--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Opel Insignia kjk13

kjk13

Opel Insignia kjk13

Post autor: kjk13 » 30 sty 2015, o 11:35

Witam
przyszedł czas na przedstawienie mojego nowego nabytku jakim jest opel insignia

Rozkodowany VIN:
Spoiler:
Historia
Auto sprowadzone z Dani
2013 wymiany rozrząd, klocki tarcze hamulcowe
Wrzesień 2014 – duży przegląd wszystkie oleje i płyny i filtry
Styczeń 2015 – mały przegląd olej silnikowy i filtr oleju

Kolor
- Czarna perła

Wyposażenie w skrócie
- bixenon skrętny
- ledy do jazdy dzienne
- czujniki parkowania przód tył
- kolorowa nawigacja
- pakiet chrom
- wielofunkcyjna kierownica
- tempomat
- panorama
- elektryczne fotele z pamięcią i grzaniem
- koła 18
- …
Zdjęcia przed zakupem
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Plany:
- Dodatkowe elementy chrom - ZROBIONE 29.01.2015
- Podwójny wydech
- Fotele i kanapa w pełnej skórze – trwają negocjację z żoną na razie przegrywam 
- Felga na lato 18 cali „OPC” w drodze
- Pakiet Zderzaki i progi OPC – tu też trwają negocjacje - jest zgoda trochę będzie mnie to kosztowało :)
- Wymiana oświetlenia wnętrza na ledowe – ZROBIONE 29.01.2015
- Malowanie zacisków
- Wirus
- Zmiana logo NAVI na OPC – ZROBIONE 05.02.2015
- Wygłuszenie drzwi - ZROBIONE 04.02.2015
- Montaż głośników Audio System tył MX165 PRO , przód X165 X-ION 90W Kevlar Hi-End - ZROBIONE 04.02.2015
Ostatnio zmieniony 6 lut 2015, o 06:18 przez kjk13, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
krisv84
Użytkownik
Posty: 206
Rejestracja: 2 gru 2014, o 19:27
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTL
Rok produkcji: 2009
Miasto: Strzebiń

Re: Opel Insignia kjk13

Post autor: krisv84 » 30 sty 2015, o 12:15

Gratuluję zakupu
Szerokości i bezawaryjności. :D
Krzysztof
Insignia CDTI

jaromat

Re: Opel Insignia kjk13

Post autor: jaromat » 30 sty 2015, o 13:14

Ładne auto, czy niby to taka iska do 40 tyś. zł. Nie było felg 18cali z opc,a jakie progi masz na myśli? Opc i opc line to różnica

Awatar użytkownika
szogi84
Użytkownik
Posty: 331
Rejestracja: 9 kwie 2014, o 00:17
Auto: Insignia 2.0 benzyna
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: Opel Insignia kjk13

Post autor: szogi84 » 30 sty 2015, o 14:00

Gratki zakupu i powodzeni w modzeniu

Awatar użytkownika
Mario
Użytkownik
Posty: 687
Rejestracja: 14 maja 2013, o 19:40
Auto: Insignia Exlusive
Kod silnika: A20DTR
Rok produkcji: 2018
Miasto: Warszawa-Bemowo
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: Opel Insignia kjk13

Post autor: Mario » 30 sty 2015, o 16:00

To chyba tylko ja taki frajer jestem, że przepłacam jak kupuje :D - teraz to co drugie "nowe" auto na forum nie kosztowało więcej niż 40 tys. zł, a widziałem już ogłoszenie, że z 2010 rok już za 26 tys. zł i z opisu to wszystko było malina :lol:. Trza mieć poprostu fuksaaa.

seba969

Re: Opel Insignia kjk13

Post autor: seba969 » 30 sty 2015, o 19:07

nie ma to jak kombi :D
bezawaryjności i powodzenia w modach

Awatar użytkownika
cz@rny
Użytkownik
Posty: 485
Rejestracja: 27 mar 2014, o 10:14
Auto: INSIGNIA HB
Kod silnika: B20DTR
Rok produkcji: 2017
Miasto: GDAŃSK

Re: Opel Insignia kjk13

Post autor: cz@rny » 31 sty 2015, o 15:01

Fajny wagonik
i kolor jak dla mnie jedynie słuszny
bezawaryjności ;)

kjk13

Re: Opel Insignia kjk13

Post autor: kjk13 » 2 lut 2015, o 07:33

i kolejny mod
czarne ramki rejestracji :D
Obrazek

-- 2 lut 2015, o 08:33 --
jaromat pisze:Ładne auto, czy niby to taka iska do 40 tyś. zł. Nie było felg 18cali z opc,a jakie progi masz na myśli? Opc i opc line to różnica
felgi to kopia OPC dlatego napisałem "OPC" :)
progi to przyznam się nie wiedziałem że są jakieś dwa rodzaje mój wzór odnośnie wyglądu auta
Obrazek

Awatar użytkownika
Luki
Użytkownik
Posty: 606
Rejestracja: 26 cze 2014, o 20:15
Auto: Insignia 1.6 Turbo
Kod silnika: A16LET
Rok produkcji: 2012
Miasto:
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: Opel Insignia kjk13

Post autor: Luki » 2 lut 2015, o 07:41

No to to jest insignia OPC

kjk13

Re: Opel Insignia kjk13

Post autor: kjk13 » 2 lut 2015, o 10:10

i taka jest piękna :)

Awatar użytkownika
Engine
Zapaleniec
Posty: 4602
Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
Auto: BMW F10 525D xDrive
Rok produkcji: 2015
Miasto: Śląsk
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

Re: Opel Insignia kjk13

Post autor: Engine » 2 lut 2015, o 11:01

Dodaj do swojej listy planów jeszcze springi obniżające jak dążysz do wzoru ze zajęcia ;) albo kompletny zawias z OPC :p

Wysłane przez Tapatalk z Sony Xperia Z1

kjk13

Re: Opel Insignia kjk13

Post autor: kjk13 » 2 lut 2015, o 11:16

kompletny zawias to na dzień dzisiejszy zbyt odległy plan i mało realny :)
zresztą moja żona już nie chce twardego auta i to raczej już nie przejdzie

Awatar użytkownika
Engine
Zapaleniec
Posty: 4602
Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
Auto: BMW F10 525D xDrive
Rok produkcji: 2015
Miasto: Śląsk
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

Re: Opel Insignia kjk13

Post autor: Engine » 2 lut 2015, o 11:17

No to springi i będzie miodzik ;)

Wysłane przez Tapatalk z Sony Xperia Z1

kjk13

Re: Opel Insignia kjk13

Post autor: kjk13 » 2 lut 2015, o 13:05

chętnie bym ją do gleby przytulił ale jak na dzień dzisiejszy skupiam się na wyglądzie

Awatar użytkownika
Engine
Zapaleniec
Posty: 4602
Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
Auto: BMW F10 525D xDrive
Rok produkcji: 2015
Miasto: Śląsk
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

Re: Opel Insignia kjk13

Post autor: Engine » 2 lut 2015, o 13:07

A gleba to nie wygląd? :D

Wysłane przez Tapatalk z Sony Xperia Z1

kjk13

Re: Opel Insignia kjk13

Post autor: kjk13 » 2 lut 2015, o 13:24

no tak :) tylko że warunki jazdy inne

Awatar użytkownika
Alex
Zapaleniec
Posty: 2570
Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
Auto: Peugeot 508
Rok produkcji: 2017
Miasto: Iława
Otrzymał  piwo: 8 razy

Re: Opel Insignia kjk13

Post autor: Alex » 2 lut 2015, o 18:14

kjk13 pisze:tylko że warunki jazdy inne
Zdecydowanie poprawione ;)
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca CZERWIEC 2014

kjk13

Re: Opel Insignia kjk13

Post autor: kjk13 » 3 lut 2015, o 06:29

kjk13 pisze: Pakiet Zderzaki i progi OPC – tu też trwają negocjacje
udane negocjacje dla mnie :)
Alex pisze: kjk13 napisał(a):tylko że warunki jazdy inne


Zdecydowanie poprawione ;)
tylko nie dla żony :(

TJung

Re: Opel Insignia kjk13

Post autor: TJung » 3 lut 2015, o 09:26

To może powinieneś odpuścić modyfikacje, skoro żona pozwala tylko na ramki ;)
Serio, sprężyny dobrego producenta nie sprawiają żadnych kłopotów, a Insignia fabrycznie stoi nad wyraz wysoko.

Awatar użytkownika
Engine
Zapaleniec
Posty: 4602
Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
Auto: BMW F10 525D xDrive
Rok produkcji: 2015
Miasto: Śląsk
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

Re: Opel Insignia kjk13

Post autor: Engine » 3 lut 2015, o 09:33

Chyba w życiu się nie ożenię :D a tak na poważnie, koledzy mają rację, auto jest wysoko, a sprężyny nie zmieniają komfortu - to nie gwint ;) poprawi się jazda na zakrętach i wygląd. Poza tym wszystko będzie po staremu

Wysłane przez Tapatalk z Sony Xperia Z1

carvertical VIN check
Zablokowany

Wróć do „Auta forumowiczów”