--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuINSIGNIA HB CZ@RNY EDITION
- cz@rny
- Użytkownik
- Posty: 485
- Rejestracja: 27 mar 2014, o 10:14
- Auto: INSIGNIA HB
- Kod silnika: B20DTR
- Rok produkcji: 2017
- Miasto: GDAŃSK
Re: INSIGNIA HB CZ@RNY EDITION
W Polsce każdy kupuje od dziadka z niemiec, który zmarł a babcia nie miała prawa jazdy 
- Luki
- Użytkownik
- Posty: 606
- Rejestracja: 26 cze 2014, o 20:15
- Auto: Insignia 1.6 Turbo
- Kod silnika: A16LET
- Rok produkcji: 2012
- Miasto:
- Otrzymał piwo: 3 razy
Re: INSIGNIA HB CZ@RNY EDITION
No właśnie bo dziadek to tylko do kościoła w niedziele więc nawet jak babcia przekręci parę tysięcy to Polak ucieszony się jeszcze chwalił będzie 
- cz@rny
- Użytkownik
- Posty: 485
- Rejestracja: 27 mar 2014, o 10:14
- Auto: INSIGNIA HB
- Kod silnika: B20DTR
- Rok produkcji: 2017
- Miasto: GDAŃSK
Re: INSIGNIA HB CZ@RNY EDITION
Ja tam i tak ją sprzedam, szybko
jak już się napalę na coś innego
ale jeszcze nie teraz, lubię moją iśkę
jak już się napalę na coś innego
ale jeszcze nie teraz, lubię moją iśkę
- Popek_Insignia
- Użytkownik
- Posty: 140
- Rejestracja: 26 lis 2014, o 02:40
- Auto: Insignia CDTI
- Kod silnika: A20DTL
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Birmingham/Gdynia
Re: INSIGNIA HB CZ@RNY EDITION
Czarny kolor zawsze na duzy plus
Bezawaryjnosci zycze
Wysłane z Ipada
Bezawaryjnosci zycze
Wysłane z Ipada
- cz@rny
- Użytkownik
- Posty: 485
- Rejestracja: 27 mar 2014, o 10:14
- Auto: INSIGNIA HB
- Kod silnika: B20DTR
- Rok produkcji: 2017
- Miasto: GDAŃSK
Re: INSIGNIA HB CZ@RNY EDITION
Lodowy potwór
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
- golywojtek
- Użytkownik
- Posty: 439
- Rejestracja: 21 sty 2014, o 18:48
- Auto: Insigniaśmierci
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Czapielsk/Kartuzy
- Otrzymał piwo: 2 razy
- cz@rny
- Użytkownik
- Posty: 485
- Rejestracja: 27 mar 2014, o 10:14
- Auto: INSIGNIA HB
- Kod silnika: B20DTR
- Rok produkcji: 2017
- Miasto: GDAŃSK
Re: INSIGNIA HB CZ@RNY EDITION
Lecę sobie 2,40 po A1 i nagle sygnał, komunikat
silnik przegrzany - wyłącz silnik
pomyślałem że już po silniku telepało nim a i dźwięki były jakby coś w nim stukało
noc, zimno, pobocze, assistance, aso, a rano dzwonią że autko jest sprawne
motor chodzi i błędów nie sypie, wszystko OK
Teraz tylko Adam10 musi się tym zająć
silnik przegrzany - wyłącz silnik
pomyślałem że już po silniku telepało nim a i dźwięki były jakby coś w nim stukało
noc, zimno, pobocze, assistance, aso, a rano dzwonią że autko jest sprawne
motor chodzi i błędów nie sypie, wszystko OK
Teraz tylko Adam10 musi się tym zająć
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
- cz@rny
- Użytkownik
- Posty: 485
- Rejestracja: 27 mar 2014, o 10:14
- Auto: INSIGNIA HB
- Kod silnika: B20DTR
- Rok produkcji: 2017
- Miasto: GDAŃSK
Re: INSIGNIA HB CZ@RNY EDITION
Piątek około 21 
A jak będziesz u nas w pomorskim to daj znać, może się uda spotkać na kawkę w McD
A jak będziesz u nas w pomorskim to daj znać, może się uda spotkać na kawkę w McD
- Engine
- Zapaleniec
- Posty: 4602
- Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
- Auto: BMW F10 525D xDrive
- Rok produkcji: 2015
- Miasto: Śląsk
- Otrzymał piwo: 8 razy
- Kontakt:
Re: INSIGNIA HB CZ@RNY EDITION
A piątek ^^ no ja też jechałem A1 tylko odcinkiem tu na Śląsku i właśnie w ie dziwiłem gdzie Cie tu przywiało
spoko, odezwę się
a skąd taka awaria niby? Silnik raczej powinien wytrzymać takie obciążenie.
- cz@rny
- Użytkownik
- Posty: 485
- Rejestracja: 27 mar 2014, o 10:14
- Auto: INSIGNIA HB
- Kod silnika: B20DTR
- Rok produkcji: 2017
- Miasto: GDAŃSK
Re: INSIGNIA HB CZ@RNY EDITION
Prawdopodobnie któryś z dwóch czujników chłodzenia zwariował
Podjadę w tygodniu do Adam10 i sprawdzimy to dokładniej, bo w ASO ...
Podjadę w tygodniu do Adam10 i sprawdzimy to dokładniej, bo w ASO ...
-
jaromat
- cz@rny
- Użytkownik
- Posty: 485
- Rejestracja: 27 mar 2014, o 10:14
- Auto: INSIGNIA HB
- Kod silnika: B20DTR
- Rok produkcji: 2017
- Miasto: GDAŃSK
Re: INSIGNIA HB CZ@RNY EDITION
raczej nie, sprawdziłem płyn w zbiorniczku i nie był zbyt gorący, dało się też dotknąć rury gumowe do chłodnicy
silnik nie miał na pewno powyżej 130°C
silnik nie miał na pewno powyżej 130°C
- golywojtek
- Użytkownik
- Posty: 439
- Rejestracja: 21 sty 2014, o 18:48
- Auto: Insigniaśmierci
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Czapielsk/Kartuzy
- Otrzymał piwo: 2 razy
- cz@rny
- Użytkownik
- Posty: 485
- Rejestracja: 27 mar 2014, o 10:14
- Auto: INSIGNIA HB
- Kod silnika: B20DTR
- Rok produkcji: 2017
- Miasto: GDAŃSK
- golywojtek
- Użytkownik
- Posty: 439
- Rejestracja: 21 sty 2014, o 18:48
- Auto: Insigniaśmierci
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Czapielsk/Kartuzy
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: INSIGNIA HB CZ@RNY EDITION
Nie zazdroszczę ci tego, szczęście że tak się skończyło.
Wysłane z mojego B15Q
Wysłane z mojego B15Q
- cz@rny
- Użytkownik
- Posty: 485
- Rejestracja: 27 mar 2014, o 10:14
- Auto: INSIGNIA HB
- Kod silnika: B20DTR
- Rok produkcji: 2017
- Miasto: GDAŃSK
Re: INSIGNIA HB CZ@RNY EDITION
Zestaw naprawczy microstyk klapy
w końcu mam bagażnik
zrobiłem również pstryczek wewnątrz budy do awaryjnego otwierania
w końcu mam bagażnik
zrobiłem również pstryczek wewnątrz budy do awaryjnego otwierania
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
- qrczaq
- Użytkownik
- Posty: 116
- Rejestracja: 20 lut 2015, o 13:19
- Auto: Insignia ST
- Kod silnika: A20DTE
- Rok produkcji: 2013
- Miasto: Poznań
Re: INSIGNIA HB CZ@RNY EDITION
Fajna furka, widzę, że u Grzecha sterowany był, widziałem ją na żywo jak była u niego w zeszłym roku.
Jak latasz tak szybko dieslem po autostradach, to sobie dołóż chłodnicę oleju, bo szkoda motoru.
Jak latasz tak szybko dieslem po autostradach, to sobie dołóż chłodnicę oleju, bo szkoda motoru.

