--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Opel Insignia sedan 2.0 160 Rafoo

ODPOWIEDZ
Rafsul88

Opel Insignia sedan 2.0 160 Rafoo

Post autor: Rafsul88 » 2 sty 2015, o 11:00

Witam Wszystkich :)

Jestem nowy forumowiczem przedstawię Wam również moją Perełkę :)

Opel Insignia Sedan 2.0 cdti 160 KM 2008 r.
Przebieg: 150 000
Skrzynia manualna

Wyposażenie:

Bi-xenony skrętne z AFL, tempomat, kontrola trakcji, hamulec postojowy elektryczny z asystentem ruszania na wzniesieniach, parktronic przód + tył, szyberdach elektryczny 2 pozycyjny, skórzana beżowa tapicerka full, podłokietnik tył, elektryczne fotele z pamięcią, elektryczne lusterka + składanie, klapa bagażnika otwierana z kluczyka, DVD 800, oświetlenie wnętrza + tablica rejestracyjna + drzwi oświetlenie dolne LED, lusterka fotochromatyczne, czujniki deszczu, zmierzchu, usunięty DPF + CAT.... dalej nie pamiętam tyle tego jest :)


Plany:
Wiosenne rewolucje 2015 :D
Wymiana Turbo na wersję sport + program 205 KM
zmiana felg z 18" na 20"
zmiana koloru - oklejanie folią (1.czarny matt lub 2.czarna perła jeszcze się zastanawiam czy opcja 1. czy 2.)
przyciemnienie 3x szyb tył folia czarna 80 % + 2 x szyby boczne przyciemnienie piecowe 20 %

do końca marca 2015 wszystko powinno być ogarnięte :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Rafsul88

Re: Opel Insignia sedan 2.0 160 Rafoo

Post autor: Rafsul88 » 2 sty 2015, o 11:32

lusterka bo wewnętrzne lusterko środkowe też samościemniające jest, znajomy pisze programy i już jedną insignie zrobil na 205 KM tyle wyszlo na hamowni, Turbina sport - napisałem chodziło o o jakąś modyfikowaną turbine z lepszymi osigami kwalifikowaną do samochodów o podwyższonych osiągach, dpf + cat out i śmiga już jak szalona :)

-- 2 sty 2015, o 12:31 --

a jeśli chodzi o ściemnianie szyb to czy norma przednich bocznych nie wynosi 70 % czasem ? hmmm ?

-- 2 sty 2015, o 12:32 --

70 % mają mieć przepuszczalności światła chyba ... czy nie mam racji ?

Awatar użytkownika
Luki
Użytkownik
Posty: 606
Rejestracja: 26 cze 2014, o 20:15
Auto: Insignia 1.6 Turbo
Kod silnika: A16LET
Rok produkcji: 2012
Miasto:
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: Opel Insignia sedan 2.0 160 Rafoo

Post autor: Luki » 2 sty 2015, o 12:00

wojtassss pisze:Masz rację, tylko Insignia ori ma 20% przyciemnione :roll:

Każde auto stroi się indywidualnie więc nie masz pewności, że wyjdzie 205 KM

Po co wymieniać turbo?
Żeby mieć więcej kłopotów i móc powiedzieć znajomym że masz turbo robione :) Nie widzę żadnego sensu w insigni no ale jak kto woli :D

Rafsul88

Re: Opel Insignia sedan 2.0 160 Rafoo

Post autor: Rafsul88 » 2 sty 2015, o 12:10

205 KM tyle uzyskał na Insigni 2.0 160 identycznej jak moja, nie wiem szczegółów dowiem się gdy moja wjedzie do znajomego na warsztat wtedy będę znał wszystkie szczegóły jestem umówiony na 06.03.2015 wtedy otrzymam dokładną wycenę co jak za ile ... Póki co wiem tylko tyle że da się tyle z niego wyciągnąć i że na 100 % zmiana turba (trzeba będzie zmienić to zmienię), chłop zrobił już moim znajomym z 15 samochodów jeżdżą bezproblemowo i są zadowoleni, , po całym zabiegu wizyta na hamowni

Ja chciałbym żeby miała ok 200 KM a jak to będzie zobaczymy po 06.03.2015 :)

nie wiedziałem że są w Isi przyciemnione już o 20 % wydaje się jakby były czyste bez ściemnienia ale to również będzie jeszcze weryfikowane przyrządem przed ściemnianiem tylnich żeby było pewne :)

Awatar użytkownika
cz@rny
Użytkownik
Posty: 485
Rejestracja: 27 mar 2014, o 10:14
Auto: INSIGNIA HB
Kod silnika: B20DTR
Rok produkcji: 2017
Miasto: GDAŃSK

Re: Opel Insignia sedan 2.0 160 Rafoo

Post autor: cz@rny » 2 sty 2015, o 12:47

Autko fajne i plan słuszny, ale jak turbina chodzi to po co wymieniać?
Jeżeli nie ma przeciwwskazań to powinno się dać zrobić ponad 200KM
Moja miała fabrycznie 166KM i wyszła 205KM
http://insignia-club.pl/insignia-hb-cz- ... tml#p15081

Rafsul88

Re: Opel Insignia sedan 2.0 160 Rafoo

Post autor: Rafsul88 » 2 sty 2015, o 13:24

hehe nie no on robi caly czas nie wiem ilu osobom w sumie zrobił... 15 aut to te które znam i które widuje na codzień a ile ogólnie to nie wiem :)

jaromat

Re: Opel Insignia sedan 2.0 160 Rafoo

Post autor: jaromat » 2 sty 2015, o 14:46

ladny sedesik :D ,i kolor piekny,powodzenia w moda,

SAFIK
Użytkownik
Posty: 354
Rejestracja: 12 gru 2013, o 12:42
Auto: Insignia GS 1.6 T
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2019
Miasto: lubelskie
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Opel Insignia sedan 2.0 160 Rafoo

Post autor: SAFIK » 2 sty 2015, o 16:08

Rafsul88 pisze:hehe nie no on robi caly czas nie wiem ilu osobom w sumie zrobił... 15 aut to te które znam i które widuje na codzień a ile ogólnie to nie wiem :)
Jak człowiek sprawdzony to do dzieła.
Ja zrobiłem po chipie 21 tyś. km (i robił mi to ,,rzeźnik'' jak napisał ktoś z forum) jest wszystko ok. A u niektórych z forum to obroty falowały do poprawy mapy jeździli kilka razy i jeszcze wiele innych problemów po chipie mieli ( i robili to u fachowców co zrobili zapewne tyle tego że podczas snu by pewnie program zrobił).
Decyzja należy do ciebie.

Awatar użytkownika
Mikołaj
Użytkownik
Posty: 603
Rejestracja: 12 mar 2014, o 13:33
Auto: Insignia 1,6 Turbo
Kod silnika: A16LET
Rok produkcji: 2009
Miasto: Amsterdam/Sosnowiec

Re: Opel Insignia sedan 2.0 160 Rafoo

Post autor: Mikołaj » 2 sty 2015, o 16:37

Fajna Iśka :D , ale dorzuć jeszcze jakieś fotki wnętrza 8-)
Co do koloru, to ja w ogóle bym zostawił ten, całkiem fajnie wygląda.
Bezawaryjnej jazdy życzę i udanych modów :D

Rafsul88

Re: Opel Insignia sedan 2.0 160 Rafoo

Post autor: Rafsul88 » 3 sty 2015, o 01:32

Dorzucam fotki wnętrza robione przed chwilą żeby było widać jak sprawuje się podświetlenie LED :)

-- 3 sty 2015, o 02:27 --

wnętrza część dalsza...

-- 3 sty 2015, o 02:31 --

i jeszcze kilka :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Luk
Użytkownik
Posty: 911
Rejestracja: 21 paź 2013, o 19:07
Auto: opel
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2013
Miasto:
Otrzymał  piwo: 6 razy

Re: Opel Insignia sedan 2.0 160 Rafoo

Post autor: Luk » 3 sty 2015, o 08:20

Widzę że kolega z moich okolic :) ładna iśka, czekam z ciekawości na kolejne mody.

Awatar użytkownika
szogi84
Użytkownik
Posty: 331
Rejestracja: 9 kwie 2014, o 00:17
Auto: Insignia 2.0 benzyna
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: Opel Insignia sedan 2.0 160 Rafoo

Post autor: szogi84 » 3 sty 2015, o 13:39

Ladna i gratki zakupu

Klepane na S III

seba969

Re: Opel Insignia sedan 2.0 160 Rafoo

Post autor: seba969 » 3 sty 2015, o 14:04

Ładna sztuka
Bezawaryjnosci

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Auta forumowiczów”