--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Insignia Grzegorza

Grzegorz

Re: Insignia Grzegorza

Post autor: Grzegorz » 29 kwie 2014, o 12:38

Powinien być jak na auto segmentu D.
Muszę pomyśleć nad zmianą tej sterczącej anteny na płetwę, czy jest w ogóle sens.
2k - no to nie mam więcej pytań.

Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4450
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 98 razy
Kontakt:

Re: Insignia Grzegorza

Post autor: peja-1991 » 29 kwie 2014, o 15:09

nie ma sensu płetwy bo trzeba podsufitkę ściągać - myślałem nad takim zabiegiem ale ostatecznie się wycofałem
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

Grzegorz

Re: Insignia Grzegorza

Post autor: Grzegorz » 29 kwie 2014, o 19:19

peja-1991 pisze:nie ma sensu płetwy bo trzeba podsufitkę ściągać - myślałem nad takim zabiegiem ale ostatecznie się wycofałem
Czyli pogodziłeś się z tą anteną taką brzydką i Tobie ona nie przeszkadza?

Kurcze to czeka mnie to samo.

Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4450
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 98 razy
Kontakt:

Re: Insignia Grzegorza

Post autor: peja-1991 » 29 kwie 2014, o 21:44

dokładnie tak, pogodziłem się - ba; nawet zaczęła mi się podobać :lol:
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

Grzegorz

Re: Insignia Grzegorza

Post autor: Grzegorz » 28 maja 2014, o 09:31

Też u was występują takie gwintowane otwory, gdy podniesiecie tą plastikową osłonę silnika (oznaczona czerwoną strzałką)??
Otwory oznaczyłem czerwonymi kółkami.

-- 28 maja 2014, o 10:31 --

W bagażniku mam umieszczone 4 haki. Czy jest możliwość dokupienia jakiś pasków do tych haków, czy gum, którymi mógłbym zabezpieczyć luźny bagaż w bagażniku??
Denerwujące jest jak an każdym rondzie słyszysz jak latają klamoty po bagażniku.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Alex
Zapaleniec
Posty: 2570
Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
Auto: Peugeot 508
Rok produkcji: 2017
Miasto: Iława
Otrzymał  piwo: 8 razy

Re: Insignia Grzegorza

Post autor: Alex » 28 maja 2014, o 11:27

Grzegorz pisze:W bagażniku mam umieszczone 4 haki. Czy jest możliwość dokupienia jakiś pasków do tych haków, czy gum, którymi mógłbym zabezpieczyć luźny bagaż w bagażniku??
Siatka do bagażnika na czterech karabińczykach.
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca CZERWIEC 2014

legend66
Użytkownik
Posty: 126
Rejestracja: 20 kwie 2014, o 19:46
Auto: INSIGNIA
Kod silnika: A20DTC
Rok produkcji: 2011
Miasto: Rybnik

Re: Insignia Grzegorza

Post autor: legend66 » 29 maja 2014, o 19:29

takie śiatki w tesco za 39 zeta widziałem

yaro721

Re: Insignia Grzegorza

Post autor: yaro721 » 29 maja 2014, o 19:38


Grzegorz

Re: Insignia Grzegorza

Post autor: Grzegorz » 8 sie 2014, o 13:50

Witam po przerwie.
Będąc już w Szwecji wsiadam na promie do auta, odpalam a tu komunikat: Uwaga wykryto próbę włamania. Zamurowało mnie, wyszedłem z auta obejrzałem wszystkie zamki i było ok, ale nie dawało mi to spokoju przez dłuższy czas. Prom powrotny w PL - to samo.
Czy Insignie mają jakieś czujniki przemieszczenia bez zapłonu silnika, które informują, że auto przemieściło się bez kierowcy?
Jakie to ma znaczenie dla ewentualnego włamywacza? :)

Jazda po Szwecji bajka. Jazda z prędkością 120 i 150 km/h po autostradach a spalanie wyszło mi 6,5 litra na klimie w dodatku, a jeździłem trochę tylko bardziej zachowawczo niż w PL. Inna kultura jazdy. A na powitanie w Polsce A1 i słynny korek, którego ominąłem zjazdem z A1 w Świeciu.

Luk
Użytkownik
Posty: 911
Rejestracja: 21 paź 2013, o 19:07
Auto: opel
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2013
Miasto:
Otrzymał  piwo: 6 razy

Re: Insignia Grzegorza

Post autor: Luk » 8 sie 2014, o 13:54

Alarm ma funkcję monitorowania pochylenia samochodu, np. przy jego uniesieniu. Pewno zabujało na promie i się aktywował.

marcinsobi

Re: Insignia Grzegorza

Post autor: marcinsobi » 8 sie 2014, o 15:11

Normalne na promie ,jak nie wyłączyłeś guzikiem przy lampce alarmu to tak si dzieje ,ja tez czasami zapominam tego wyłączyć i mam ten sam komunikat
i jeszcze jak podnosiłem auto na lewarku bez wyłączenia alarmu to zaczął wyć

150 ciesz się ze cie nie złapali bo mandaty maja drogie ,dozwolone jest 110,czasami są znaki na 120

Grzegorz

Re: Insignia Grzegorza

Post autor: Grzegorz » 31 paź 2014, o 14:11

Jest jakiś guzik przy tej czerwonej lampce pod szybą przednią? Jeżeli dezaktywuje alarm to ta lampka powinna nie świecić?
Dobrze, że alarm nie rozładował aku.
Co do 150 km/h, to w lesie na 5 kilometrowej pustej drodze mogłem sobie pozwolić, albo mając jakiegoś innego "pirata" koło siebie. Uważałem. W ogóle w SE tylko raz widziałem Polis :)

-- 31 paź 2014, o 14:11 --

Jeżeli mi po odpaleniu pojawia się komunikat awaria pojazdu skontaktuj się z serwisem, a z autem wszystko jest w porządku, nic się nie dzieje to mogę przeczekać do zmiany oleju?
Może tak być, że słaby akumulator generuje takie komunikaty?

Wszystko chodzi bez zarzutu, a pewnego dnia prawie mi nie odpalił (słaby aku) i komunikat się pojawił.
Jutro zmiana akumulatora mnie czeka, Bosch S5 czeka.

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Auta forumowiczów”