Strona 1 z 1

Oto moje cacko

: 8 sty 2015, o 14:47
autor: Feliks84
Zakupiona dzień przed wigilią od pierwszego właściciela w kraju. Cdti 160km w automacie, rocznik 2011, przebieg 55 tyś, wersja cosmo. Z wyposażenia to ma chyba prawie wszystko poza panoramą i szyberdachem.
Z planów na przyszłość to tylko chip i przyciemnienie tylnych szyb żeby dzieciakom nie świeciło
Oto kilka fotek

Re: Oto moje cacko

: 8 sty 2015, o 14:58
autor: yerry
Pięknie, pięknie, i mój ulubiony kolor wnętrza :)

Re: Oto moje cacko

: 8 sty 2015, o 15:21
autor: Luk
kolejny najładniejszy kolor insigni :) bezawaryjnej jazdy życzę.

Re: Oto moje cacko

: 8 sty 2015, o 15:28
autor: mwiaderni
Witamy w klubie kolejne auto w pięknym kolorze. Szerokich dróg i bezawaryjności życzę :)

Re: Oto moje cacko

: 8 sty 2015, o 16:34
autor: szogi84
Gratuluję i szerokości

Klepane na S III

Re: Oto moje cacko

: 8 sty 2015, o 18:53
autor: seba969
piekna

Re: Oto moje cacko

: 9 sty 2015, o 14:46
autor: Kusy
Gratki i bezawaryjnych podróży życzę :)

Re: Oto moje cacko

: 9 sty 2015, o 21:19
autor: cz@rny
Szerokości, fajne autko

Re: Oto moje cacko

: 9 sty 2015, o 23:32
autor: starek
Do pełnego wyposażenia to jeszcze mu paru rzeczy brakuje... ;-)

Re: Oto moje cacko

: 10 sty 2015, o 09:33
autor: Engine
Fajna ;] taka jak moja :p

Wysłane przez Tapatalk z Sony Xperia Z1

Re: Oto moje cacko

: 10 sty 2015, o 10:49
autor: cz@rny
Engine1992 pisze:Fajna ;] taka jak moja :p

Wysłane przez Tapatalk z Sony Xperia Z1
i jak moja.
ale kolor inny ;)

Re: Oto moje cacko

: 10 sty 2015, o 11:06
autor: Engine
No tak, to prawie taka :D

Wysłane przez Tapatalk z Sony Xperia Z1

Re: Oto moje cacko

: 10 sty 2015, o 11:59
autor: Cinek
Ladne, i kolor tez najlepszy dla Insigni :D

Re: Oto moje cacko

: 17 sty 2015, o 09:50
autor: nika84-24
bezawaryjności, kolor wnętrza i lakieru jak dla mnie nie do przyjęcia ale nie mi ma się podobać.

Re: Oto moje cacko

: 17 sty 2015, o 21:08
autor: ka_cyl
Ładna bezawaryjnosci zycze:)

Re: Oto moje cacko

: 17 sty 2015, o 21:13
autor: legend66
Ładna jeszcze prezent pod chojinke :D zrobiłeś
Bezawaryjność życze :D