Strona 1 z 2
Insignia by kiego
: 2 maja 2013, o 22:27
autor: kiego
Moje wozidełko.
Re: Insignia by kiego
: 2 maja 2013, o 22:36
autor: steq
zacna

szybki bym tylko przyciemnił

Re: Insignia by kiego
: 2 maja 2013, o 22:43
autor: kiego
Szyby(wszystkie bo tu mi nikt dowodu nie zabierze),pakiet OPC(który lezy i czeka na montaż) malowanie felg na jasny grafit zrobię w sierpniu.Jestem już umówiony w Brodnickim ASO ,a tutaj po prostu nie mam kiedy :twisted:
Re: Insignia by kiego
: 3 maja 2013, o 07:07
autor: jarecki
dokladnie kiego zacna ta twoja maszyna,
a kiera jak najbardziej po prawidlowej stronie
pakiet opc pewnie dalej na trampolinie lezy tylko gdzie dzieciaki beda skakaly w niedziele eee

Re: Insignia by kiego
: 3 maja 2013, o 07:09
autor: kiego
Na dach to tylko lakier

a na kierze mam ladniejszy znaczek
-- 3 maja 2013, o 09:12 --
Jarecki bedzie gdzie poskakac

Pakiet zapakowany i gotowy do wyslania (jeszcze nie na aucie a juz zrobi trase Polska-UK dwa razy )
Re: Insignia by kiego
: 3 maja 2013, o 08:46
autor: peja-1991
kolor słuszny

żałuj, że nie masz biksenonów - to niewątpliwie najjaśniejszy punkt Insigni
zgadzam się z przedmówcami - ciemne szyby + dymione kierunki

Re: Insignia by kiego
: 3 maja 2013, o 09:05
autor: kiego
Podkladki pod kierunki OPC tez juz czekaja na montaz

W lato wszystko pojdzie szybko i gladko :!:Co do xenonow to angole wogole nie zwracaja na to uwagi, Przy sprzedazy wtornej liczy sie tylko historia serwisowa i maly przebieg.
Re: Insignia by kiego
: 3 maja 2013, o 09:07
autor: peja-1991
kiego pisze:Podkladki pod kierunki OPC tez juz czekaja na montaz

W lato wszystko pojdzie szybko i gladko

tak zwane skrzela ?
Re: Insignia by kiego
: 3 maja 2013, o 09:13
autor: kiego
Chyba tak

Nie wiem jak to sie nazywa w Polsce
Re: Insignia by kiego
: 3 maja 2013, o 09:18
autor: peja-1991
a nie chcesz odsprzedać ?

Re: Insignia by kiego
: 3 maja 2013, o 09:44
autor: kiego
wysle ci pozniej link i pare fotek jak to lezy na autach,ale jak bardzo chcesz to zamienie sie na podwojny wydech

Re: Insignia by kiego
: 3 maja 2013, o 10:19
autor: kiego

Wiem ze strace,ale znaj ma dobroc i szczere serce

Re: Insignia by kiego
: 3 maja 2013, o 10:22
autor: peja-1991
kiego pisze:wysle ci pozniej link i pare fotek jak to lezy na autach,ale jak bardzo chcesz to zamienie sie na
podwojny wydech 
haha

myślę, że to dobry deal

Re: Insignia by kiego
: 3 maja 2013, o 10:27
autor: kiego
A tak na serio to nie ma ich na alledrogo?
Re: Insignia by kiego
: 3 maja 2013, o 10:29
autor: peja-1991
kiedyś były i to w dobrej cenie ale ostatnio nie ma wcale
Re: Insignia by kiego
: 16 cze 2013, o 23:47
autor: kiego
Kilka fotek z drogi do pracy.
-- 19 maja 2013, o 23:09 --
Cos nie hula z załącznikami
-- 8 cze 2013, o 02:43 --
Fotka po SPA
-- 17 cze 2013, o 01:47 --
Białe jest piękne

Re: Insignia by kiego
: 17 cze 2013, o 17:54
autor: yerry
Piękne autko, piękne fotki. Zresztą ponoć kolor biały jest teraz najmodniejszy

BTW To takie widoki masz w drodze do pracy?
Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
Re: Insignia by kiego
: 17 cze 2013, o 20:27
autor: steq
fele masz większe

przynajmniej na oko

Re: Insignia by kiego
: 18 cze 2013, o 10:08
autor: kiego
yerry pisze:Piękne autko, piękne fotki. Zresztą ponoć kolor biały jest teraz najmodniejszy

BTW To takie widoki masz w drodze do pracy?
Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
Srednia wysokosc drogi ktora dojezdzam do pracy na odcinku 5km wynosi 714 m.n.p.m !Calkiem spore sa te pagorki

Re: Insignia by kiego
: 23 gru 2013, o 07:37
autor: kiego
Wiem,wiem

Do czwartku
-- 23 gru 2013, o 07:37 --
Tak jak to trafnie ujął Alex-k konkurs is dead więc wrzucę ostatnie fotki tutaj
