Strona 1 z 2

Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992

: 12 mar 2015, o 21:30
autor: Seba1992
I wczoraj wpadł taki mały mod:

Obrazek

Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992

: 17 mar 2015, o 12:58
autor: Daniel81
Ale bajer! to z lampki pod drzwiami? Jak to wymodziłeś?

Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992

: 17 mar 2015, o 14:15
autor: arturosar
Nie wiem czy to jest to samo i skąd kolega to dorwał, ale na allegro masz takie coś. Przykład; http://allegro.pl/swiatla-led-powitalne ... 37424.html

Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992

: 17 mar 2015, o 14:19
autor: Pobo1315
Na pewno nie polecam przedmiotu z powyższego linku ponieważ w tym przypadku niezbędne jest nawiercanie dziur w drzwiach, na 100% są takie same "świecidełka", które w bardzo prosty sposób plug&play zamienia się z fabryczną lampką pod drzwiami.
Np.:
http://allegro.pl/opel-insignia-led-log ... 96732.html

Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992

: 17 mar 2015, o 14:31
autor: Alex
Dajcie sobie spokój z tym podświetlanym logo, przecież to jest tandetne. Nawet seryjnie ma to Range Rover IV, z tym że chyba w lusterkach i niezbyt to wygląda.

Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992

: 17 mar 2015, o 14:32
autor: Pobo1315
Dla mnie też zawiewa to trochę tandetą, miałem to w swoim E90 ale szybko zlikwidowałem. Skoro jednak koledze się podoba to po prostu podrzucam link...

Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992

: 17 mar 2015, o 16:51
autor: Daniel81
Tandetne - dla czego?

Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992

: 17 mar 2015, o 18:56
autor: Seba1992
To są projektorki w miejsca lampek podświetlania drzwi. Kolego Alex dla mnie np powiewa wsią przyciemnianie halogenów :lol: ale jak kto woli. Daniel nie oczekuj od nich sensownej odpowiedzi na twoje pytanie. Według mnie świetnie się to prezentuje ;)

Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992

: 17 mar 2015, o 20:38
autor: Pobo1315
Według Ciebie świetnie się to prezentuje, a według nas nie. I wyrażamy swoje zdanie bo po to jest to forum więc nie wiem dlaczego akurat uważasz aby kolega nie oczekiwał od nas sensownej odpowiedzi ? Twoja jest sensowna bo ?

Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992

: 17 mar 2015, o 21:09
autor: Seba1992
I nadal nie udzieliłeś sensownej wypowiedzi... Ja swoją przedstawiłem na foto ;)

Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992

: 17 mar 2015, o 21:14
autor: Pobo1315
Owszem, przedstawiłem pisząc wyżej, że miałem je wcześniej w swojej e90 i szybko wymontowałem bo zawiewało tandetą. Zresztą spotkasz się z czasem z podobnymi opiniami.
Poza tym potraktuj to jako rzecz gustu, jednym się mogą podobać innym nie.

Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992

: 17 mar 2015, o 21:21
autor: Seba1992
Spotkam się z tymi jak i z pozytywnymi opiniami...

Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992

: 17 mar 2015, o 21:29
autor: Pobo1315
No własnie, tak jak my wszyscy

Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992

: 17 mar 2015, o 21:44
autor: OLO85
Kolego zakładaj fotochrom jak najszybciej w nocy wyposażenie obowiązkowe.
A na felgach 19" to będzie inne auto, szkoda tylko że nie ma ksenonu ale i to zapewne można dołożyć do wyposażenia.
Szerokości życzę :-)

Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992

: 18 mar 2015, o 06:04
autor: szogi84
Ładna furka .

Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992

: 18 mar 2015, o 17:15
autor: Pobo1315
Ok jak uwazasz, nie podoba mi sie.

za pomocą Tapatalk z s4

Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992

: 18 mar 2015, o 17:39
autor: 7ups
Co to za żarówki lopla ????
Weź to wywal człowieku :D

Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992

: 19 mar 2015, o 10:09
autor: Mikołaj
Kurde, czy nie można normalnie komentować i normalnie odpowiadać? Skoro koledze się podobają to można to uszanować i skomentować np. Nie w moim stylu i nie podoba mi się.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992

: 19 mar 2015, o 11:42
autor: yerry
Panowie dość tych durnych przycinek. Kultura obowiązuje. Wątek wyczyściłem, kolejne "wycieczki" zostaną ukarane.

Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992

: 20 mar 2015, o 17:30
autor: Seba1992
Dziś zdemontowany hak.