--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuInsignia Grzegorza
-
Grzegorz
Re: Insignia Grzegorza
Powinien być jak na auto segmentu D.
Muszę pomyśleć nad zmianą tej sterczącej anteny na płetwę, czy jest w ogóle sens.
2k - no to nie mam więcej pytań.
Muszę pomyśleć nad zmianą tej sterczącej anteny na płetwę, czy jest w ogóle sens.
2k - no to nie mam więcej pytań.
- peja-1991
- V-ce Prezes ds organizacyjnych
- Posty: 4450
- Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
- Auto: Insignia
- Kod silnika: D16SHT
- Rok produkcji: 2019
- Miasto: Warszawa
- Postawił piwo: 3 razy
- Otrzymał piwo: 98 razy
- Kontakt:
Re: Insignia Grzegorza
nie ma sensu płetwy bo trzeba podsufitkę ściągać - myślałem nad takim zabiegiem ale ostatecznie się wycofałem
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
-
Grzegorz
Re: Insignia Grzegorza
Czyli pogodziłeś się z tą anteną taką brzydką i Tobie ona nie przeszkadza?peja-1991 pisze:nie ma sensu płetwy bo trzeba podsufitkę ściągać - myślałem nad takim zabiegiem ale ostatecznie się wycofałem
Kurcze to czeka mnie to samo.
- peja-1991
- V-ce Prezes ds organizacyjnych
- Posty: 4450
- Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
- Auto: Insignia
- Kod silnika: D16SHT
- Rok produkcji: 2019
- Miasto: Warszawa
- Postawił piwo: 3 razy
- Otrzymał piwo: 98 razy
- Kontakt:
Re: Insignia Grzegorza
dokładnie tak, pogodziłem się - ba; nawet zaczęła mi się podobać 
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
-
Grzegorz
Re: Insignia Grzegorza
Też u was występują takie gwintowane otwory, gdy podniesiecie tą plastikową osłonę silnika (oznaczona czerwoną strzałką)??
Otwory oznaczyłem czerwonymi kółkami.
-- 28 maja 2014, o 10:31 --
W bagażniku mam umieszczone 4 haki. Czy jest możliwość dokupienia jakiś pasków do tych haków, czy gum, którymi mógłbym zabezpieczyć luźny bagaż w bagażniku??
Denerwujące jest jak an każdym rondzie słyszysz jak latają klamoty po bagażniku.
Otwory oznaczyłem czerwonymi kółkami.
-- 28 maja 2014, o 10:31 --
W bagażniku mam umieszczone 4 haki. Czy jest możliwość dokupienia jakiś pasków do tych haków, czy gum, którymi mógłbym zabezpieczyć luźny bagaż w bagażniku??
Denerwujące jest jak an każdym rondzie słyszysz jak latają klamoty po bagażniku.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
- Alex
- Zapaleniec
- Posty: 2570
- Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
- Auto: Peugeot 508
- Rok produkcji: 2017
- Miasto: Iława
- Otrzymał piwo: 8 razy
Re: Insignia Grzegorza
Siatka do bagażnika na czterech karabińczykach.Grzegorz pisze:W bagażniku mam umieszczone 4 haki. Czy jest możliwość dokupienia jakiś pasków do tych haków, czy gum, którymi mógłbym zabezpieczyć luźny bagaż w bagażniku??
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca CZERWIEC 2014
-
legend66
- Użytkownik
- Posty: 126
- Rejestracja: 20 kwie 2014, o 19:46
- Auto: INSIGNIA
- Kod silnika: A20DTC
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Rybnik
-
yaro721
Re: Insignia Grzegorza
http://allegro.pl/siatka-bagazowa-do-ba ... 55633.html mam, szczerze mogę polecić 
-
Grzegorz
Re: Insignia Grzegorza
Witam po przerwie.
Będąc już w Szwecji wsiadam na promie do auta, odpalam a tu komunikat: Uwaga wykryto próbę włamania. Zamurowało mnie, wyszedłem z auta obejrzałem wszystkie zamki i było ok, ale nie dawało mi to spokoju przez dłuższy czas. Prom powrotny w PL - to samo.
Czy Insignie mają jakieś czujniki przemieszczenia bez zapłonu silnika, które informują, że auto przemieściło się bez kierowcy?
Jakie to ma znaczenie dla ewentualnego włamywacza?
Jazda po Szwecji bajka. Jazda z prędkością 120 i 150 km/h po autostradach a spalanie wyszło mi 6,5 litra na klimie w dodatku, a jeździłem trochę tylko bardziej zachowawczo niż w PL. Inna kultura jazdy. A na powitanie w Polsce A1 i słynny korek, którego ominąłem zjazdem z A1 w Świeciu.
Będąc już w Szwecji wsiadam na promie do auta, odpalam a tu komunikat: Uwaga wykryto próbę włamania. Zamurowało mnie, wyszedłem z auta obejrzałem wszystkie zamki i było ok, ale nie dawało mi to spokoju przez dłuższy czas. Prom powrotny w PL - to samo.
Czy Insignie mają jakieś czujniki przemieszczenia bez zapłonu silnika, które informują, że auto przemieściło się bez kierowcy?
Jakie to ma znaczenie dla ewentualnego włamywacza?
Jazda po Szwecji bajka. Jazda z prędkością 120 i 150 km/h po autostradach a spalanie wyszło mi 6,5 litra na klimie w dodatku, a jeździłem trochę tylko bardziej zachowawczo niż w PL. Inna kultura jazdy. A na powitanie w Polsce A1 i słynny korek, którego ominąłem zjazdem z A1 w Świeciu.
-
Luk
- Użytkownik
- Posty: 911
- Rejestracja: 21 paź 2013, o 19:07
- Auto: opel
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2013
- Miasto:
- Otrzymał piwo: 6 razy
Re: Insignia Grzegorza
Alarm ma funkcję monitorowania pochylenia samochodu, np. przy jego uniesieniu. Pewno zabujało na promie i się aktywował.
-
marcinsobi
Re: Insignia Grzegorza
Normalne na promie ,jak nie wyłączyłeś guzikiem przy lampce alarmu to tak si dzieje ,ja tez czasami zapominam tego wyłączyć i mam ten sam komunikat
i jeszcze jak podnosiłem auto na lewarku bez wyłączenia alarmu to zaczął wyć
150 ciesz się ze cie nie złapali bo mandaty maja drogie ,dozwolone jest 110,czasami są znaki na 120
i jeszcze jak podnosiłem auto na lewarku bez wyłączenia alarmu to zaczął wyć
150 ciesz się ze cie nie złapali bo mandaty maja drogie ,dozwolone jest 110,czasami są znaki na 120
-
Grzegorz
Re: Insignia Grzegorza
Jest jakiś guzik przy tej czerwonej lampce pod szybą przednią? Jeżeli dezaktywuje alarm to ta lampka powinna nie świecić?
Dobrze, że alarm nie rozładował aku.
Co do 150 km/h, to w lesie na 5 kilometrowej pustej drodze mogłem sobie pozwolić, albo mając jakiegoś innego "pirata" koło siebie. Uważałem. W ogóle w SE tylko raz widziałem Polis
-- 31 paź 2014, o 14:11 --
Jeżeli mi po odpaleniu pojawia się komunikat awaria pojazdu skontaktuj się z serwisem, a z autem wszystko jest w porządku, nic się nie dzieje to mogę przeczekać do zmiany oleju?
Może tak być, że słaby akumulator generuje takie komunikaty?
Wszystko chodzi bez zarzutu, a pewnego dnia prawie mi nie odpalił (słaby aku) i komunikat się pojawił.
Jutro zmiana akumulatora mnie czeka, Bosch S5 czeka.
Dobrze, że alarm nie rozładował aku.
Co do 150 km/h, to w lesie na 5 kilometrowej pustej drodze mogłem sobie pozwolić, albo mając jakiegoś innego "pirata" koło siebie. Uważałem. W ogóle w SE tylko raz widziałem Polis
-- 31 paź 2014, o 14:11 --
Jeżeli mi po odpaleniu pojawia się komunikat awaria pojazdu skontaktuj się z serwisem, a z autem wszystko jest w porządku, nic się nie dzieje to mogę przeczekać do zmiany oleju?
Może tak być, że słaby akumulator generuje takie komunikaty?
Wszystko chodzi bez zarzutu, a pewnego dnia prawie mi nie odpalił (słaby aku) i komunikat się pojawił.
Jutro zmiana akumulatora mnie czeka, Bosch S5 czeka.

