-- 29 maja 2014, o 20:03 --
Mały update
Założony nowy felunek, gril i w końcu dotarły dystanse +20mm na przód

A w poniedziałek będziemy się wirusować
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
Niestety mam kompa którego nie da rady zrobićAmazingEvents pisze:/cenzura/! Marzyła mi się biała, ale nic nie było z sensownym wyposażeniem i właśnie kupiłem taką samą, ale czarną. Wyjątkiem szyberdachu to nawet chyba mam trochę lepiej wyposażona. Felga i grill robią robotę. "Niestety" mam taki sam plan na swoją. Ale najpierw wirusjak wyszło u Ciebie, bo nic się nie chwalileś?