--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuCzarna Isia Biedronczaka
-
Biedronczak
- Nowicjusz
- Posty: 4
- Rejestracja: 23 wrz 2021, o 17:10
- Auto: Insignia A 4x4
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Katowice/Bad Mergentheim
Czarna Isia Biedronczaka
Oto moja Isia A z 2011 w 4x4 160 kucyków w jak to nazywam "Bieda Edition", jakoż iż nie posiada w sumie nic poza parktronikiem i światłami do jazdy dziennej.
Do kolorystyki jeszcze są alufelgi 17" z zimówkami, które widać na zdjęciach,oraz letnie 18" w czarnym macie. Dodatkowo pomimo iż w VINIE jest, że liternictwo, to wszelkie napisy na tyłku zostały usunięte.
Co najśmieszniejsze, według VINU autek jest obniżony,
Ale w porównaniu z moją starą Vectrą to jest bardzo wysoka.
Do kolorystyki jeszcze są alufelgi 17" z zimówkami, które widać na zdjęciach,oraz letnie 18" w czarnym macie. Dodatkowo pomimo iż w VINIE jest, że liternictwo, to wszelkie napisy na tyłku zostały usunięte.
Co najśmieszniejsze, według VINU autek jest obniżony,
Ale w porównaniu z moją starą Vectrą to jest bardzo wysoka.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
- alehandro`
- Użytkownik
- Posty: 839
- Rejestracja: 1 cze 2021, o 20:48
- Auto: Insignia B
- Kod silnika: B20DTH
- Rok produkcji: 2018
- Miasto: Bratoszewice
- Postawił piwo: 2 razy
- Otrzymał piwo: 6 razy
Re: Czarna Isia Biedronczaka
Może bieda, ale oznacza to dokładnie tyle, że masz dobrą baze do modów 
Carbon jest, pedały w alu są także nic tylko rozwijać
Carbon jest, pedały w alu są także nic tylko rozwijać
- wassermann
- Zapaleniec
- Posty: 1761
- Rejestracja: 9 lut 2015, o 16:18
- Auto: Insignia GSi 2.0T
- Kod silnika: B20NFT
- Rok produkcji: 2018
- Miasto: nec temere, nec timide
- Postawił piwo: 3 razy
- Otrzymał piwo: 42 razy
Re: Czarna Isia Biedronczaka
Jaki rozmiar opon na zdjęciu?Biedronczak pisze: ↑18 paź 2021, o 15:39Co najśmieszniejsze, według VINU autek jest obniżony,
Ale w porównaniu z moją starą Vectrą to jest bardzo wysoka.
Bo może nie tyle stoi wysoko, tylko jest wizualnie duża przerwa między oponą a skrajem błotnika - z powodu za małej opony. Tak mi to wygląda.
M.
-
Biedronczak
- Nowicjusz
- Posty: 4
- Rejestracja: 23 wrz 2021, o 17:10
- Auto: Insignia A 4x4
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Katowice/Bad Mergentheim
Re: Czarna Isia Biedronczaka
@Citek Nie wiem czy mogę podać linka, ale nazwa lampek to SW-DRLtube headlights Opel Insignia 08-13 black with LED DRL R87 Lighttube
Dodano po 10 minutach 45 sekundach:
Dodano po 10 minutach 45 sekundach:
Dodano po 7 minutach 8 sekundach:wassermann pisze: ↑21 paź 2021, o 14:47Jaki rozmiar opon na zdjęciu?Biedronczak pisze: ↑18 paź 2021, o 15:39Co najśmieszniejsze, według VINU autek jest obniżony,
Ale w porównaniu z moją starą Vectrą to jest bardzo wysoka.
Bo może nie tyle stoi wysoko, tylko jest wizualnie duża przerwa między oponą a skrajem błotnika - z powodu za małej opony. Tak mi to wygląda.
Oponki akuratnie są w tej chwili 17" więc tak to się wydaje, ale w porównaniu z Vectrą, która naprawdę szorowała podłoże to jest dość wysoka. Dla porównania fotka planowanego malowania Vectry![]()
M.
Taki jest z założenia plan. Żona nie jest za bardzo za tym pomysłem, bo dla niej to ma być wozidełko rodzinne, ale no..alehandro` pisze: ↑21 paź 2021, o 08:47Może bieda, ale oznacza to dokładnie tyle, że masz dobrą baze do modów
Carbon jest, pedały w alu są także nic tylko rozwijać![]()
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
- alehandro`
- Użytkownik
- Posty: 839
- Rejestracja: 1 cze 2021, o 20:48
- Auto: Insignia B
- Kod silnika: B20DTH
- Rok produkcji: 2018
- Miasto: Bratoszewice
- Postawił piwo: 2 razy
- Otrzymał piwo: 6 razy
Re: Czarna Isia Biedronczaka
Nie myślałem chyba w takiej kategorii jak powyżej ale ..... no na pewno jestem pod wrażeniem 
-
Biedronczak
- Nowicjusz
- Posty: 4
- Rejestracja: 23 wrz 2021, o 17:10
- Auto: Insignia A 4x4
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Katowice/Bad Mergentheim
Re: Czarna Isia Biedronczaka
@alehandro` Taka była propozycja mojego znajomka, który się zajmuje foliowaniem aut wszelakiej maści i airbrushingiem(tak się to chyba odmienia)
- Citek
- Użytkownik
- Posty: 249
- Rejestracja: 1 maja 2021, o 19:08
- Auto: Jeep Cherokee KL
- Rok produkcji: 2019
- Miasto: Lublin
- Postawił piwo: 2 razy
- Otrzymał piwo: 4 razy
Re: Czarna Isia Biedronczaka
Sorry ale koncepcja tej Vectry to jakiś mało śmieszny żart : - ) wygląda po prostu strasznie odpustowo, taka fura domorosłego syna sołtysa z zapadłej wsi.
-
Biedronczak
- Nowicjusz
- Posty: 4
- Rejestracja: 23 wrz 2021, o 17:10
- Auto: Insignia A 4x4
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Katowice/Bad Mergentheim

