--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Niuniek by Dejvu

ODPOWIEDZ
Dejvu

Niuniek by Dejvu

Post autor: Dejvu » 1 cze 2015, o 11:03

20150501_1704492.jpg
Opel Insignia 2009
134kM / 337Nm ~> 190kM / 411Nm
Silnik A20DTJ - 17444550
Skrzynia M32

Wyposazenie
Ksenon AFL
Skora jasna
Klapa elek.
itp sporo tego... ;)

Zrobiono
Chip
Kompletne oswietlenie wew LED
Swiatla tyl sprayem :lol:

Plany
Felga ori 20' ( czarny polmat :?: )
Sprezyna EIBACH Pro Kit -30
Dach + lusterka w kolorze felgi
Ksenon w mgielne
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 1 cze 2015, o 18:43 przez Dejvu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Popek_Insignia
Użytkownik
Posty: 140
Rejestracja: 26 lis 2014, o 02:40
Auto: Insignia CDTI
Kod silnika: A20DTL
Rok produkcji: 2010
Miasto: Birmingham/Gdynia

Niuniek by Dejvu

Post autor: Popek_Insignia » 1 cze 2015, o 14:55

Elegancka Iska w eleganckim kolorze :D

Powiec coś o remapie, widze ze masz mocno podniesioná moc.

Nie masz żadnych problemów ze skrzyniá przy tej mocy. Jak auto sie zbiera ?


Wysłane z Ipada

Gregorius

Re: Niuniek by Dejvu

Post autor: Gregorius » 1 cze 2015, o 18:22

Ładne autko, jakie wrażenia z jazdy?bo widzę że fajną moc uzyskałeś z tego silnika

Dejvu

Re: Niuniek by Dejvu

Post autor: Dejvu » 1 cze 2015, o 18:42

Wrazenia bezcenne :D ale troszke za duzo i chyba bedzie 180kM... troche pojezdzilem a tu nagle cos sie zdu**lo.. i mechanik gada niby panewka na wale niby cisnienia oleju nie ma i tak narazie nie wiadomo ale chip polecam :D
Popek_Insignia pisze: Nie masz żadnych problemów ze skrzyniá przy tej mocy. Jak auto sie zbiera ?
Popek skrznia jeszcze ok auto troszke szarpalo przy ruszaniu z 1 ale jakos ucichlo ;)
Ostatnio zmieniony 1 cze 2015, o 20:14 przez yerry, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Proszę o stosowanie zasad polskiej pisowni. Regulamin forum par 5 pkt 8

Awatar użytkownika
nika84-24
Użytkownik
Posty: 497
Rejestracja: 17 mar 2014, o 18:28
Auto: insignia sports tour
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2014
Miasto: Emmerich DE/ Knurów PL
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: Niuniek by Dejvu

Post autor: nika84-24 » 30 cze 2015, o 10:31

Wiadomo co z tą panewką? Co było przyczyną? Zrobiłeś auto?

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Auta forumowiczów”