Dobry kumpel ma 20" w Insigni i tas sobie gadamy często, bo ma dłużej auto niż ja i sam mi powiedział: wygląd albo komfortwojtassss pisze:Zrób parę tys na 20" wtedy Twoja opinia będzie poparta doświadczeniamiGrzegorz pisze:Gdybym dostał za darmo 20" to bym komuś z forum opchnął je za 2k i byłby wilk syty i owca cała
18" dla mnie są w sam raz, poszukam dobrej gumy na jesień (letniej) i będzie komfort + bezpieczeństwo
Naskrobane z telefonu by tapatalk
Póki się nie przejadę to zapewne nie doznam różnicy na własnej skórze. Wojtassss u Ciebie jeszcze dochodzi fakt "zboczenia zawodowego"

