Strona 1 z 2

Insignia by kiego

: 2 maja 2013, o 22:27
autor: kiego
Moje wozidełko.

Re: Insignia by kiego

: 2 maja 2013, o 22:36
autor: steq
zacna :) szybki bym tylko przyciemnił ;)

Re: Insignia by kiego

: 2 maja 2013, o 22:43
autor: kiego
Szyby(wszystkie bo tu mi nikt dowodu nie zabierze),pakiet OPC(który lezy i czeka na montaż) malowanie felg na jasny grafit zrobię w sierpniu.Jestem już umówiony w Brodnickim ASO ,a tutaj po prostu nie mam kiedy :twisted:

Re: Insignia by kiego

: 3 maja 2013, o 07:07
autor: jarecki
dokladnie kiego zacna ta twoja maszyna, :D
a kiera jak najbardziej po prawidlowej stronie ;)
pakiet opc pewnie dalej na trampolinie lezy tylko gdzie dzieciaki beda skakaly w niedziele eee :roll:

Re: Insignia by kiego

: 3 maja 2013, o 07:09
autor: kiego
Na dach to tylko lakier :D a na kierze mam ladniejszy znaczek :lol:

-- 3 maja 2013, o 09:12 --

Jarecki bedzie gdzie poskakac :lol: Pakiet zapakowany i gotowy do wyslania (jeszcze nie na aucie a juz zrobi trase Polska-UK dwa razy )

Re: Insignia by kiego

: 3 maja 2013, o 08:46
autor: peja-1991
kolor słuszny :)
żałuj, że nie masz biksenonów - to niewątpliwie najjaśniejszy punkt Insigni ;)

zgadzam się z przedmówcami - ciemne szyby + dymione kierunki :)

Re: Insignia by kiego

: 3 maja 2013, o 09:05
autor: kiego
Podkladki pod kierunki OPC tez juz czekaja na montaz :D W lato wszystko pojdzie szybko i gladko :!:Co do xenonow to angole wogole nie zwracaja na to uwagi, Przy sprzedazy wtornej liczy sie tylko historia serwisowa i maly przebieg.

Re: Insignia by kiego

: 3 maja 2013, o 09:07
autor: peja-1991
kiego pisze:Podkladki pod kierunki OPC tez juz czekaja na montaz :D W lato wszystko pojdzie szybko i gladko :!:
tak zwane skrzela ?

Re: Insignia by kiego

: 3 maja 2013, o 09:13
autor: kiego
Chyba tak :D Nie wiem jak to sie nazywa w Polsce

Re: Insignia by kiego

: 3 maja 2013, o 09:18
autor: peja-1991
a nie chcesz odsprzedać ? :P

Re: Insignia by kiego

: 3 maja 2013, o 09:44
autor: kiego
wysle ci pozniej link i pare fotek jak to lezy na autach,ale jak bardzo chcesz to zamienie sie na podwojny wydech :D

Re: Insignia by kiego

: 3 maja 2013, o 10:19
autor: kiego
:lol: Wiem ze strace,ale znaj ma dobroc i szczere serce :D

Re: Insignia by kiego

: 3 maja 2013, o 10:22
autor: peja-1991
kiego pisze:wysle ci pozniej link i pare fotek jak to lezy na autach,ale jak bardzo chcesz to zamienie sie na podwojny wydech :D
haha ;) myślę, że to dobry deal :lol:

Re: Insignia by kiego

: 3 maja 2013, o 10:27
autor: kiego
A tak na serio to nie ma ich na alledrogo?

Re: Insignia by kiego

: 3 maja 2013, o 10:29
autor: peja-1991
kiedyś były i to w dobrej cenie ale ostatnio nie ma wcale

Re: Insignia by kiego

: 16 cze 2013, o 23:47
autor: kiego
Kilka fotek z drogi do pracy.

-- 19 maja 2013, o 23:09 --

Cos nie hula z załącznikami

-- 8 cze 2013, o 02:43 --

Fotka po SPA

-- 17 cze 2013, o 01:47 --

Białe jest piękne :D :D :D

Re: Insignia by kiego

: 17 cze 2013, o 17:54
autor: yerry
Piękne autko, piękne fotki. Zresztą ponoć kolor biały jest teraz najmodniejszy :-)
BTW To takie widoki masz w drodze do pracy?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Re: Insignia by kiego

: 17 cze 2013, o 20:27
autor: steq
fele masz większe ;) przynajmniej na oko :)

Re: Insignia by kiego

: 18 cze 2013, o 10:08
autor: kiego
yerry pisze:Piękne autko, piękne fotki. Zresztą ponoć kolor biały jest teraz najmodniejszy :-)
BTW To takie widoki masz w drodze do pracy?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
Srednia wysokosc drogi ktora dojezdzam do pracy na odcinku 5km wynosi 714 m.n.p.m !Calkiem spore sa te pagorki ;)

Re: Insignia by kiego

: 23 gru 2013, o 07:37
autor: kiego
Wiem,wiem :lol: Do czwartku ;)

-- 23 gru 2013, o 07:37 --

Tak jak to trafnie ujął Alex-k konkurs is dead więc wrzucę ostatnie fotki tutaj :)