Strona 1 z 1
Oto moje cacko
: 8 sty 2015, o 14:47
autor: Feliks84
Zakupiona dzień przed wigilią od pierwszego właściciela w kraju. Cdti 160km w automacie, rocznik 2011, przebieg 55 tyś, wersja cosmo. Z wyposażenia to ma chyba prawie wszystko poza panoramą i szyberdachem.
Z planów na przyszłość to tylko chip i przyciemnienie tylnych szyb żeby dzieciakom nie świeciło
Oto kilka fotek
Re: Oto moje cacko
: 8 sty 2015, o 14:58
autor: yerry
Pięknie, pięknie, i mój ulubiony kolor wnętrza

Re: Oto moje cacko
: 8 sty 2015, o 15:21
autor: Luk
kolejny najładniejszy kolor insigni

bezawaryjnej jazdy życzę.
Re: Oto moje cacko
: 8 sty 2015, o 15:28
autor: mwiaderni
Witamy w klubie kolejne auto w pięknym kolorze. Szerokich dróg i bezawaryjności życzę

Re: Oto moje cacko
: 8 sty 2015, o 16:34
autor: szogi84
Gratuluję i szerokości
Klepane na S III
Re: Oto moje cacko
: 8 sty 2015, o 18:53
autor: seba969
piekna
Re: Oto moje cacko
: 9 sty 2015, o 14:46
autor: Kusy
Gratki i bezawaryjnych podróży życzę

Re: Oto moje cacko
: 9 sty 2015, o 21:19
autor: cz@rny
Szerokości, fajne autko
Re: Oto moje cacko
: 9 sty 2015, o 23:32
autor: starek
Do pełnego wyposażenia to jeszcze mu paru rzeczy brakuje...

Re: Oto moje cacko
: 10 sty 2015, o 09:33
autor: Engine
Fajna ;] taka jak moja :p
Wysłane przez Tapatalk z Sony Xperia Z1
Re: Oto moje cacko
: 10 sty 2015, o 10:49
autor: cz@rny
Engine1992 pisze:Fajna ;] taka jak moja :p
Wysłane przez Tapatalk z Sony Xperia Z1
i jak moja.
ale kolor inny

Re: Oto moje cacko
: 10 sty 2015, o 11:06
autor: Engine
No tak, to prawie taka
Wysłane przez Tapatalk z Sony Xperia Z1
Re: Oto moje cacko
: 10 sty 2015, o 11:59
autor: Cinek
Ladne, i kolor tez najlepszy dla Insigni

Re: Oto moje cacko
: 17 sty 2015, o 09:50
autor: nika84-24
bezawaryjności, kolor wnętrza i lakieru jak dla mnie nie do przyjęcia ale nie mi ma się podobać.
Re: Oto moje cacko
: 17 sty 2015, o 21:08
autor: ka_cyl
Ładna bezawaryjnosci zycze:)
Re: Oto moje cacko
: 17 sty 2015, o 21:13
autor: legend66
Ładna jeszcze prezent pod chojinke

zrobiłeś
Bezawaryjność życze
