Strona 1 z 1
Szara Sport Tourer by: Oploż
: 16 lut 2015, o 13:05
autor: Oploż
Można Pokazać swojego Opelka , narazie nie ma mnie na tyle by napisać dokładny jego opis lecz z czasem wszystko się tutaj pojawi , narazie podam wam takie podstawowe informacje co do mojej Insigni
Rok Produkcji : 2011 Grudzień
Silnik : 2.0 CDTI 160Km
Napęd : 4x4
Skrzynia : Automatyczna
Felgi : 18'
Bardzo Proszę 3 zdjęcia
Opelek 3.jpg
Opelek 2.jpg
Opelek 1.jpg
Opelek 4.jpg
Jeśli macie jakieś pytania , Walić śmiało chętnie odpowiem
Dziękuje Pozdrawiam
Re: Szara Sport Tourer by: Oploż
: 16 lut 2015, o 13:29
autor: KaMYk
Gratuluję zakupu i bezawaryjności.
Dobrze wyposażona z dobrym silnikiem.
Re: Szara Sport Tourer by: Oploż
: 16 lut 2015, o 16:17
autor: Popek_Insignia
Ladna Insignia, siedzenia wymiataja.
Co do planow jest jakas lista ? Planujesz jakies zmiany ?
Bezawaryjnosci
Wysłane z Ipada
Re: Szara Sport Tourer by: Oploż
: 16 lut 2015, o 16:43
autor: Engine
Ładna. Udanego użytkowania
Wysłano z Sony Xperia Z3 przez Tapatalk
Re: Szara Sport Tourer by: Oploż
: 16 lut 2015, o 16:54
autor: Mikołaj
Super
Fajny kolorek, świetne fotele i do tego automacie z napędem na cztery łapki

Zadowolenia z użytkowania i gratuluje zakupu.
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Re: Szara Sport Tourer by: Oploż
: 16 lut 2015, o 16:55
autor: KaMYk
Ten napęd 4x4 w insigniach to jest permanentny, czy załączany ręcznie czy też załączany przez system automatycznie po wykryciu uślizgu kół?
Re: Szara Sport Tourer by: Oploż
: 16 lut 2015, o 16:56
autor: Engine
Automatycznie
Tutaj znalazłem opis jak to działa

jako przykład jest nawet Insignia podana :p
http://magazynauto.interia.pl/porady/te ... Id,1035740
Wysłano z Sony Xperia Z3 przez Tapatalk
Re: Szara Sport Tourer by: Oploż
: 16 lut 2015, o 17:01
autor: Oploż
1. Czy planuje jakieś zmiany :
- Wpadną Letnie Prawdopodobnie 19' stki
- Nie wykluczone że będzie więcej mocy
2. Napęd
Pooglądaj sobie ten film rozwieje wszelkie wątpliwości
https://www.youtube.com/watch?v=iV6nUx_CQho
Dziękuje za opinie :d
Re: Szara Sport Tourer by: Oploż
: 16 lut 2015, o 20:35
autor: gruby_stw
gratuluję zakupu i życzę udanej i bezawaryjnej jazdy

Re: Szara Sport Tourer by: Oploż
: 6 kwie 2015, o 12:25
autor: Oploż
Z racji takiej że pogoda zmierza ku lepszemu :d hehe postanowiłem założyć letnie koła

. Miały być 19' ale zostało przy 18'