Strona 1 z 1

Insignia 2011

: 6 sty 2015, o 14:55
autor: ka_cyl
Witam na poczatku chcialbym sie przywitac wlasnie stalem sie posiadaczem insigni. Auto pochodzi z 2011roku i pod maska 1,8 140 KM. Wersja Edition dzieki koledze z forum ktory rozkodowal moj VIN:
Spoiler:

Pozdrawiam

Re: Insignia 2011

: 6 sty 2015, o 15:04
autor: jaromat
ladna sztuka,wieksza felga i bedzie extra,gdzie przebywasz w nl

Re: Insignia 2011

: 6 sty 2015, o 15:28
autor: ka_cyl
No wlasnie byc moze w przyszłości zainwestuje w wieksze felgi i chcialem polozyc ceramike ale na razie zostaje jak jest (tzn narazie jest na zimowkach:P) A ja mieszkam na poludniu Holandii, kilka km od Belgii.

Pozdrawiam

Re: Insignia 2011

: 6 sty 2015, o 15:40
autor: ka_cyl
A to fakt widze ze kolega Cinek mieszka w Belgii takze faktycznie niedaleko napewno bliżej nie do Polski hehe

Re: Insignia 2011

: 6 sty 2015, o 15:41
autor: jaromat
i jakies 250 km do mnie :)

Re: Insignia 2011

: 6 sty 2015, o 15:43
autor: ka_cyl
No to tez niedaleko moze sie uda zrobic jakis mały zlocik Insigni poza granicami Polski:)

Re: Insignia 2011

: 6 sty 2015, o 15:54
autor: jaromat
jest nas paru,mozna cos ogarnac i wynajac cos w weekend,w Amsterdamie jest jeszcze kolega z forum

Re: Insignia 2011

: 6 sty 2015, o 15:57
autor: ka_cyl
Ja jestem za, moja żona rowniez:) Ona kocha to auto

Re: Insignia 2011

: 6 sty 2015, o 15:59
autor: jaromat
to masz szczescie

Re: Insignia 2011

: 6 sty 2015, o 16:03
autor: ka_cyl
W sumie to mamy Insignie tylko dzieki niej:D uparla sie pojechalismy do dilera opla 500m od domu jazda testowa spodobala mi sie no i sprawdzilismy jeszcze kilka egzemplarzy no i kupiona:) ale jak narazie jestesmy zadowoleni choc zrobione dopiero ok 1000km jakby co to mamy 12 miesiacy gwarancji:)

Re: Insignia 2011

: 6 sty 2015, o 16:07
autor: jurass
jaromat pisze:to masz szczescie
Hehe, a Ty masz inne doświadczenia w tej materii? Twoja wolałaby np. Nissana Juke? :D

Re: Insignia 2011

: 6 sty 2015, o 16:11
autor: ka_cyl
Haha dobre:)

Re: Insignia 2011

: 6 sty 2015, o 16:16
autor: Mikołaj
No proszę, w NL z Bixenonem to coś żadkiego 8-)
Pogratuluj żonie wyboru i życzę bezawaryjnej jazdy :D
Pozdrawiam.

Re: Insignia 2011

: 6 sty 2015, o 16:35
autor: ka_cyl
No jezdzi tu tego troche z bixenonem, Dzieki bardzo i wzajemnie:)

Re: Insignia 2011

: 6 sty 2015, o 16:38
autor: Mikołaj
Jak będziesz szukał fajnej felgi, to polecam wzór jak u "Jaromat-a" :D autko wygląda kozacko na tej alu 8-)

Re: Insignia 2011

: 6 sty 2015, o 16:51
autor: ka_cyl
No to fakt sa kozackie no ale narazie zostaja te co mam bo dostalem nowe opony do nich:)

Re: Insignia 2011

: 6 sty 2015, o 17:54
autor: jaromat
jurass pisze: Hehe, a Ty masz inne doświadczenia w tej materii? Twoja wolałaby np. Nissana Juke? :D
Porsche Panamera ;)

Re: Insignia 2011

: 6 sty 2015, o 18:04
autor: cz@rny
Fajna Iśka, szerokości
w jedynie słusznym jak dla mnie kolorze :)

Re: Insignia 2011

: 6 sty 2015, o 21:26
autor: seba969
Bezawaryjnosci

Re: Insignia 2011

: 6 sty 2015, o 22:10
autor: ka_cyl
Dzieki koledzy i wzajemnie:-) jak narazie wszystko ok jakies 1000 km zrobione spalanie mniejsze jak w poprzednim aucie a mianowicie 7,5 l/100 km. 90% to autostrady reszta miasto.