--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

White Isia by MrJacek

MrJacek

Re: White Isia by MrJacek

Post autor: MrJacek » 29 maja 2014, o 19:03

na przód idą +20mm , a sprężyny niebawem też będą ;)

-- 29 maja 2014, o 20:03 --

Mały update
Założony nowy felunek, gril i w końcu dotarły dystanse +20mm na przód

Obrazek

A w poniedziałek będziemy się wirusować ;D

legend66
Użytkownik
Posty: 126
Rejestracja: 20 kwie 2014, o 19:46
Auto: INSIGNIA
Kod silnika: A20DTC
Rok produkcji: 2011
Miasto: Rybnik

Re: White Isia by MrJacek

Post autor: legend66 » 29 maja 2014, o 19:37

No ładna
Az czego sprężyny zamawiałeś ?

MrJacek

Re: White Isia by MrJacek

Post autor: MrJacek » 29 maja 2014, o 19:39

Sprężyn jeszcze nie ma

jaromat

Re: White Isia by MrJacek

Post autor: jaromat » 29 maja 2014, o 22:25

biala iska z tym grilem pasuje na 100 pro.,to steimnetz

AmazingEvents

Re: White Isia by MrJacek

Post autor: AmazingEvents » 21 paź 2014, o 10:06

/cenzura/! Marzyła mi się biała, ale nic nie było z sensownym wyposażeniem i właśnie kupiłem taką samą, ale czarną. Wyjątkiem szyberdachu to nawet chyba mam trochę lepiej wyposażona. Felga i grill robią robotę. "Niestety" mam taki sam plan na swoją. Ale najpierw wirus :) jak wyszło u Ciebie, bo nic się nie chwalileś?

Awatar użytkownika
szogi84
Użytkownik
Posty: 331
Rejestracja: 9 kwie 2014, o 00:17
Auto: Insignia 2.0 benzyna
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: White Isia by MrJacek

Post autor: szogi84 » 23 paź 2014, o 21:13

Grill pasi ładnie leży na białym

Namazane na galaxy S3

MrJacek

Re: White Isia by MrJacek

Post autor: MrJacek » 26 paź 2014, o 19:05

AmazingEvents pisze:/cenzura/! Marzyła mi się biała, ale nic nie było z sensownym wyposażeniem i właśnie kupiłem taką samą, ale czarną. Wyjątkiem szyberdachu to nawet chyba mam trochę lepiej wyposażona. Felga i grill robią robotę. "Niestety" mam taki sam plan na swoją. Ale najpierw wirus :) jak wyszło u Ciebie, bo nic się nie chwalileś?
Niestety mam kompa którego nie da rady zrobić ]:-<

seba969

Re: White Isia by MrJacek

Post autor: seba969 » 25 gru 2014, o 20:10

super fura
lux dach panoramiczny
jednak kombi to tylko biała :)

-- 25 gru 2014, o 20:10 --

pytanie odnosnie dystansow
czy szpilki nie sa wtedy za krotkie?

SAFIK
Użytkownik
Posty: 354
Rejestracja: 12 gru 2013, o 12:42
Auto: Insignia GS 1.6 T
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2019
Miasto: lubelskie
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: White Isia by MrJacek

Post autor: SAFIK » 25 gru 2014, o 20:40

Witaj kolego jak tam Twoja panorana-domyka się do końca czy nie?

seba969

Re: White Isia by MrJacek

Post autor: seba969 » 27 gru 2014, o 11:40

Dzieki wojtassss

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Auta forumowiczów”