Ja w czwartek jadę swoją na Virusa do Poznania
http://www.insignia-club.pl/viewtopic.php?f=53&t=3112
-- 12 maja 2016, o 11:03 --
Zerknij na te i sam oceń
https://www.google.pl/search?q=grill+in ... voDiHWM%3A
https://data.motor-talk.de/data/galleri ... 866714.JPG
zawsze czas jak tego potrzebuje
jeszcze tylko box trzeba zamówić! 







nigdy nie daje auta komuś żeby coś robić! No chyba, że wstawią tylko coś nowego jak np. z haldex
następnym razem przed wyjazdem napisze to może w drodze gdzieś się zlapiemy!
