Strona 1 z 1

Isia ST 2.0 EcoFLEX - Skromna Brunetka

: 30 sty 2015, o 10:52
autor: ShEbQ
Witajcie!
Od miesiąca śmigam Insignią ST 2.0 130 KM EcoFLEX. O wyposażeniu nie będę się zbytnio rozpisywał bo jest to wersja dość uboga, dodatkowo posiada pakiet zimowy. Wrażenia z jazdy bardzo pozytywne, plusem jak dla mnie jest dość twarde zawieszenie. Jeśli chodzi o plany to na początek felga 19", przyciemnienie szybek, pełne oświetlenie LED, halogeny i w późniejszym czasie usunięcie DPF'a jak zacznie świrować i dołożenie kilku kucy aaa... i jeszcze modyfikacja wydechu końcowego na podwójny.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kilka dni temu Isia została zalana takim olejem:

Obrazek

Wczoraj troszkę mnie zmartwiła brakiem info na wyświetlaczu... nie pomogło ponowne włączanie zapłonu:

Obrazek

Dzisiaj jest już ok.

Re: Isia ST 2.0 EcoFLEX - Skromna Brunetka

: 30 sty 2015, o 13:18
autor: michal26
z wyświetlaczem też raz tak miałem, ale odłączyłem aku na chwile i pomogło :)

Re: Isia ST 2.0 EcoFLEX - Skromna Brunetka

: 30 sty 2015, o 13:58
autor: szogi84
Witamy gratulacje wyboru, powodzenia w modach i szerokości

Re: Isia ST 2.0 EcoFLEX - Skromna Brunetka

: 30 sty 2015, o 19:03
autor: seba969
ładna ładna szerokości i bezawaryjności :D

Re: Isia ST 2.0 EcoFLEX - Skromna Brunetka

: 31 sty 2015, o 15:00
autor: cz@rny
Fajny wagonik
i kolor jak dla mnie jedynie słuszny
bezawaryjności ;)

Re: Isia ST 2.0 EcoFLEX - Skromna Brunetka

: 31 sty 2015, o 16:19
autor: prokop
O golaska jak moja 8-) , do modów dodałbym coś do bezpiecznego parkowania pod "markietem" czyli czujniki parkowania albo kamera cofania.
Oczywiście bezawaryjności życzę.

Re: Isia ST 2.0 EcoFLEX - Skromna Brunetka

: 2 lut 2015, o 00:07
autor: ShEbQ
Dzięki!
Raczej preferowałbym czujki bo nie chcę mi się upychać tego wyświetlacza.