Strona 1 z 2
Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992
: 12 mar 2015, o 21:30
autor: Seba1992
I wczoraj wpadł taki mały mod:

Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992
: 17 mar 2015, o 12:58
autor: Daniel81
Ale bajer! to z lampki pod drzwiami? Jak to wymodziłeś?
Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992
: 17 mar 2015, o 14:15
autor: arturosar
Nie wiem czy to jest to samo i skąd kolega to dorwał, ale na allegro masz takie coś. Przykład;
http://allegro.pl/swiatla-led-powitalne ... 37424.html
Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992
: 17 mar 2015, o 14:19
autor: Pobo1315
Na pewno nie polecam przedmiotu z powyższego linku ponieważ w tym przypadku niezbędne jest nawiercanie dziur w drzwiach, na 100% są takie same "świecidełka", które w bardzo prosty sposób plug&play zamienia się z fabryczną lampką pod drzwiami.
Np.:
http://allegro.pl/opel-insignia-led-log ... 96732.html
Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992
: 17 mar 2015, o 14:31
autor: Alex
Dajcie sobie spokój z tym podświetlanym logo, przecież to jest tandetne. Nawet seryjnie ma to Range Rover IV, z tym że chyba w lusterkach i niezbyt to wygląda.
Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992
: 17 mar 2015, o 14:32
autor: Pobo1315
Dla mnie też zawiewa to trochę tandetą, miałem to w swoim E90 ale szybko zlikwidowałem. Skoro jednak koledze się podoba to po prostu podrzucam link...
Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992
: 17 mar 2015, o 16:51
autor: Daniel81
Tandetne - dla czego?
Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992
: 17 mar 2015, o 18:56
autor: Seba1992
To są projektorki w miejsca lampek podświetlania drzwi. Kolego Alex dla mnie np powiewa wsią przyciemnianie halogenów

ale jak kto woli. Daniel nie oczekuj od nich sensownej odpowiedzi na twoje pytanie. Według mnie świetnie się to prezentuje

Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992
: 17 mar 2015, o 20:38
autor: Pobo1315
Według Ciebie świetnie się to prezentuje, a według nas nie. I wyrażamy swoje zdanie bo po to jest to forum więc nie wiem dlaczego akurat uważasz aby kolega nie oczekiwał od nas sensownej odpowiedzi ? Twoja jest sensowna bo ?
Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992
: 17 mar 2015, o 21:09
autor: Seba1992
I nadal nie udzieliłeś sensownej wypowiedzi... Ja swoją przedstawiłem na foto

Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992
: 17 mar 2015, o 21:14
autor: Pobo1315
Owszem, przedstawiłem pisząc wyżej, że miałem je wcześniej w swojej e90 i szybko wymontowałem bo zawiewało tandetą. Zresztą spotkasz się z czasem z podobnymi opiniami.
Poza tym potraktuj to jako rzecz gustu, jednym się mogą podobać innym nie.
Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992
: 17 mar 2015, o 21:21
autor: Seba1992
Spotkam się z tymi jak i z pozytywnymi opiniami...
Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992
: 17 mar 2015, o 21:29
autor: Pobo1315
No własnie, tak jak my wszyscy
Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992
: 17 mar 2015, o 21:44
autor: OLO85
Kolego zakładaj fotochrom jak najszybciej w nocy wyposażenie obowiązkowe.
A na felgach 19" to będzie inne auto, szkoda tylko że nie ma ksenonu ale i to zapewne można dołożyć do wyposażenia.
Szerokości życzę

Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992
: 18 mar 2015, o 06:04
autor: szogi84
Ładna furka .
Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992
: 18 mar 2015, o 17:15
autor: Pobo1315
Ok jak uwazasz, nie podoba mi sie.
za pomocą Tapatalk z s4
Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992
: 18 mar 2015, o 17:39
autor: 7ups
Co to za żarówki lopla ????
Weź to wywal człowieku

Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992
: 19 mar 2015, o 10:09
autor: Mikołaj
Kurde, czy nie można normalnie komentować i normalnie odpowiadać? Skoro koledze się podobają to można to uszanować i skomentować np. Nie w moim stylu i nie podoba mi się.
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992
: 19 mar 2015, o 11:42
autor: yerry
Panowie dość tych durnych przycinek. Kultura obowiązuje. Wątek wyczyściłem, kolejne "wycieczki" zostaną ukarane.
Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992
: 20 mar 2015, o 17:30
autor: Seba1992
Dziś zdemontowany hak.