--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuCzarny Hatchback by zoms
-
zoms
Czarny Hatchback by zoms
Witam wszystkich forumowiczów. Insignię zakupiłem równo rok temu, przesiadłem sie do niej z Alfy Romeo 159 1.9JTDm. Silnik w Insigni 2.0 CDTI 131KM, produkcja 09.01.2009r. Z wyposażenia: AFL, radio CD 400, podgrzewane fotele, dwustrefowa klimatyzacja, multifunkcyjna kierownica, elektryka szyb, lusterek, czujniki parkowania przód i tył, alarm, ABS, ESP itp.
Z przeprowadzonych modyfikacji:
-pojawiła sie jedna końcówka wydechu
-oświetlenie wnętrza i rejestracji LED
-zrobione podświetlenie w lusterkach
-nakładki chromowane na klamki
-przyciemnione szyby z tyłu
-zamontowane CB radio
Zdjęcia robione niedługo po zakupie:
Z przeprowadzonych modyfikacji:
-pojawiła sie jedna końcówka wydechu
-oświetlenie wnętrza i rejestracji LED
-zrobione podświetlenie w lusterkach
-nakładki chromowane na klamki
-przyciemnione szyby z tyłu
-zamontowane CB radio
Zdjęcia robione niedługo po zakupie:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
- szogi84
- Użytkownik
- Posty: 331
- Rejestracja: 9 kwie 2014, o 00:17
- Auto: Insignia 2.0 benzyna
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2009
- Miasto:
Re: Czarny Hatchback by zoms
Super autko powodzenia w modach bezawaryjności, i napisz coś o podświetleniu lusterek co zastosowales i jak to wyglonda.
- piohib
- Użytkownik
- Posty: 661
- Rejestracja: 21 sty 2015, o 17:10
- Auto: Insignia ST
- Kod silnika: A16XER
- Rok produkcji: 2009
- Miasto:
Re: Czarny Hatchback by zoms
Ładna fura, szerokości i bezawaryjności.
Wrzuć zdjęcia wnętrza z oświetleniem LED.
Wrzuć zdjęcia wnętrza z oświetleniem LED.
"Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale sprawienie, aby tamci s... umierali za swoją" Generał George Smith Patton
- hajt
- Użytkownik
- Posty: 311
- Rejestracja: 10 gru 2014, o 21:23
- Auto: insignia cosmo
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Warszawa
- cz@rny
- Użytkownik
- Posty: 485
- Rejestracja: 27 mar 2014, o 10:14
- Auto: INSIGNIA HB
- Kod silnika: B20DTR
- Rok produkcji: 2017
- Miasto: GDAŃSK
-
zoms
Re: Czarny Hatchback by zoms
Zdjęcia robione na szybko, bo niestety nie było czasu. W lepszej jakości pojawią się jak będzie trochę lepszej pogody i czasu na umycie i odkurzenie auta
Podświetlenie lusterek robione prawie identycznie jak u kolegi szogi84. W nocy bardzo dobrze się to prezentuje, dobrze oświetla przestrzeń po bokach auta. Dla wszystkich którzy się zastanawiają czy warto coś takiego robić, odpowiedź brzmi TAK
Zdjęcia robione w garażu gdy było całkowicie ciemno.
Podświetlenie lusterek robione prawie identycznie jak u kolegi szogi84. W nocy bardzo dobrze się to prezentuje, dobrze oświetla przestrzeń po bokach auta. Dla wszystkich którzy się zastanawiają czy warto coś takiego robić, odpowiedź brzmi TAK
Zdjęcia robione w garażu gdy było całkowicie ciemno.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
- SRD77
- Nowicjusz
- Posty: 37
- Rejestracja: 9 paź 2014, o 19:28
- Auto: Insignia 2.0T
- Kod silnika: A18XER
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: SE,Łask,Żory

