--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuST 2.0 160 km --->>> steq <<<---
-
steq
ST 2.0 160 km --->>> steq <<<---
2.0CDTI 160km - model SPORT
Sports Tourer
kolor - czarny
6 biegowa manualna skrzynia,TYPU F40
Data produkcji: 10 07 2009
do najważniejszego wyposażenia można zaliczyć:
• FlexRide (Adaptive Stability Technology – adaptacyjny układ stabilizacji toru jazdy)
• Obniżone zawieszenie
• Światła przeciwmgielne
• Sportowa kierownica, obszyta skórą, z przyciskami do sterowania radiem
• Układ kierowniczy dostosowujący siłę wspomagania do prędkości
• Ergonomiczne fotele sportowe z wysuwanym przedłużeniem siedziska
• Fotel kierowcy z pneumatyczną regulacją podparcia odcinka lędźwiowego w 4 kierunkach
• Fotel kierowcy o regulowanym nachyleniu siedziska
• Aluminiowe pedały
• Komputer pokładowy z funkcją Check Control
• Chromowane elementy w dolnej części zderzaka
• Przyciemniane okna boczne i tylne
• 18 ̋ sportowe felgi aluminiowe z oponami 245/45 R 18
• bi-ksenon AFL + LED
• DVD 800 NAVI
• nagłośnienie INFINITY
• ogrzewanie postojowe EBERSPACHER ze zdalnym sterowaniem ES R+
• dwustrefowa klimatyzacja
• poduszki powietrzne x8
• czujniki parkowania przód i tył
• elektryczne szyby
• podgrzewane przednie fotele
• aktywne zagłówki
• bluetooth, usb, aux
• czujnik wilgotności
• czujnik zmierzchu
• elektryczny hamulec postojowy
• ABS,ESP
• hak - typ obrotowy
• gniazdo zasilania 230V
• tempomat
• podłokietnik z przodu i z tyłu (ze schowkiem na narty)
• elektryczne, podgrzewane lusterka
• światłoczułe lusterko po stronie kierowcy oraz wewnętrzne
• czarne wykończenie wnętrza...
Sports Tourer
kolor - czarny
6 biegowa manualna skrzynia,TYPU F40
Data produkcji: 10 07 2009
do najważniejszego wyposażenia można zaliczyć:
• FlexRide (Adaptive Stability Technology – adaptacyjny układ stabilizacji toru jazdy)
• Obniżone zawieszenie
• Światła przeciwmgielne
• Sportowa kierownica, obszyta skórą, z przyciskami do sterowania radiem
• Układ kierowniczy dostosowujący siłę wspomagania do prędkości
• Ergonomiczne fotele sportowe z wysuwanym przedłużeniem siedziska
• Fotel kierowcy z pneumatyczną regulacją podparcia odcinka lędźwiowego w 4 kierunkach
• Fotel kierowcy o regulowanym nachyleniu siedziska
• Aluminiowe pedały
• Komputer pokładowy z funkcją Check Control
• Chromowane elementy w dolnej części zderzaka
• Przyciemniane okna boczne i tylne
• 18 ̋ sportowe felgi aluminiowe z oponami 245/45 R 18
• bi-ksenon AFL + LED
• DVD 800 NAVI
• nagłośnienie INFINITY
• ogrzewanie postojowe EBERSPACHER ze zdalnym sterowaniem ES R+
• dwustrefowa klimatyzacja
• poduszki powietrzne x8
• czujniki parkowania przód i tył
• elektryczne szyby
• podgrzewane przednie fotele
• aktywne zagłówki
• bluetooth, usb, aux
• czujnik wilgotności
• czujnik zmierzchu
• elektryczny hamulec postojowy
• ABS,ESP
• hak - typ obrotowy
• gniazdo zasilania 230V
• tempomat
• podłokietnik z przodu i z tyłu (ze schowkiem na narty)
• elektryczne, podgrzewane lusterka
• światłoczułe lusterko po stronie kierowcy oraz wewnętrzne
• czarne wykończenie wnętrza...
Ostatnio zmieniony 29 cze 2017, o 17:42 przez steq, łącznie zmieniany 22 razy.
-
tomkod
- Użytkownik
- Posty: 332
- Rejestracja: 26 kwie 2013, o 09:08
- Auto: Seat Altea
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2010
- Miasto:
- peja-1991
- V-ce Prezes ds organizacyjnych
- Posty: 4450
- Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
- Auto: Insignia
- Kod silnika: D16SHT
- Rok produkcji: 2019
- Miasto: Warszawa
- Postawił piwo: 3 razy
- Otrzymał piwo: 98 razy
- Kontakt:
Re: ST 2.0 160 km --->>> steq
widziałem w niedzielę, ładne autko 
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
-
steq
Re: ST 2.0 160 km --->>> steq
teraz ja muszę zobaczyć Twojepeja-1991 pisze:widziałem w niedzielę, ładne autko
- peja-1991
- V-ce Prezes ds organizacyjnych
- Posty: 4450
- Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
- Auto: Insignia
- Kod silnika: D16SHT
- Rok produkcji: 2019
- Miasto: Warszawa
- Postawił piwo: 3 razy
- Otrzymał piwo: 98 razy
- Kontakt:
Re: ST 2.0 160 km --->>> steq
następnym razem będę Oplemsteq pisze:teraz ja muszę zobaczyć Twojepeja-1991 pisze:widziałem w niedzielę, ładne autko
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
-
steq
Re: ST 2.0 160 km --->>> steq --->>> SPORT
Zahaczyłem pomysł od kolegi Wojtassssa ( w końcu ktoś musi być pierwszy).
Wymiana wszystkich żarówek w aucie jak i oświetlenie tablicy rej. na LED
Potrzebujemy:
- 5 SMD LED T10 W5W CAN BUS - sztuk 7
- 42mm 8 SMD 10x42 SV8,5 C10W - sztuk 4
- 36mm 6 SMD 10x36 SV8,5 C5W - sztuk 2
- podświetlenie tablicy rejestracyjnej: 2 sztuki T10 W5W
- lampka w podsufitce przód: 3 sztuki T10 W5W
- lampka w podsufitce tył: 2 sztuki T10 W5W
- lampka w bagażniku: 42mm
- lampka w schowku: 42mm
- lampka podświetlenia przestrzeni pod nogami: po jednej sztuce 36mm na stronę
- lampka podświetlenia w drzwiach: po jednej sztuce 42mm na stronę
Efekt na żywo - super - jaśniej w środku i bardziej nowocześnie - polecam




Wymiana wszystkich żarówek w aucie jak i oświetlenie tablicy rej. na LED
Potrzebujemy:
- 5 SMD LED T10 W5W CAN BUS - sztuk 7
- 42mm 8 SMD 10x42 SV8,5 C10W - sztuk 4
- 36mm 6 SMD 10x36 SV8,5 C5W - sztuk 2
- podświetlenie tablicy rejestracyjnej: 2 sztuki T10 W5W
- lampka w podsufitce przód: 3 sztuki T10 W5W
- lampka w podsufitce tył: 2 sztuki T10 W5W
- lampka w bagażniku: 42mm
- lampka w schowku: 42mm
- lampka podświetlenia przestrzeni pod nogami: po jednej sztuce 36mm na stronę
- lampka podświetlenia w drzwiach: po jednej sztuce 42mm na stronę
Efekt na żywo - super - jaśniej w środku i bardziej nowocześnie - polecam




-
bolek
Re: ST 2.0 160 km --->>> steq --->>> SPORT
Kurcze pięknie to wygląda,musze też wymienić w końcu te żółte świeczki,możesz podesłać linka gdzie kupowałeś? Dziękuje
-
jarecki
Re: ST 2.0 160 km --->>> steq --->>> SPORT
jeszcze przy lustereczkach w daszkach przeciwslonecznych zapomniales 
-
steq
Re: ST 2.0 160 km --->>> steq --->>> SPORT
Pewnie że mogę - powiem że śmiech nie pieniądze - a efekt na żywca świetny. Za komplet wraz z przesyłką - 60zł
http://allegro.pl/w5w-t10-postojowka-ca ... 08738.html
Niestety - wywala błąd tablicy - ale cóż - jedno kliknięcie i informacja znika - a efekt zostaje
.
Co do lusterek - to się zobaczy
Następny krok - to chyba przyciemnienie kierunków
http://allegro.pl/w5w-t10-postojowka-ca ... 08738.html
Niestety - wywala błąd tablicy - ale cóż - jedno kliknięcie i informacja znika - a efekt zostaje
Co do lusterek - to się zobaczy
Następny krok - to chyba przyciemnienie kierunków
-
gucio
Re: Odp: ST 2.0 160 km --->>> steq --->>> SPORT
Proponuję jeszcze w bagażniku dołożyć drugą lampeczke po przeciwnej stronie...
natapatane z HTC ONE X
natapatane z HTC ONE X
-
steq
Re: Odp: ST 2.0 160 km --->>> steq --->>> SPORT
gdzie? tam jest tylko jedno miejsce na środkugucio pisze:Proponuję jeszcze w bagażniku dołożyć drugą lampeczke po przeciwnej stronie...
natapatane z HTC ONE X
-
jarecki
Re: ST 2.0 160 km --->>> steq --->>> SPORT
aaaaaaaa zapomnialem dodac, ze zajefajnie to wyglada
czas na moja suczke
niech zablysnie hehe 
-
tomkod
- Użytkownik
- Posty: 332
- Rejestracja: 26 kwie 2013, o 09:08
- Auto: Seat Altea
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2010
- Miasto:
Re: ST 2.0 160 km --->>> steq --->>> SPORT
Efekt super, pasują te LEDy do wszystkich roczników? No i lipa z tym błędem - jeszcze tego nie opanowali?
-
gucio
Re: Odp: ST 2.0 160 km --->>> steq --->>> SPORT
To gdzie Ty w ST masz tą lampkę?W HB jest tylko jedna z lewej strony ale z prawej jest miejsce na nią...
natapatane z HTC ONE X
natapatane z HTC ONE X
-
steq
Re: ST 2.0 160 km --->>> steq --->>> SPORT
na podsufitce na środku
-- 9 lis 2013, o 08:58 --

-- 9 lis 2013, o 08:58 --
pasują do wszystkich - tak mi się wydaje - ja mam 2009 i wszystko ok, poza oczywiście błędem tablicy rej. Jeśli chińczyk nie wymyślił nic to może polak wymyśli - w końcu polak wszystko potrafitomkod pisze:Efekt super, pasują te LEDy do wszystkich roczników? No i lipa z tym błędem - jeszcze tego nie opanowali?
-
kiego
Re: ST 2.0 160 km --->>> steq --->>> SPORT
Są kable z rezystorami do oświetlenia tablicy rejestracyjnej,nie wywarła błędu.

