--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

ST 2.0 160 km --->>> steq <<<---

steq

ST 2.0 160 km --->>> steq <<<---

Post autor: steq » 6 maja 2013, o 21:15

2.0CDTI 160km - model SPORT
Sports Tourer
kolor - czarny
6 biegowa manualna skrzynia,TYPU F40
Data produkcji: 10 07 2009

do najważniejszego wyposażenia można zaliczyć:

• FlexRide (Adaptive Stability Technology – adaptacyjny układ stabilizacji toru jazdy)
• Obniżone zawieszenie
• Światła przeciwmgielne
• Sportowa kierownica, obszyta skórą, z przyciskami do sterowania radiem
• Układ kierowniczy dostosowujący siłę wspomagania do prędkości
• Ergonomiczne fotele sportowe z wysuwanym przedłużeniem siedziska
• Fotel kierowcy z pneumatyczną regulacją podparcia odcinka lędźwiowego w 4 kierunkach
• Fotel kierowcy o regulowanym nachyleniu siedziska
• Aluminiowe pedały
• Komputer pokładowy z funkcją Check Control
• Chromowane elementy w dolnej części zderzaka
• Przyciemniane okna boczne i tylne
• 18 ̋ sportowe felgi aluminiowe z oponami 245/45 R 18
• bi-ksenon AFL + LED
• DVD 800 NAVI
• nagłośnienie INFINITY
• ogrzewanie postojowe EBERSPACHER ze zdalnym sterowaniem ES R+
• dwustrefowa klimatyzacja
• poduszki powietrzne x8
• czujniki parkowania przód i tył
• elektryczne szyby
• podgrzewane przednie fotele
• aktywne zagłówki
• bluetooth, usb, aux
• czujnik wilgotności
• czujnik zmierzchu
• elektryczny hamulec postojowy
• ABS,ESP
• hak - typ obrotowy
• gniazdo zasilania 230V
• tempomat
• podłokietnik z przodu i z tyłu (ze schowkiem na narty)
• elektryczne, podgrzewane lusterka
• światłoczułe lusterko po stronie kierowcy oraz wewnętrzne
• czarne wykończenie wnętrza...
Ostatnio zmieniony 29 cze 2017, o 17:42 przez steq, łącznie zmieniany 22 razy.

picky

Re: ST 2.0 160 km --->>> steq

Post autor: picky » 6 maja 2013, o 22:01

Zacnie kolego.

steq

Re: ST 2.0 160 km --->>> steq

Post autor: steq » 6 maja 2013, o 22:41

nie- do konkursu mam na dysku hehe ;) :lol:

tomkod
Użytkownik
Posty: 332
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 09:08
Auto: Seat Altea
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2010
Miasto:

Re: ST 2.0 160 km --->>> steq

Post autor: tomkod » 7 maja 2013, o 06:27

Konkretnie ja pokazałeś :P - zazdroszczę koloru.
Obrazek

Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4450
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 98 razy
Kontakt:

Re: ST 2.0 160 km --->>> steq

Post autor: peja-1991 » 7 maja 2013, o 12:06

widziałem w niedzielę, ładne autko ;)
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

steq

Re: ST 2.0 160 km --->>> steq

Post autor: steq » 7 maja 2013, o 12:13

peja-1991 pisze:widziałem w niedzielę, ładne autko ;)
teraz ja muszę zobaczyć Twoje ;)

kiego

Re: ST 2.0 160 km --->>> steq

Post autor: kiego » 7 maja 2013, o 12:17

Pierwsza fotka mega fajna
8-)

Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4450
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 98 razy
Kontakt:

Re: ST 2.0 160 km --->>> steq

Post autor: peja-1991 » 7 maja 2013, o 12:21

steq pisze:
peja-1991 pisze:widziałem w niedzielę, ładne autko ;)
teraz ja muszę zobaczyć Twoje ;)
następnym razem będę Oplem ;)
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

steq

Re: ST 2.0 160 km --->>> steq --->>> SPORT

Post autor: steq » 8 lis 2013, o 19:30

Zahaczyłem pomysł od kolegi Wojtassssa ( w końcu ktoś musi być pierwszy).

Wymiana wszystkich żarówek w aucie jak i oświetlenie tablicy rej. na LED
Potrzebujemy:

- 5 SMD LED T10 W5W CAN BUS - sztuk 7
- 42mm 8 SMD 10x42 SV8,5 C10W - sztuk 4
- 36mm 6 SMD 10x36 SV8,5 C5W - sztuk 2


- podświetlenie tablicy rejestracyjnej: 2 sztuki T10 W5W
- lampka w podsufitce przód: 3 sztuki T10 W5W
- lampka w podsufitce tył: 2 sztuki T10 W5W
- lampka w bagażniku: 42mm
- lampka w schowku: 42mm
- lampka podświetlenia przestrzeni pod nogami: po jednej sztuce 36mm na stronę
- lampka podświetlenia w drzwiach: po jednej sztuce 42mm na stronę

Efekt na żywo - super - jaśniej w środku i bardziej nowocześnie - polecam

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

bolek

Re: ST 2.0 160 km --->>> steq --->>> SPORT

Post autor: bolek » 8 lis 2013, o 19:58

Kurcze pięknie to wygląda,musze też wymienić w końcu te żółte świeczki,możesz podesłać linka gdzie kupowałeś? Dziękuje

jarecki

Re: ST 2.0 160 km --->>> steq --->>> SPORT

Post autor: jarecki » 8 lis 2013, o 20:04

Jak podswietlenie tablicy-wywala blad :?:

jarecki

Re: ST 2.0 160 km --->>> steq --->>> SPORT

Post autor: jarecki » 8 lis 2013, o 20:30

jeszcze przy lustereczkach w daszkach przeciwslonecznych zapomniales ;)

steq

Re: ST 2.0 160 km --->>> steq --->>> SPORT

Post autor: steq » 8 lis 2013, o 20:52

Pewnie że mogę - powiem że śmiech nie pieniądze - a efekt na żywca świetny. Za komplet wraz z przesyłką - 60zł :lol:
http://allegro.pl/w5w-t10-postojowka-ca ... 08738.html

Niestety - wywala błąd tablicy - ale cóż - jedno kliknięcie i informacja znika - a efekt zostaje :D .

Co do lusterek - to się zobaczy ;)

Następny krok - to chyba przyciemnienie kierunków

gucio

Re: Odp: ST 2.0 160 km --->>> steq --->>> SPORT

Post autor: gucio » 8 lis 2013, o 21:05

Proponuję jeszcze w bagażniku dołożyć drugą lampeczke po przeciwnej stronie...

natapatane z HTC ONE X

steq

Re: Odp: ST 2.0 160 km --->>> steq --->>> SPORT

Post autor: steq » 8 lis 2013, o 21:23

gucio pisze:Proponuję jeszcze w bagażniku dołożyć drugą lampeczke po przeciwnej stronie...

natapatane z HTC ONE X
gdzie? tam jest tylko jedno miejsce na środku

jarecki

Re: ST 2.0 160 km --->>> steq --->>> SPORT

Post autor: jarecki » 8 lis 2013, o 21:30

aaaaaaaa zapomnialem dodac, ze zajefajnie to wyglada :D czas na moja suczke :) niech zablysnie hehe :lol:

tomkod
Użytkownik
Posty: 332
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 09:08
Auto: Seat Altea
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2010
Miasto:

Re: ST 2.0 160 km --->>> steq --->>> SPORT

Post autor: tomkod » 9 lis 2013, o 08:16

Efekt super, pasują te LEDy do wszystkich roczników? No i lipa z tym błędem - jeszcze tego nie opanowali?
Obrazek

gucio

Re: Odp: ST 2.0 160 km --->>> steq --->>> SPORT

Post autor: gucio » 9 lis 2013, o 08:36

To gdzie Ty w ST masz tą lampkę?W HB jest tylko jedna z lewej strony ale z prawej jest miejsce na nią...

natapatane z HTC ONE X

steq

Re: ST 2.0 160 km --->>> steq --->>> SPORT

Post autor: steq » 9 lis 2013, o 08:58

na podsufitce na środku

-- 9 lis 2013, o 08:58 --
tomkod pisze:Efekt super, pasują te LEDy do wszystkich roczników? No i lipa z tym błędem - jeszcze tego nie opanowali?
pasują do wszystkich - tak mi się wydaje - ja mam 2009 i wszystko ok, poza oczywiście błędem tablicy rej. Jeśli chińczyk nie wymyślił nic to może polak wymyśli - w końcu polak wszystko potrafi :lol:

kiego

Re: ST 2.0 160 km --->>> steq --->>> SPORT

Post autor: kiego » 9 lis 2013, o 10:40

Są kable z rezystorami do oświetlenia tablicy rejestracyjnej,nie wywarła błędu.

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Auta forumowiczów”