Strona 1 z 2

Czarna Insignia ST by Bucuś

: 10 lut 2015, o 19:33
autor: Bucuś
W końcu się mogę pochwalić :)
PRODUCENT : Opel
MODEL : Insignia ST
ROK : 2010
SILNIK : 2.0 CDTi
MOC : 160KM
RODZAJ PALIWA : ON
ZAWIESZENIE : seryjnie obniżone/ Flex ride
KOŁA : OPC 19"
ŚRODEK : Skóra
CAR-AUDIO : 7 głośników Infinity
Dokonane Zmiany :
Planowane Zmiany :
- odwiedziny w Baccara AutoSPA
- coś tam jeszcze

Zdjęcia
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Re: Czarna Insignia ST by Bucuś

: 10 lut 2015, o 19:40
autor: pablosss123
No ładne cacko ! hej.

Re: Czarna Insignia ST by Bucuś

: 10 lut 2015, o 19:54
autor: Alex
Bucuś pisze:ZAWIESZENIE : seryjnie obniżone/ Flex drive
KOŁA : OPC 19"
Raz, Flex Ride. Dwa, OPC Line.
Bucuś pisze:odwiedziny w Baccara AutoSPA
I to pierwszorzędnie bo strach wsiadać do takiego auta ;) Nie używasz dywaników, że tam taki syf ?

Re: Czarna Insignia ST by Bucuś

: 10 lut 2015, o 19:57
autor: Bucuś
auto od wczoraj w moich rękach, dywanik to nadawał się do kosza od razu, już zamówione nowe, nie miałem kiedy odkurzyć przed zdjęciami.

Re: Czarna Insignia ST by Bucuś

: 10 lut 2015, o 20:37
autor: Mikołaj
Piękna Iśka :) jeszcze w automacie, no no 8-)

Re: Czarna Insignia ST by Bucuś

: 10 lut 2015, o 22:26
autor: cz@rny
Szerokości fajna furka :)
i w jedynie słusznym jak dla mnie kolorze

Re: Czarna Insignia ST by Bucuś

: 11 lut 2015, o 06:34
autor: szogi84
Dobry wypas, gratki wyboru i szerokości

Re: Czarna Insignia ST by Bucuś

: 19 lut 2015, o 14:40
autor: Bucuś
Auto wróciło ze Spa (korekta lakieru, nałożenie ceramiki, oraz czyszczenie i konserwacja wnętrza), i w gratisie dostało oświetlenie LED
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Re: Czarna Insignia ST by Bucuś

: 19 lut 2015, o 14:53
autor: Alex
Zdjęcia się nie wyświetlają.

Re: Czarna Insignia ST by Bucuś

: 19 lut 2015, o 15:06
autor: Bucuś
poprawione

Re: Czarna Insignia ST by Bucuś

: 19 lut 2015, o 15:08
autor: jaromat
bardzo ładna ta Twoja insignia,a w środku też coś robiłeś?

Re: Czarna Insignia ST by Bucuś

: 19 lut 2015, o 15:14
autor: Bucuś
czyszczenie i konserwacja skór
Obrazek

Re: Czarna Insignia ST by Bucuś

: 19 lut 2015, o 16:35
autor: tomkod
Czyli te mniej błyszczące to już po czyszczeniu?

Re: Czarna Insignia ST by Bucuś

: 19 lut 2015, o 16:51
autor: jaromat
tak

-- 19 lut 2015, o 16:51 --

bo skóra się nie świeci

Re: Czarna Insignia ST by Bucuś

: 19 lut 2015, o 17:11
autor: Bucuś
dokładnie, skóra świecąca to skóra brudna

Re: Czarna Insignia ST by Bucuś

: 19 lut 2015, o 19:20
autor: cz@rny
Zazdraszczam :)
moja czarnula nigdy tak nie lśniła ;(

Re: Czarna Insignia ST by Bucuś

: 19 lut 2015, o 21:01
autor: Pobo1315
Moja niestety też :/ Co więcej ostatnio skusiłem się na automatyczną i mam wrażenie, że jest dużo mikro rysek, masakra, trzeba będzie pomyśleć o korekcie a po drodze jeszcze tyle planów;/

Re: Czarna Insignia ST by Bucuś

: 19 lut 2015, o 21:50
autor: piohib
Myjnia automatyczna, to najgorsze, co może być dla auta.
Mam znajomego na myjni ręcznej i co chwilę słyszę, że przyjeżdżają wkurzeni kierowcy tuż po wizycie na automacie: nie dość, że niedokładnie umyte, to właśnie często od groma rysek.

Re: Czarna Insignia ST by Bucuś

: 19 lut 2015, o 21:55
autor: Pobo1315
No wlasnie zrobilem blad i teraz mam za swoje ;/

wyslano z s4

Re: Czarna Insignia ST by Bucuś

: 19 lut 2015, o 21:57
autor: Luk
A myślisz że na ręcznej umyją lepiej. Myją jedną gąbką i potem wycierają ściągaczką silikonową i szmatą. Fajnie jak chociaż raz dziennie ją wypłuczą. Prawdziwe mycie które nie rysuje to tylko na 2 wiadra - patrz poradnik Wojtasa lub forum kosmetyka aut.