--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Szara Sport Tourer by: Oploż

ODPOWIEDZ
Oploż

Szara Sport Tourer by: Oploż

Post autor: Oploż » 16 lut 2015, o 13:05

Można Pokazać swojego Opelka , narazie nie ma mnie na tyle by napisać dokładny jego opis lecz z czasem wszystko się tutaj pojawi , narazie podam wam takie podstawowe informacje co do mojej Insigni :D

Rok Produkcji : 2011 Grudzień
Silnik : 2.0 CDTI 160Km
Napęd : 4x4
Skrzynia : Automatyczna
Felgi : 18'

Bardzo Proszę 3 zdjęcia
Opelek 3.jpg
Opelek 2.jpg
Opelek 1.jpg
Opelek 4.jpg
Jeśli macie jakieś pytania , Walić śmiało chętnie odpowiem

Dziękuje Pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
KaMYk
Zapaleniec
Posty: 2234
Rejestracja: 2 lis 2014, o 16:33
Auto: Dodge Charger R/T
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2014
Miasto: Mochowo
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 12 razy

Re: Szara Sport Tourer by: Oploż

Post autor: KaMYk » 16 lut 2015, o 13:29

Gratuluję zakupu i bezawaryjności.
Dobrze wyposażona z dobrym silnikiem.

Awatar użytkownika
Popek_Insignia
Użytkownik
Posty: 140
Rejestracja: 26 lis 2014, o 02:40
Auto: Insignia CDTI
Kod silnika: A20DTL
Rok produkcji: 2010
Miasto: Birmingham/Gdynia

Re: Szara Sport Tourer by: Oploż

Post autor: Popek_Insignia » 16 lut 2015, o 16:17

Ladna Insignia, siedzenia wymiataja.

Co do planow jest jakas lista ? Planujesz jakies zmiany ?

Bezawaryjnosci


Wysłane z Ipada

Awatar użytkownika
Engine
Zapaleniec
Posty: 4602
Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
Auto: BMW F10 525D xDrive
Rok produkcji: 2015
Miasto: Śląsk
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

Re: Szara Sport Tourer by: Oploż

Post autor: Engine » 16 lut 2015, o 16:43

Ładna. Udanego użytkowania ;)

Wysłano z Sony Xperia Z3 przez Tapatalk

Awatar użytkownika
Mikołaj
Użytkownik
Posty: 603
Rejestracja: 12 mar 2014, o 13:33
Auto: Insignia 1,6 Turbo
Kod silnika: A16LET
Rok produkcji: 2009
Miasto: Amsterdam/Sosnowiec

Re: Szara Sport Tourer by: Oploż

Post autor: Mikołaj » 16 lut 2015, o 16:54

Super :)
Fajny kolorek, świetne fotele i do tego automacie z napędem na cztery łapki :) Zadowolenia z użytkowania i gratuluje zakupu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
KaMYk
Zapaleniec
Posty: 2234
Rejestracja: 2 lis 2014, o 16:33
Auto: Dodge Charger R/T
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2014
Miasto: Mochowo
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 12 razy

Re: Szara Sport Tourer by: Oploż

Post autor: KaMYk » 16 lut 2015, o 16:55

Ten napęd 4x4 w insigniach to jest permanentny, czy załączany ręcznie czy też załączany przez system automatycznie po wykryciu uślizgu kół?
Ostatnio zmieniony 17 lut 2015, o 04:43 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: nie ma takiego modelu jak insygnia

Awatar użytkownika
Engine
Zapaleniec
Posty: 4602
Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
Auto: BMW F10 525D xDrive
Rok produkcji: 2015
Miasto: Śląsk
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

Re: Szara Sport Tourer by: Oploż

Post autor: Engine » 16 lut 2015, o 16:56

Automatycznie ;)

Tutaj znalazłem opis jak to działa ;) jako przykład jest nawet Insignia podana :p

http://magazynauto.interia.pl/porady/te ... Id,1035740

Wysłano z Sony Xperia Z3 przez Tapatalk
Ostatnio zmieniony 16 lut 2015, o 17:01 przez Engine, łącznie zmieniany 1 raz.

Oploż

Re: Szara Sport Tourer by: Oploż

Post autor: Oploż » 16 lut 2015, o 17:01

1. Czy planuje jakieś zmiany :

- Wpadną Letnie Prawdopodobnie 19' stki
- Nie wykluczone że będzie więcej mocy

2. Napęd

Pooglądaj sobie ten film rozwieje wszelkie wątpliwości

https://www.youtube.com/watch?v=iV6nUx_CQho

Dziękuje za opinie :d

gruby_stw

Re: Szara Sport Tourer by: Oploż

Post autor: gruby_stw » 16 lut 2015, o 20:35

gratuluję zakupu i życzę udanej i bezawaryjnej jazdy :)

Oploż

Re: Szara Sport Tourer by: Oploż

Post autor: Oploż » 6 kwie 2015, o 12:25

Z racji takiej że pogoda zmierza ku lepszemu :d hehe postanowiłem założyć letnie koła :D . Miały być 19' ale zostało przy 18'
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Auta forumowiczów”