Strona 1 z 1

Smoczyca mokryy1983

: 25 paź 2014, o 22:18
autor: mokryy1983
Czesc.
Po trzy letnim związku z Vectra GTS z 2004r. przyszedł czas na zmianę na młodsza siostrę Insignie OPC z 2012r.
Auto sprowadzone z Niemiec z przebiegiem 130 tys.km chyba w max wersji wyposażenia. Użytkownikiem tego potwora jest moja żona ,nazywa ja Smoczyca :D . Zdjecia zrobione w NO.

Re: Smoczyca mokryy1983

: 26 paź 2014, o 05:26
autor: 7ups
Mieszkasz w NO ????

Dobra sztuka tylko grill moim zdaniem to profanacja OPC :D

Re: Smoczyca mokryy1983

: 26 paź 2014, o 06:11
autor: jaromat
ladna opc,ale gril jednak bym zmienil na orginal

Re: Smoczyca mokryy1983

: 26 paź 2014, o 08:44
autor: Mikołaj
Ładna, do piękności brakuje jej tylko oryginalnego grilla OPC i jakieś fajne butki :D
Pozdrawiam.

Re: Smoczyca mokryy1983

: 26 paź 2014, o 09:50
autor: mokryy1983
Gril bedzie na wiosne jak ogarne sie z kasa a koła sa zimowe bo jestem w norwegi i musialem znienic

Re: Smoczyca mokryy1983

: 26 paź 2014, o 10:57
autor: 7ups
Gdzie siedzisz w NO ???

Re: Smoczyca mokryy1983

: 26 paź 2014, o 11:11
autor: mokryy1983
Kristiansand

Re: Smoczyca mokryy1983

: 26 paź 2014, o 11:15
autor: 7ups
no to kawalek odemnie :D