--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

ST - yarek82

Grzegorz

Re: Odp: ST - yarek82

Post autor: Grzegorz » 4 mar 2014, o 13:31

wojtassss pisze:
Grzegorz pisze:Gdybym dostał za darmo 20" to bym komuś z forum opchnął je za 2k i byłby wilk syty i owca cała :)

18" dla mnie są w sam raz, poszukam dobrej gumy na jesień (letniej) i będzie komfort + bezpieczeństwo :)
Zrób parę tys na 20" wtedy Twoja opinia będzie poparta doświadczeniami ;)

Naskrobane z telefonu by tapatalk
Dobry kumpel ma 20" w Insigni i tas sobie gadamy często, bo ma dłużej auto niż ja i sam mi powiedział: wygląd albo komfort :)
Póki się nie przejadę to zapewne nie doznam różnicy na własnej skórze. Wojtassss u Ciebie jeszcze dochodzi fakt "zboczenia zawodowego" :D

yarek82

Re: ST - yarek82

Post autor: yarek82 » 13 mar 2014, o 10:10

mały update :D
po przejechaniu 1000km na 20' jest bajka :D
szkoda ze zona już załatwiła dwie felgi :(
ale jest pretekst do regeneracji i malowania na grafit po sezonie :D

Awatar użytkownika
Mikołaj
Użytkownik
Posty: 603
Rejestracja: 12 mar 2014, o 13:33
Auto: Insignia 1,6 Turbo
Kod silnika: A16LET
Rok produkcji: 2009
Miasto: Amsterdam/Sosnowiec

Re: ST - yarek82

Post autor: Mikołaj » 2 kwie 2014, o 19:59

Piękna :D
Jak zrobisz felgi w graficie, to będzie rewelka 8-)
Ja miałem Vectrę C i też pomalowałem na grafit, całość wyglądało super.
Pozdrawiam.

yarek82

Re: ST - yarek82

Post autor: yarek82 » 18 kwie 2014, o 10:16

wczoraj właśnie widziałem identyko jak moja z felgami w graficie i bardzo fajnie to wyglądało, szkoda ze foty nie zrobiłem :(
ogólnie z autem nic się nie dzieje, ani awarii ani modów ;) leje i jeżdżę :D

Awatar użytkownika
szogi84
Użytkownik
Posty: 331
Rejestracja: 9 kwie 2014, o 00:17
Auto: Insignia 2.0 benzyna
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: ST - yarek82

Post autor: szogi84 » 19 kwie 2014, o 14:28

jak dla mnie to autko kozak wygląda gratki !!!

sam chętnie przytulę 19 albo 20'' bo wtedy autko ma super wygląd szczególnie na 20'' zawsze miałem duże koła z małym profilem i nigdy nie narzekałem ( passat b5 na 17'' ,b6 18'' , Bmw x3 19'')
ps. moja żonka lata na trybie sport bo mówi ze na 18 insignia to ponton :)

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Auta forumowiczów”