--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Czarna Isia Biedronczaka

ODPOWIEDZ
Biedronczak
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 23 wrz 2021, o 17:10
Auto: Insignia A 4x4
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2011
Miasto: Katowice/Bad Mergentheim

Czarna Isia Biedronczaka

Post autor: Biedronczak » 18 paź 2021, o 15:39

Oto moja Isia A z 2011 w 4x4 160 kucyków w jak to nazywam "Bieda Edition", jakoż iż nie posiada w sumie nic poza parktronikiem i światłami do jazdy dziennej.
Do kolorystyki jeszcze są alufelgi 17" z zimówkami, które widać na zdjęciach,oraz letnie 18" w czarnym macie. Dodatkowo pomimo iż w VINIE jest, że liternictwo, to wszelkie napisy na tyłku zostały usunięte.
Co najśmieszniejsze, według VINU autek jest obniżony,
Ale w porównaniu z moją starą Vectrą to jest bardzo wysoka.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
alehandro`
Użytkownik
Posty: 839
Rejestracja: 1 cze 2021, o 20:48
Auto: Insignia B
Kod silnika: B20DTH
Rok produkcji: 2018
Miasto: Bratoszewice
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy

Re: Czarna Isia Biedronczaka

Post autor: alehandro` » 21 paź 2021, o 08:47

Może bieda, ale oznacza to dokładnie tyle, że masz dobrą baze do modów ;)

Carbon jest, pedały w alu są także nic tylko rozwijać :D

Awatar użytkownika
wassermann
Zapaleniec
Posty: 1761
Rejestracja: 9 lut 2015, o 16:18
Auto: Insignia GSi 2.0T
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: nec temere, nec timide
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 42 razy

Re: Czarna Isia Biedronczaka

Post autor: wassermann » 21 paź 2021, o 14:47

Biedronczak pisze:
18 paź 2021, o 15:39
Co najśmieszniejsze, według VINU autek jest obniżony,
Ale w porównaniu z moją starą Vectrą to jest bardzo wysoka.
Jaki rozmiar opon na zdjęciu?
Bo może nie tyle stoi wysoko, tylko jest wizualnie duża przerwa między oponą a skrajem błotnika - z powodu za małej opony. Tak mi to wygląda.

M.

Awatar użytkownika
Citek
Użytkownik
Posty: 249
Rejestracja: 1 maja 2021, o 19:08
Auto: Jeep Cherokee KL
Rok produkcji: 2019
Miasto: Lublin
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

Re: Czarna Isia Biedronczaka

Post autor: Citek » 21 paź 2021, o 21:38

A ja się zapytam co to za dziwne lampy przednie?

Biedronczak
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 23 wrz 2021, o 17:10
Auto: Insignia A 4x4
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2011
Miasto: Katowice/Bad Mergentheim

Re: Czarna Isia Biedronczaka

Post autor: Biedronczak » 22 paź 2021, o 05:47

@Citek Nie wiem czy mogę podać linka, ale nazwa lampek to SW-DRLtube headlights Opel Insignia 08-13 black with LED DRL R87 Lighttube

Dodano po 10 minutach 45 sekundach:
wassermann pisze:
21 paź 2021, o 14:47
Biedronczak pisze:
18 paź 2021, o 15:39
Co najśmieszniejsze, według VINU autek jest obniżony,
Ale w porównaniu z moją starą Vectrą to jest bardzo wysoka.
Jaki rozmiar opon na zdjęciu?
Bo może nie tyle stoi wysoko, tylko jest wizualnie duża przerwa między oponą a skrajem błotnika - z powodu za małej opony. Tak mi to wygląda.



Oponki akuratnie są w tej chwili 17" więc tak to się wydaje, ale w porównaniu z Vectrą, która naprawdę szorowała podłoże to jest dość wysoka. Dla porównania fotka planowanego malowania Vectry :lol:

M.
Dodano po 7 minutach 8 sekundach:
alehandro` pisze:
21 paź 2021, o 08:47
Może bieda, ale oznacza to dokładnie tyle, że masz dobrą baze do modów ;)

Carbon jest, pedały w alu są także nic tylko rozwijać :D
Taki jest z założenia plan. Żona nie jest za bardzo za tym pomysłem, bo dla niej to ma być wozidełko rodzinne, ale no.. :lol:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
alehandro`
Użytkownik
Posty: 839
Rejestracja: 1 cze 2021, o 20:48
Auto: Insignia B
Kod silnika: B20DTH
Rok produkcji: 2018
Miasto: Bratoszewice
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy

Re: Czarna Isia Biedronczaka

Post autor: alehandro` » 24 paź 2021, o 09:25

Nie myślałem chyba w takiej kategorii jak powyżej ale ..... no na pewno jestem pod wrażeniem :D

Biedronczak
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 23 wrz 2021, o 17:10
Auto: Insignia A 4x4
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2011
Miasto: Katowice/Bad Mergentheim

Re: Czarna Isia Biedronczaka

Post autor: Biedronczak » 24 paź 2021, o 10:03

@alehandro` Taka była propozycja mojego znajomka, który się zajmuje foliowaniem aut wszelakiej maści i airbrushingiem(tak się to chyba odmienia)

Awatar użytkownika
Citek
Użytkownik
Posty: 249
Rejestracja: 1 maja 2021, o 19:08
Auto: Jeep Cherokee KL
Rok produkcji: 2019
Miasto: Lublin
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

Re: Czarna Isia Biedronczaka

Post autor: Citek » 24 paź 2021, o 10:24

Sorry ale koncepcja tej Vectry to jakiś mało śmieszny żart : - ) wygląda po prostu strasznie odpustowo, taka fura domorosłego syna sołtysa z zapadłej wsi.

Biedronczak
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 23 wrz 2021, o 17:10
Auto: Insignia A 4x4
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2011
Miasto: Katowice/Bad Mergentheim

Re: Czarna Isia Biedronczaka

Post autor: Biedronczak » 24 paź 2021, o 12:06

@Citek dlatego projekt nie wszedł w życie ahaha.

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Auta forumowiczów”