--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Insignia by ARO

ODPOWIEDZ
Arek1976ap

Insignia by ARO

Post autor: Arek1976ap » 30 sty 2015, o 15:16

A też się pochwalę , zakupiona Isia w 2013 w sierpniu. Wersja Sports Tourer Cosmo

Zmiany na początku to :
-po zakupie w sierpniu 2013 Wymiana wkładek ciernych/okładzin ciernych - Hamulec przedni
-wymiana świecy żarowej III cylindra
-zakup felg 18'' z oponami Continental
- montaż haka w ASO
-w sierpniu zeszłego roku wymiana przewodu dolotowego turbo sprężarki
-wymiana zaworu elektromagnetycznego turbo sprężarki
-w zeszłym tygodniu wymiana tulei wahacza dolnego lewa i prawa strona
-przegląd okresowy
-wymiana świecy żarowej
-wymiana klocków hamulcowych

W przyszłości :

-dalsza walka z drganiami przy przyśpieszaniu :D

Wyposażenie:
Spoiler:

Jak porobię lepsze fotki to zapodam.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

jaromat

Re: Insignia by ARO

Post autor: jaromat » 30 sty 2015, o 17:45

gratki zakupu,niech służy długo ;)

Awatar użytkownika
osa
Klubowicz
Posty: 251
Rejestracja: 19 gru 2013, o 13:32
Auto: Insignia HB 2.0
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2009
Miasto: Bydgoszcz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Insignia by ARO

Post autor: osa » 30 sty 2015, o 18:45

Gratuluje zakupu. Świetny jest ten szklany dach. Idealny na noc i gwiazdy :D
Obrazek

seba969

Re: Insignia by ARO

Post autor: seba969 » 30 sty 2015, o 19:10

zazdroszczę panoramy
autko świetne
szerokości

Awatar użytkownika
golywojtek
Użytkownik
Posty: 439
Rejestracja: 21 sty 2014, o 18:48
Auto: Insigniaśmierci
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2010
Miasto: Czapielsk/Kartuzy
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Insignia by ARO

Post autor: golywojtek » 30 sty 2015, o 19:18

Ładna ładna :)

Wysłane z mojego B15Q

Arek1976ap

Re: Insignia by ARO

Post autor: Arek1976ap » 30 sty 2015, o 20:03

osa pisze:Gratuluje zakupu. Świetny jest ten szklany dach. Idealny na noc i gwiazdy :D
córce się najbardziej podoba :D

Awatar użytkownika
cz@rny
Użytkownik
Posty: 485
Rejestracja: 27 mar 2014, o 10:14
Auto: INSIGNIA HB
Kod silnika: B20DTR
Rok produkcji: 2017
Miasto: GDAŃSK

Re: Insignia by ARO

Post autor: cz@rny » 27 lut 2015, o 00:07

Fajna furka
I kolor ;-)

legend66
Użytkownik
Posty: 126
Rejestracja: 20 kwie 2014, o 19:46
Auto: INSIGNIA
Kod silnika: A20DTC
Rok produkcji: 2011
Miasto: Rybnik

Re: Insignia by ARO

Post autor: legend66 » 27 lut 2015, o 09:34

Ładna sztuka :)

Awatar użytkownika
nika84-24
Użytkownik
Posty: 497
Rejestracja: 17 mar 2014, o 18:28
Auto: insignia sports tour
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2014
Miasto: Emmerich DE/ Knurów PL
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: Insignia by ARO

Post autor: nika84-24 » 27 lut 2015, o 10:37

Arek1976ap pisze:W przyszłości :

-dalsza walka z drganiami przy przyśpieszaniu :D
Tylna tuleja przedniego wahacza x2 - kup wzmacniane.

Autko identyczne jak od mojego ojca za wyjątkiem skóry, szerokości!!

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Auta forumowiczów”