--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Vauxhall Insignia by Emilio89

ODPOWIEDZ
Emilio89

Vauxhall Insignia by Emilio89

Post autor: Emilio89 » 25 kwie 2014, o 12:47

Witam wszystkich
Chciałbym się pochwalić kilkoma fotkami mojej Isi
W planach kilka modyfikacji wizualnych i chip :)... ale to jak Bozia da czas i pienądze xD

Wersja Executive 2.0 cdti 160KM

A20DTH
hatchback
manual

Rozkodowany VIN:
Spoiler:
1922402_601851266568757_1320191894_n.jpg
10153185_601851396568744_2002543295_n.jpg
1958161_601851336568750_1209411796_n.jpg
1920598_601851413235409_65536473_n.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4450
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 98 razy
Kontakt:

Re: Vauxhall Insignia by Emilio89

Post autor: peja-1991 » 25 kwie 2014, o 13:37

ładna hb - wrzuć jakieś alusy
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

Emilio89

Re: Vauxhall Insignia by Emilio89

Post autor: Emilio89 » 25 kwie 2014, o 13:44

Będą będą ale to z czasem jakieś 19" zawitają :)

kiego

Re: Vauxhall Insignia by Emilio89

Post autor: kiego » 25 kwie 2014, o 17:40

Przyjezdzaj w niedzielę na zlot!

Emilio89

Re: Vauxhall Insignia by Emilio89

Post autor: Emilio89 » 25 kwie 2014, o 17:53

Dzięki za zaproszenie! :)
Następnym razem z chęcią zawitamy z żonką ale teraz weeken busy bo przeprowadzamy się w poniedziałek 8-)

Awatar użytkownika
szogi84
Użytkownik
Posty: 331
Rejestracja: 9 kwie 2014, o 00:17
Auto: Insignia 2.0 benzyna
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: Vauxhall Insignia by Emilio89

Post autor: szogi84 » 25 kwie 2014, o 22:58

ładne sreberko gratki

Emilio89

Re: Vauxhall Insignia by Emilio89

Post autor: Emilio89 » 25 cze 2015, o 13:08

Witam!

Czas na mały update moje ISI :)
Felga 19" z oponami 245/40/19
Wyrzucony DPF oraz zrobiony remap silnika na okolo 200km

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Alex
Zapaleniec
Posty: 2570
Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
Auto: Peugeot 508
Rok produkcji: 2017
Miasto: Iława
Otrzymał  piwo: 8 razy

Re: Vauxhall Insignia by Emilio89

Post autor: Alex » 25 cze 2015, o 14:34

Co to znaczy "zrobiony na około 200 KM" ? Proces odbył się bez pomiarów ?
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca CZERWIEC 2014

Awatar użytkownika
piohib
Użytkownik
Posty: 661
Rejestracja: 21 sty 2015, o 17:10
Auto: Insignia ST
Kod silnika: A16XER
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: Vauxhall Insignia by Emilio89

Post autor: piohib » 25 cze 2015, o 16:11

@Emilio89, Ty lepiej powiedz, jak wyjechałeś z miejsca parkingowego (ostatnie zdjęcie w pierwszym poście)? ;) 8-)
"Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale sprawienie, aby tamci s... umierali za swoją" Generał George Smith Patton

Awatar użytkownika
Zbyszek01
Klubowicz
Posty: 3484
Rejestracja: 10 lut 2015, o 20:29
Auto: Jag XE 2,0D ,MY2020
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2019
Moje auto: https://insignia-club.pl/viewtopic.php? ... &start=280
Miasto: DZA
Postawił piwo: 28 razy
Otrzymał  piwo: 41 razy

Re: Vauxhall Insignia by Emilio89

Post autor: Zbyszek01 » 25 cze 2015, o 17:22

Miejsca sporo, raz do przodu, raz do tyłu i wyjazd ;D
Insignia 2.0D MY2012.
Jag XE 2,0D AWD ,MY2020

Emilio89

Re: Vauxhall Insignia by Emilio89

Post autor: Emilio89 » 25 cze 2015, o 17:38

Hahah normalnie takie zycie w UK
Jak na codzien Vanem jezdze to sie juz przyzwyczailem

-- 25 cze 2015, o 17:39 --
Zbyszek01 pisze:Miejsca sporo, raz do przodu, raz do tyłu i wyjazd ;D
Tak jak mowisz ;D

-- 25 cze 2015, o 17:42 --
Alex pisze:Co to znaczy "zrobiony na około 200 KM" ? Proces odbył się bez pomiarów ?
No niestety bez :( znajomy od mojego mechanika wyciagnal kompa i zrobil remap. Na tyle mam pewnosc ze jest tak jak mowi bo nie jestem pierwszym klintem u niego, przewaznie jak ktos potem byl na hamowni to wynik sie zgadzal stad napisane "okolo" ;)

Awatar użytkownika
Alex
Zapaleniec
Posty: 2570
Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
Auto: Peugeot 508
Rok produkcji: 2017
Miasto: Iława
Otrzymał  piwo: 8 razy

Re: Vauxhall Insignia by Emilio89

Post autor: Alex » 25 cze 2015, o 21:17

Tu nie chodzi o wynik końcowy, tylko pogląd na to jak wartości rosną względem obrotów i czy wszystko jest odpowiednio ustawione, aby nawet przypadkiem nie zabić paru podzespołów podczas eksploatacji. Podsumowując, modyfikacje bez pomiarów są najgorszą droga w robieniu remapów.
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca CZERWIEC 2014

Emilio89

Re: Vauxhall Insignia by Emilio89

Post autor: Emilio89 » 25 cze 2015, o 21:28

Alex pisze:Tu nie chodzi o wynik końcowy, tylko pogląd na to jak wartości rosną względem obrotów i czy wszystko jest odpowiednio ustawione, aby nawet przypadkiem nie zabić paru podzespołów podczas eksploatacji. Podsumowując, modyfikacje bez pomiarów są najgorszą droga w robieniu remapów.
Facet co robił remap dogrywał wszystko względem podzespołów ( nie wiem dokładnie jak to opisać bo nie znam się na tej kwestii ale wszystko było ustalane z moim mechanikiem) itp. Tylko wynik na hamowni nie był sprawdzany, więc nie jestem pewien ile jest dokładnie mocy (powinno byc 195-198km). Reszta jest ok :). Tak jak pisałem wcześniej sprawdzone źródło w nic innego bym się nie bawił gdybym nie miał pewności bądź gwarancji. Inaczej kaplica, łatwo jest coś uśmiercić w takim przypadku i tu się z Tobą zgodzę. ;)

mesel

Re: Vauxhall Insignia by Emilio89

Post autor: mesel » 25 cze 2015, o 21:31

Tyle, że to nie moc a moment obrotowy psuje auto ;) . Pojedź na hamownię przy najbliższej okazji. Dla świętego spokoju.

Emilio89

Re: Vauxhall Insignia by Emilio89

Post autor: Emilio89 » 25 cze 2015, o 21:37

Mam taki zamiar :) narazie wszystko jest ok. Ten facet robił już pare Insigni i wiele innych aut i nie było z nimi żadnych problemów więc myślę że i w moim przypadku jest wszystko dograne. Tak czy inaczej jak znajdę chwilę to zawitam na hamowni i sprawdzimy :)

-- 25 cze 2015, o 21:38 --

Mam taki zamiar :) narazie wszystko jest ok. Ten facet robił już pare Insigni i wiele innych aut i nie było z nimi żadnych problemów więc myślę że i w moim przypadku jest wszystko dograne. Tak czy inaczej jak znajdę chwilę to zawitam na hamowni i sprawdzimy :)

Awatar użytkownika
nika84-24
Użytkownik
Posty: 497
Rejestracja: 17 mar 2014, o 18:28
Auto: insignia sports tour
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2014
Miasto: Emmerich DE/ Knurów PL
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: Vauxhall Insignia by Emilio89

Post autor: nika84-24 » 25 cze 2015, o 21:56

w życiu bym się na "gotowca" nie zgodził 8-) Równie dobrze mogłeś sobie boxa kupić, gratuluję odwagi

Emilio89

Re: Vauxhall Insignia by Emilio89

Post autor: Emilio89 » 25 cze 2015, o 22:05

Nie mam się czego obawiać mam gwarancję od gościa a w razie problemów też służy pomocą 8-) Bezpłatnie :)

Pobo1315

Re: Vauxhall Insignia by Emilio89

Post autor: Pobo1315 » 26 cze 2015, o 08:18

Gwarancje na co jak nie masz na papierze wartości o których piszą koledzy ? Nie wspomniałeś też nic o momencie obrotowym, a to on jest najważniejszy, ważniejszy od wyniku KM. Wiesz w ogóle jaki masz moment ? Rozumiem, że masz do gościa zaufanie ale ja nigdy nie poszedłbym na coś takiego. Coś się uśmierci a on CI powie, że tego nie tykał i co ?...ale Twoje auto Twoja sprawa :)

lukasz2008
Forumowicz
Posty: 85
Rejestracja: 5 sie 2014, o 18:00
Auto: Vauxhall Insignia
Kod silnika: A20DTL
Rok produkcji: 2009
Miasto: UK
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Vauxhall Insignia by Emilio89

Post autor: lukasz2008 » 26 cze 2015, o 16:10

w UK sporo firm robi remap bez hamowni z gwarancja deklarowanej mocy .remapy maja opanowane . oczywiście nie pochwalam tylko stwierdzam fakt. sam myślę o czipie bo 130km to nie jedzie ;(

Emilio89

Re: Vauxhall Insignia by Emilio89

Post autor: Emilio89 » 26 cze 2015, o 19:16

lukasz2008 pisze:w UK sporo firm robi remap bez hamowni z gwarancja deklarowanej mocy .remapy maja opanowane . oczywiście nie pochwalam tylko stwierdzam fakt. sam myślę o czipie bo 130km to nie jedzie ;(
Dokladnie kolego. Sporo jak nie wiekszosc! Smigam już tak pare tysieęcy mil i nic się nie dzieje więc jest ok. Niedawno wymieniałem filtry oleje itp. Mechanik sprawdził całe auto pod każdym względem nic nie wykrył. Wszystko hula jak należy. Jeżeli chodzi o moc to dekoarowana jest 195km oraz 440Nm

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Auta forumowiczów”