--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Czarna Insignia ST by Bucuś

Awatar użytkownika
Bucuś
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: 30 sty 2015, o 20:11
Auto: Insignia ST black
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2010
Miasto: Koszalin

Czarna Insignia ST by Bucuś

Post autor: Bucuś » 10 lut 2015, o 19:33

W końcu się mogę pochwalić :)
PRODUCENT : Opel
MODEL : Insignia ST
ROK : 2010
SILNIK : 2.0 CDTi
MOC : 160KM
RODZAJ PALIWA : ON
ZAWIESZENIE : seryjnie obniżone/ Flex ride
KOŁA : OPC 19"
ŚRODEK : Skóra
CAR-AUDIO : 7 głośników Infinity
Dokonane Zmiany :
Planowane Zmiany :
- odwiedziny w Baccara AutoSPA
- coś tam jeszcze

Zdjęcia
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 10 lut 2015, o 19:57 przez Bucuś, łącznie zmieniany 1 raz.

pablosss123

Re: Czarna Insignia ST by Bucuś

Post autor: pablosss123 » 10 lut 2015, o 19:40

No ładne cacko ! hej.

Awatar użytkownika
Alex
Zapaleniec
Posty: 2570
Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
Auto: Peugeot 508
Rok produkcji: 2017
Miasto: Iława
Otrzymał  piwo: 8 razy

Re: Czarna Insignia ST by Bucuś

Post autor: Alex » 10 lut 2015, o 19:54

Bucuś pisze:ZAWIESZENIE : seryjnie obniżone/ Flex drive
KOŁA : OPC 19"
Raz, Flex Ride. Dwa, OPC Line.
Bucuś pisze:odwiedziny w Baccara AutoSPA
I to pierwszorzędnie bo strach wsiadać do takiego auta ;) Nie używasz dywaników, że tam taki syf ?

Awatar użytkownika
Bucuś
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: 30 sty 2015, o 20:11
Auto: Insignia ST black
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2010
Miasto: Koszalin

Re: Czarna Insignia ST by Bucuś

Post autor: Bucuś » 10 lut 2015, o 19:57

auto od wczoraj w moich rękach, dywanik to nadawał się do kosza od razu, już zamówione nowe, nie miałem kiedy odkurzyć przed zdjęciami.

Awatar użytkownika
Mikołaj
Użytkownik
Posty: 603
Rejestracja: 12 mar 2014, o 13:33
Auto: Insignia 1,6 Turbo
Kod silnika: A16LET
Rok produkcji: 2009
Miasto: Amsterdam/Sosnowiec

Re: Czarna Insignia ST by Bucuś

Post autor: Mikołaj » 10 lut 2015, o 20:37

Piękna Iśka :) jeszcze w automacie, no no 8-)

Awatar użytkownika
cz@rny
Użytkownik
Posty: 485
Rejestracja: 27 mar 2014, o 10:14
Auto: INSIGNIA HB
Kod silnika: B20DTR
Rok produkcji: 2017
Miasto: GDAŃSK

Re: Czarna Insignia ST by Bucuś

Post autor: cz@rny » 10 lut 2015, o 22:26

Szerokości fajna furka :)
i w jedynie słusznym jak dla mnie kolorze

Awatar użytkownika
szogi84
Użytkownik
Posty: 331
Rejestracja: 9 kwie 2014, o 00:17
Auto: Insignia 2.0 benzyna
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: Czarna Insignia ST by Bucuś

Post autor: szogi84 » 11 lut 2015, o 06:34

Dobry wypas, gratki wyboru i szerokości

Awatar użytkownika
Bucuś
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: 30 sty 2015, o 20:11
Auto: Insignia ST black
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2010
Miasto: Koszalin

Re: Czarna Insignia ST by Bucuś

Post autor: Bucuś » 19 lut 2015, o 14:40

Auto wróciło ze Spa (korekta lakieru, nałożenie ceramiki, oraz czyszczenie i konserwacja wnętrza), i w gratisie dostało oświetlenie LED
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 19 lut 2015, o 15:06 przez Bucuś, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Alex
Zapaleniec
Posty: 2570
Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
Auto: Peugeot 508
Rok produkcji: 2017
Miasto: Iława
Otrzymał  piwo: 8 razy

Re: Czarna Insignia ST by Bucuś

Post autor: Alex » 19 lut 2015, o 14:53

Zdjęcia się nie wyświetlają.

Awatar użytkownika
Bucuś
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: 30 sty 2015, o 20:11
Auto: Insignia ST black
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2010
Miasto: Koszalin

Re: Czarna Insignia ST by Bucuś

Post autor: Bucuś » 19 lut 2015, o 15:06

poprawione

jaromat

Re: Czarna Insignia ST by Bucuś

Post autor: jaromat » 19 lut 2015, o 15:08

bardzo ładna ta Twoja insignia,a w środku też coś robiłeś?

Awatar użytkownika
Bucuś
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: 30 sty 2015, o 20:11
Auto: Insignia ST black
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2010
Miasto: Koszalin

Re: Czarna Insignia ST by Bucuś

Post autor: Bucuś » 19 lut 2015, o 15:14

czyszczenie i konserwacja skór
Obrazek

tomkod
Użytkownik
Posty: 332
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 09:08
Auto: Seat Altea
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2010
Miasto:

Re: Czarna Insignia ST by Bucuś

Post autor: tomkod » 19 lut 2015, o 16:35

Czyli te mniej błyszczące to już po czyszczeniu?
Obrazek

jaromat

Re: Czarna Insignia ST by Bucuś

Post autor: jaromat » 19 lut 2015, o 16:51

tak

-- 19 lut 2015, o 16:51 --

bo skóra się nie świeci

Awatar użytkownika
Bucuś
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: 30 sty 2015, o 20:11
Auto: Insignia ST black
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2010
Miasto: Koszalin

Re: Czarna Insignia ST by Bucuś

Post autor: Bucuś » 19 lut 2015, o 17:11

dokładnie, skóra świecąca to skóra brudna

Awatar użytkownika
cz@rny
Użytkownik
Posty: 485
Rejestracja: 27 mar 2014, o 10:14
Auto: INSIGNIA HB
Kod silnika: B20DTR
Rok produkcji: 2017
Miasto: GDAŃSK

Re: Czarna Insignia ST by Bucuś

Post autor: cz@rny » 19 lut 2015, o 19:20

Zazdraszczam :)
moja czarnula nigdy tak nie lśniła ;(

Pobo1315

Re: Czarna Insignia ST by Bucuś

Post autor: Pobo1315 » 19 lut 2015, o 21:01

Moja niestety też :/ Co więcej ostatnio skusiłem się na automatyczną i mam wrażenie, że jest dużo mikro rysek, masakra, trzeba będzie pomyśleć o korekcie a po drodze jeszcze tyle planów;/

Awatar użytkownika
piohib
Użytkownik
Posty: 661
Rejestracja: 21 sty 2015, o 17:10
Auto: Insignia ST
Kod silnika: A16XER
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: Czarna Insignia ST by Bucuś

Post autor: piohib » 19 lut 2015, o 21:50

Myjnia automatyczna, to najgorsze, co może być dla auta.
Mam znajomego na myjni ręcznej i co chwilę słyszę, że przyjeżdżają wkurzeni kierowcy tuż po wizycie na automacie: nie dość, że niedokładnie umyte, to właśnie często od groma rysek.
"Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale sprawienie, aby tamci s... umierali za swoją" Generał George Smith Patton

Pobo1315

Re: Czarna Insignia ST by Bucuś

Post autor: Pobo1315 » 19 lut 2015, o 21:55

No wlasnie zrobilem blad i teraz mam za swoje ;/

wyslano z s4

Luk
Użytkownik
Posty: 911
Rejestracja: 21 paź 2013, o 19:07
Auto: opel
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2013
Miasto:
Otrzymał  piwo: 6 razy

Re: Czarna Insignia ST by Bucuś

Post autor: Luk » 19 lut 2015, o 21:57

A myślisz że na ręcznej umyją lepiej. Myją jedną gąbką i potem wycierają ściągaczką silikonową i szmatą. Fajnie jak chociaż raz dziennie ją wypłuczą. Prawdziwe mycie które nie rysuje to tylko na 2 wiadra - patrz poradnik Wojtasa lub forum kosmetyka aut.

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Auta forumowiczów”