Strona 1 z 3

ST 2.0 160 km --->>> steq <<<---

: 6 maja 2013, o 21:15
autor: steq
2.0CDTI 160km - model SPORT
Sports Tourer
kolor - czarny
6 biegowa manualna skrzynia,TYPU F40
Data produkcji: 10 07 2009

do najważniejszego wyposażenia można zaliczyć:

• FlexRide (Adaptive Stability Technology – adaptacyjny układ stabilizacji toru jazdy)
• Obniżone zawieszenie
• Światła przeciwmgielne
• Sportowa kierownica, obszyta skórą, z przyciskami do sterowania radiem
• Układ kierowniczy dostosowujący siłę wspomagania do prędkości
• Ergonomiczne fotele sportowe z wysuwanym przedłużeniem siedziska
• Fotel kierowcy z pneumatyczną regulacją podparcia odcinka lędźwiowego w 4 kierunkach
• Fotel kierowcy o regulowanym nachyleniu siedziska
• Aluminiowe pedały
• Komputer pokładowy z funkcją Check Control
• Chromowane elementy w dolnej części zderzaka
• Przyciemniane okna boczne i tylne
• 18 ̋ sportowe felgi aluminiowe z oponami 245/45 R 18
• bi-ksenon AFL + LED
• DVD 800 NAVI
• nagłośnienie INFINITY
• ogrzewanie postojowe EBERSPACHER ze zdalnym sterowaniem ES R+
• dwustrefowa klimatyzacja
• poduszki powietrzne x8
• czujniki parkowania przód i tył
• elektryczne szyby
• podgrzewane przednie fotele
• aktywne zagłówki
• bluetooth, usb, aux
• czujnik wilgotności
• czujnik zmierzchu
• elektryczny hamulec postojowy
• ABS,ESP
• hak - typ obrotowy
• gniazdo zasilania 230V
• tempomat
• podłokietnik z przodu i z tyłu (ze schowkiem na narty)
• elektryczne, podgrzewane lusterka
• światłoczułe lusterko po stronie kierowcy oraz wewnętrzne
• czarne wykończenie wnętrza...

Re: ST 2.0 160 km --->>> steq

: 6 maja 2013, o 22:01
autor: picky
Zacnie kolego.

Re: ST 2.0 160 km --->>> steq

: 6 maja 2013, o 22:41
autor: steq
nie- do konkursu mam na dysku hehe ;) :lol:

Re: ST 2.0 160 km --->>> steq

: 7 maja 2013, o 06:27
autor: tomkod
Konkretnie ja pokazałeś :P - zazdroszczę koloru.

Re: ST 2.0 160 km --->>> steq

: 7 maja 2013, o 12:06
autor: peja-1991
widziałem w niedzielę, ładne autko ;)

Re: ST 2.0 160 km --->>> steq

: 7 maja 2013, o 12:13
autor: steq
peja-1991 pisze:widziałem w niedzielę, ładne autko ;)
teraz ja muszę zobaczyć Twoje ;)

Re: ST 2.0 160 km --->>> steq

: 7 maja 2013, o 12:17
autor: kiego
Pierwsza fotka mega fajna
8-)

Re: ST 2.0 160 km --->>> steq

: 7 maja 2013, o 12:21
autor: peja-1991
steq pisze:
peja-1991 pisze:widziałem w niedzielę, ładne autko ;)
teraz ja muszę zobaczyć Twoje ;)
następnym razem będę Oplem ;)

Re: ST 2.0 160 km --->>> steq --->>> SPORT

: 8 lis 2013, o 19:30
autor: steq
Zahaczyłem pomysł od kolegi Wojtassssa ( w końcu ktoś musi być pierwszy).

Wymiana wszystkich żarówek w aucie jak i oświetlenie tablicy rej. na LED
Potrzebujemy:

- 5 SMD LED T10 W5W CAN BUS - sztuk 7
- 42mm 8 SMD 10x42 SV8,5 C10W - sztuk 4
- 36mm 6 SMD 10x36 SV8,5 C5W - sztuk 2


- podświetlenie tablicy rejestracyjnej: 2 sztuki T10 W5W
- lampka w podsufitce przód: 3 sztuki T10 W5W
- lampka w podsufitce tył: 2 sztuki T10 W5W
- lampka w bagażniku: 42mm
- lampka w schowku: 42mm
- lampka podświetlenia przestrzeni pod nogami: po jednej sztuce 36mm na stronę
- lampka podświetlenia w drzwiach: po jednej sztuce 42mm na stronę

Efekt na żywo - super - jaśniej w środku i bardziej nowocześnie - polecam

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Re: ST 2.0 160 km --->>> steq --->>> SPORT

: 8 lis 2013, o 19:58
autor: bolek
Kurcze pięknie to wygląda,musze też wymienić w końcu te żółte świeczki,możesz podesłać linka gdzie kupowałeś? Dziękuje

Re: ST 2.0 160 km --->>> steq --->>> SPORT

: 8 lis 2013, o 20:04
autor: jarecki
Jak podswietlenie tablicy-wywala blad :?:

Re: ST 2.0 160 km --->>> steq --->>> SPORT

: 8 lis 2013, o 20:30
autor: jarecki
jeszcze przy lustereczkach w daszkach przeciwslonecznych zapomniales ;)

Re: ST 2.0 160 km --->>> steq --->>> SPORT

: 8 lis 2013, o 20:52
autor: steq
Pewnie że mogę - powiem że śmiech nie pieniądze - a efekt na żywca świetny. Za komplet wraz z przesyłką - 60zł :lol:
http://allegro.pl/w5w-t10-postojowka-ca ... 08738.html

Niestety - wywala błąd tablicy - ale cóż - jedno kliknięcie i informacja znika - a efekt zostaje :D .

Co do lusterek - to się zobaczy ;)

Następny krok - to chyba przyciemnienie kierunków

Re: Odp: ST 2.0 160 km --->>> steq --->>> SPORT

: 8 lis 2013, o 21:05
autor: gucio
Proponuję jeszcze w bagażniku dołożyć drugą lampeczke po przeciwnej stronie...

natapatane z HTC ONE X

Re: Odp: ST 2.0 160 km --->>> steq --->>> SPORT

: 8 lis 2013, o 21:23
autor: steq
gucio pisze:Proponuję jeszcze w bagażniku dołożyć drugą lampeczke po przeciwnej stronie...

natapatane z HTC ONE X
gdzie? tam jest tylko jedno miejsce na środku

Re: ST 2.0 160 km --->>> steq --->>> SPORT

: 8 lis 2013, o 21:30
autor: jarecki
aaaaaaaa zapomnialem dodac, ze zajefajnie to wyglada :D czas na moja suczke :) niech zablysnie hehe :lol:

Re: ST 2.0 160 km --->>> steq --->>> SPORT

: 9 lis 2013, o 08:16
autor: tomkod
Efekt super, pasują te LEDy do wszystkich roczników? No i lipa z tym błędem - jeszcze tego nie opanowali?

Re: Odp: ST 2.0 160 km --->>> steq --->>> SPORT

: 9 lis 2013, o 08:36
autor: gucio
To gdzie Ty w ST masz tą lampkę?W HB jest tylko jedna z lewej strony ale z prawej jest miejsce na nią...

natapatane z HTC ONE X

Re: ST 2.0 160 km --->>> steq --->>> SPORT

: 9 lis 2013, o 08:58
autor: steq
na podsufitce na środku

-- 9 lis 2013, o 08:58 --
tomkod pisze:Efekt super, pasują te LEDy do wszystkich roczników? No i lipa z tym błędem - jeszcze tego nie opanowali?
pasują do wszystkich - tak mi się wydaje - ja mam 2009 i wszystko ok, poza oczywiście błędem tablicy rej. Jeśli chińczyk nie wymyślił nic to może polak wymyśli - w końcu polak wszystko potrafi :lol:

Re: ST 2.0 160 km --->>> steq --->>> SPORT

: 9 lis 2013, o 10:40
autor: kiego
Są kable z rezystorami do oświetlenia tablicy rejestracyjnej,nie wywarła błędu.