--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Opel Insignia OPC Line 1.8 140 KM 2015

ODPOWIEDZ
viki2000

Opel Insignia OPC Line 1.8 140 KM 2015

Post autor: viki2000 » 11 wrz 2015, o 11:49

Witam wszystkich forumowiczy.

Przyszedł czas na sprzedaż Vectry C OPC Line i oto Viki zastąpiona została Iśką.

Insignia odebrana z salonu 1 sierpnia 2015 z przebiegiem 9 kilometrów.

A poniżej kilka danych szczegółowych oraz zdjęcia :

VIN - WOLGT6EC5F1090372

Marka - Opel
Producent - Opel
Model - Insignia
Rodzaj nadwozia - Hatchback / Limuzyna
Kraj pochodzenia – Niemcy, Rüsselsheim
Kolor - Czarny Flasch Carbon GAR
Silnik - A18XER
Pojemność silnika [cm3] - 1796
Moc silnika - 103kW (140KM)
Typ paliwa - Benzyna
Wersja wyposażenia : Cosmo plus indywidualnie zamówione dodatki min. :

Pakiet OPC Line Wewnętrzny (ciemna podsufitka, sportowe pedały aluminiowe, kierownica OPC pokryta perforowaną skórą) oraz pakiet Zewnetrzny ( spoilery zderzaków przedni i tylny, nakładka progów, widoczna rura wydechowa, lotka tylnej klapy )
Wyświetlacz 8 cali zamiast zegarów
18 calowe alufelgi wzór PXR
Climatronic
Składane elektrycznie lusterka
Rolety przeciwsłoneczne tylnych szyb
Przednia szyba odbijająca promienie słoneczne
Alarm
Owiewki szyb bocznych
Komfortowe fotele przednie z podnóżkiem dla kierowcy
Lampy przeciwmgielne
Relingi dachowe Opel
Czujniki ciśnienia kół do zestawu opon zimowych
Dywaniki welurowe

i wiele innych

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2015, o 21:54 przez viki2000, łącznie zmieniany 1 raz.

jaromat

Re: Opel Insignia OPC Line 1.8 140 KM 2015

Post autor: jaromat » 11 wrz 2015, o 18:11

Ładna insignia, myślałem że w poliftach te silniki już nie są dostępne,trzeba było dobrać ciemne szyby

Awatar użytkownika
mxw
Zapaleniec
Posty: 1011
Rejestracja: 14 lip 2015, o 18:23
Auto: Insignia 2.0T ST 4x4
Kod silnika: A20NHT
Rok produkcji: 2011
Miasto: Poznań
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Opel Insignia OPC Line 1.8 140 KM 2015

Post autor: mxw » 11 wrz 2015, o 19:24

Śliczna nowa Insi - gratulacje! :)

Ładny, nierzucający się w oczy kolor.
Tylko nie dziw się, że wszyscy przed Tobą będą jeździć czterdziestką. ;)

Jedynie owiewki, no proszę... ;)

pozdro.,
mxw.

Wysłano z D802 za pomocą Tapatalk2.

Awatar użytkownika
piohib
Użytkownik
Posty: 661
Rejestracja: 21 sty 2015, o 17:10
Auto: Insignia ST
Kod silnika: A16XER
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: Opel Insignia OPC Line 1.8 140 KM 2015

Post autor: piohib » 11 wrz 2015, o 21:05

Piękna. :)
Szerokości i bezawaryjności życzę.
Wrzuć jeszcze zdjęcie tego wyświetlacza zza kierownicy.
"Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale sprawienie, aby tamci s... umierali za swoją" Generał George Smith Patton

viki2000

Re: Opel Insignia OPC Line 1.8 140 KM 2015

Post autor: viki2000 » 11 wrz 2015, o 21:52

Zdjęcia wyświetlacza wrzucę, bardzo fajny bajer.
Auto skonfigurowałem wg moich potrzeb, wybór silnika, brak bixów i czujników parkowania to świadomy wybór, robię max 15 tyś rocznie.
Obecnie na liczniku 1800 km z czego 1100 nad morze zrobiłem.

klimatolog
Forumowicz
Posty: 96
Rejestracja: 7 cze 2015, o 21:06
Auto: Insignia Elite
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2011
Miasto: Irlandia
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Opel Insignia OPC Line 1.8 140 KM 2015

Post autor: klimatolog » 12 wrz 2015, o 00:28

juz Cie nie lubie :P piekne autko bezawaryjnosci życzę

Awatar użytkownika
hajt
Użytkownik
Posty: 311
Rejestracja: 10 gru 2014, o 21:23
Auto: insignia cosmo
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2009
Miasto: Warszawa

Re: Opel Insignia OPC Line 1.8 140 KM 2015

Post autor: hajt » 12 wrz 2015, o 07:19

Piszę się na drugiego właściciela :) :D

viki2000

Re: Opel Insignia OPC Line 1.8 140 KM 2015

Post autor: viki2000 » 12 wrz 2015, o 12:26

Oto fotki wyświetlacza.
To tylko kilka możliwości wyświetlania informacji na tym wyświetlaczu, prawdopodobnie tak samo jest na wyświetlaczach tych mniejszych, 4,3 cala ?.
Cała obsługa informacjami, ustawieniami, telefonem odbywa się na wyświetlaczu z kierownicy, lub ekranu dotykowego na konsoli środkowej.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Dzięki wszystkim za miłe słowa, za pozostałe tez.

jaromat

Re: Opel Insignia OPC Line 1.8 140 KM 2015

Post autor: jaromat » 12 wrz 2015, o 22:36

Jezdziłem ostatnio poliftem i jakoś mnie ten licznik się nie podoba,gdy licznik jest w trybie sport to wskazówka od prędkościomierza się nieco przycina a to mnie najbardziej zdziwiło,gdy zapytałem sprzedawce powiedział hmm digital :lol:

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Auta forumowiczów”