Jestem nowy forumowiczem przedstawię Wam również moją Perełkę
Opel Insignia Sedan 2.0 cdti 160 KM 2008 r.
Przebieg: 150 000
Skrzynia manualna
Wyposażenie:
Bi-xenony skrętne z AFL, tempomat, kontrola trakcji, hamulec postojowy elektryczny z asystentem ruszania na wzniesieniach, parktronic przód + tył, szyberdach elektryczny 2 pozycyjny, skórzana beżowa tapicerka full, podłokietnik tył, elektryczne fotele z pamięcią, elektryczne lusterka + składanie, klapa bagażnika otwierana z kluczyka, DVD 800, oświetlenie wnętrza + tablica rejestracyjna + drzwi oświetlenie dolne LED, lusterka fotochromatyczne, czujniki deszczu, zmierzchu, usunięty DPF + CAT.... dalej nie pamiętam tyle tego jest
Plany:
Wiosenne rewolucje 2015
Wymiana Turbo na wersję sport + program 205 KM
zmiana felg z 18" na 20"
zmiana koloru - oklejanie folią (1.czarny matt lub 2.czarna perła jeszcze się zastanawiam czy opcja 1. czy 2.)
przyciemnienie 3x szyb tył folia czarna 80 % + 2 x szyby boczne przyciemnienie piecowe 20 %
do końca marca 2015 wszystko powinno być ogarnięte

