Strona 1 z 1

Insignia by ARO

: 30 sty 2015, o 15:16
autor: Arek1976ap
A też się pochwalę , zakupiona Isia w 2013 w sierpniu. Wersja Sports Tourer Cosmo

Zmiany na początku to :
-po zakupie w sierpniu 2013 Wymiana wkładek ciernych/okładzin ciernych - Hamulec przedni
-wymiana świecy żarowej III cylindra
-zakup felg 18'' z oponami Continental
- montaż haka w ASO
-w sierpniu zeszłego roku wymiana przewodu dolotowego turbo sprężarki
-wymiana zaworu elektromagnetycznego turbo sprężarki
-w zeszłym tygodniu wymiana tulei wahacza dolnego lewa i prawa strona
-przegląd okresowy
-wymiana świecy żarowej
-wymiana klocków hamulcowych

W przyszłości :

-dalsza walka z drganiami przy przyśpieszaniu :D

Wyposażenie:
Spoiler:

Jak porobię lepsze fotki to zapodam.

Re: Insignia by ARO

: 30 sty 2015, o 17:45
autor: jaromat
gratki zakupu,niech służy długo ;)

Re: Insignia by ARO

: 30 sty 2015, o 18:45
autor: osa
Gratuluje zakupu. Świetny jest ten szklany dach. Idealny na noc i gwiazdy :D

Re: Insignia by ARO

: 30 sty 2015, o 19:10
autor: seba969
zazdroszczę panoramy
autko świetne
szerokości

Re: Insignia by ARO

: 30 sty 2015, o 19:18
autor: golywojtek
Ładna ładna :)

Wysłane z mojego B15Q

Re: Insignia by ARO

: 30 sty 2015, o 20:03
autor: Arek1976ap
osa pisze:Gratuluje zakupu. Świetny jest ten szklany dach. Idealny na noc i gwiazdy :D
córce się najbardziej podoba :D

Re: Insignia by ARO

: 27 lut 2015, o 00:07
autor: cz@rny
Fajna furka
I kolor ;-)

Re: Insignia by ARO

: 27 lut 2015, o 09:34
autor: legend66
Ładna sztuka :)

Re: Insignia by ARO

: 27 lut 2015, o 10:37
autor: nika84-24
Arek1976ap pisze:W przyszłości :

-dalsza walka z drganiami przy przyśpieszaniu :D
Tylna tuleja przedniego wahacza x2 - kup wzmacniane.

Autko identyczne jak od mojego ojca za wyjątkiem skóry, szerokości!!