Smoczyca mokryy1983
: 25 paź 2014, o 22:18
Czesc.
Po trzy letnim związku z Vectra GTS z 2004r. przyszedł czas na zmianę na młodsza siostrę Insignie OPC z 2012r.
Auto sprowadzone z Niemiec z przebiegiem 130 tys.km chyba w max wersji wyposażenia. Użytkownikiem tego potwora jest moja żona ,nazywa ja Smoczyca
. Zdjecia zrobione w NO.
Po trzy letnim związku z Vectra GTS z 2004r. przyszedł czas na zmianę na młodsza siostrę Insignie OPC z 2012r.
Auto sprowadzone z Niemiec z przebiegiem 130 tys.km chyba w max wersji wyposażenia. Użytkownikiem tego potwora jest moja żona ,nazywa ja Smoczyca