--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Insignia White by kaolad

ODPOWIEDZ
kaolad
Użytkownik
Posty: 251
Rejestracja: 27 cze 2014, o 22:15
Auto: Insignia 2.0 CTDI
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2010
Miasto: Jastrzębie-Zdrój

Insignia White by kaolad

Post autor: kaolad » 2 wrz 2014, o 19:35

Oto moja Insignia:
Model G09 INSIGNIA CDTI (160KM)
Rok produkcji 2009/2010
Motor A20DTH
Skrzynia AF-40 (6 biegowa)
Felgi 17''

Opcje:
Czarna tapicerka siedziska
Listwa drzwi wewnętrznych, drobnoziarnisty ANTRACYT
Szyba boczna i tylna - przyciemniane
Elektryczne szyby przednie
Fotel kierowcy ustawiany elektrycznie
Aktywne zagłówki
Podparcia lędźwi
Czujnik wilgotności
Poduszka powietrzna przód + kurtyny
Immobilizer WARIANT 2
Wycieraczka automatyczna z systemem PULSE
KLIMATYZACJA 2 strefowa
Podłokietnik na tylnej kanapie ze schowkiem
Lusterko fotochromatyczne
Czujnik zmierzchu, nasłonecznienia, deszczu
Hamulec elektryczny
Tempomat
Siedzenia przednie podgrzewane
Kierownica wielofunkcyjna
Ksenonowe światła z systemem AFL + doświetlanie zakrętów + LED do jazdy dziennej
Czujniki parkowania przód + tył
USB + AUX + Bluetooth
DVD800 NAVI
Hak chowany pod zderzak
Dodatkowo zamontowany system przeciwkradzieżowy

To tak po krótce. :-)

A to fotki. Trochę brudna ale pogoda nie sprzyja.
http://zapodaj.net/ebd3141fbe3d5.jpg.html
http://zapodaj.net/2e53f265ab136.jpg.html
http://zapodaj.net/a6ec967ad6f03.jpg.html
http://zapodaj.net/bbbe6dc68db28.jpg.html
Ostatnio zmieniony 2 wrz 2014, o 19:41 przez kaolad, łącznie zmieniany 2 razy.

Luk
Użytkownik
Posty: 911
Rejestracja: 21 paź 2013, o 19:07
Auto: opel
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2013
Miasto:
Otrzymał  piwo: 6 razy

Re: Insignia White by kaolad

Post autor: Luk » 2 wrz 2014, o 19:38

Ładna, życzę bezawaryjnej jazdy :).

kaolad
Użytkownik
Posty: 251
Rejestracja: 27 cze 2014, o 22:15
Auto: Insignia 2.0 CTDI
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2010
Miasto: Jastrzębie-Zdrój

Re: Insignia White by kaolad

Post autor: kaolad » 2 wrz 2014, o 19:46

Dziękuję. I ja życzę bezawaryjnej jazdy. Mam ją dwa miesiące, zrobiłem nią trochę ponad 3 tyś. km i nic oby tak dalej. :-)

Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4450
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 98 razy
Kontakt:

Re: Insignia White by kaolad

Post autor: peja-1991 » 2 wrz 2014, o 19:53

ładny białasek - parę modów bym wdrożył w życie i byłaby jeszcze piękniejsza :)
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

Awatar użytkownika
szogi84
Użytkownik
Posty: 331
Rejestracja: 9 kwie 2014, o 00:17
Auto: Insignia 2.0 benzyna
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: Insignia White by kaolad

Post autor: szogi84 » 2 wrz 2014, o 19:54

Piękna, gratuluję wyboru i miliona bezawaryjnosci

Namazane na galaxy S3

kaolad
Użytkownik
Posty: 251
Rejestracja: 27 cze 2014, o 22:15
Auto: Insignia 2.0 CTDI
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2010
Miasto: Jastrzębie-Zdrój

Re: Insignia White by kaolad

Post autor: kaolad » 2 wrz 2014, o 20:00

Co do modów to nie jestem zwolennikiem. Marzyłem właśnie o takim autku i nie chcę go "zepsuć".

Awatar użytkownika
szogi84
Użytkownik
Posty: 331
Rejestracja: 9 kwie 2014, o 00:17
Auto: Insignia 2.0 benzyna
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: Insignia White by kaolad

Post autor: szogi84 » 2 wrz 2014, o 20:04

Isie zawsze mozna poprawić zepsuć ciężko pożyjemy zobaczymy

Namazane na galaxy S3

Awatar użytkownika
cz@rny
Użytkownik
Posty: 485
Rejestracja: 27 mar 2014, o 10:14
Auto: INSIGNIA HB
Kod silnika: B20DTR
Rok produkcji: 2017
Miasto: GDAŃSK

Re: Insignia White by kaolad

Post autor: cz@rny » 2 wrz 2014, o 20:11

Gratuluję, kolor nice:)
Bezawaryjności życzę

kaolad
Użytkownik
Posty: 251
Rejestracja: 27 cze 2014, o 22:15
Auto: Insignia 2.0 CTDI
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2010
Miasto: Jastrzębie-Zdrój

Re: Insignia White by kaolad

Post autor: kaolad » 2 wrz 2014, o 21:13

Dziękuję Wszystkim za miłe słowa. To miłe tym bardziej iż rodzinka nie chwali tylko zazdrości. A nie ich zżera zazdrość.

Luk
Użytkownik
Posty: 911
Rejestracja: 21 paź 2013, o 19:07
Auto: opel
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2013
Miasto:
Otrzymał  piwo: 6 razy

Re: Insignia White by kaolad

Post autor: Luk » 2 wrz 2014, o 21:40

kaolad pisze:To miłe tym bardziej iż rodzinka nie chwali tylko zazdrości. A nie ich zżera zazdrość.
Jakie to polskie :lol;

kiego

Re: Insignia White by kaolad

Post autor: kiego » 3 wrz 2014, o 07:29

Autko w najlepszym możliwym kolorze :D
Osobiscie to bym dodał bardziej "męskie koła" ale gratki i bezawaryjności życzę ;)

7ups

Re: Insignia White by kaolad

Post autor: 7ups » 3 wrz 2014, o 08:37

Auto fajne życzę bezawaryjności btw kto niema 20 ten wódki na zlotach nie pije :D

kaolad
Użytkownik
Posty: 251
Rejestracja: 27 cze 2014, o 22:15
Auto: Insignia 2.0 CTDI
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2010
Miasto: Jastrzębie-Zdrój

Re: Insignia White by kaolad

Post autor: kaolad » 3 wrz 2014, o 09:16

Wojtassss co do świateł przeciwmgłowych to właśnie mi tylko tego brakuje. Nie orientujesz się ile taka impreza kosztuje? A co do "męskich kół" takie były. Nie wiedziałem, że są na rynku "damskie" i takowe posiadam, ale tak na poważnie cała kasa poszła na zakup wymarzonego autka. Może później jak finanse pozwolą to założę coś innego i większego. Na razie jest OK.

kaolad
Użytkownik
Posty: 251
Rejestracja: 27 cze 2014, o 22:15
Auto: Insignia 2.0 CTDI
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2010
Miasto: Jastrzębie-Zdrój

Re: Insignia White by kaolad

Post autor: kaolad » 6 wrz 2014, o 17:39

Dzisiaj pierwszy raz grzebałem przy Isi. Mianowicie naprawiłem schowek, który nie świecił. Przy okazji wyczyściłem filtr kabinowy. Trochę późno bo bym kupił nowy ale zawsze coś. Wiem, wiem nie ma się czym chwalić ale ja nigdy nie grzebałem przy autach, ponieważ jestem laikiem. Dział "zrób to sam" super pomógł. Dzięki wielkie za ten dział!!!

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Auta forumowiczów”