O ile z przodu w zalecanych to z tyłu o jakieś 10 cm za otworami - zamierzam tylną przesunąć jeszcze do tyłu na wysokości słupka .PS. widze że belek nie montowałeś w zalecanych miejscach?
-- 8 lut 2015, o 20:56 --
Dzisiaj śmigałem bez boxa i przy prędkosci 150 km/h belki praktycznie nie słychać. Dodam że dzisiaj był duży wiatr co z pewnością jeszcze bardziej wpłynęłoby na ewentualne szumy. Podsumowując - nie mając doświadczenia z innymi belkami - oceniam je na bardzo ciche.Mikołaj pisze:Wyglada superPowiedz jak te belki Thula, chuczą jak są same na aucie bez boxa? Bo ja mam ori Opla i przy 120-140 km/h chuczą strasznie.

