Strona 1 z 1
Insignia by arturosar
: 17 kwie 2015, o 20:39
autor: arturosar
Po półrocznej jeździe przyszedł i czas na moją iśkę.
Co nie którzy koledzy już ją widzieli. Zaliczone dwa spoty Katowice i Olkusz.
3.jpg
5.jpg
1.jpg
8.jpg
9.jpg
I to co zrobiłem dzięki zdjęciom, poradnikom i uprzejmości kolegów ICP:
-dioda od wypalania DPF,
-zmiana grafiki,
-rozszerzenie kompa,
-Oświetlenie LED(wnętrze).
-Oświetlenie tablicy rejestracyjnej LED,
-naklejki i ramki klubowe,
-dywaniki oryginalne GM,
-aluminiowe nakładki na pedała,
-Wideorejestrator Prestigio RoadRunner 545,
Re: Insignia by arturosar
: 17 kwie 2015, o 20:42
autor: Pobo1315
Gratuluję, życzę bezawaryjności. Z wideorejestratora jesteś zadowolony ?
Re: Insignia by arturosar
: 17 kwie 2015, o 20:48
autor: piohib
Wreszcie jakaś nowa klubowa Iśka.
Szerokości życzę.
Re: Insignia by arturosar
: 17 kwie 2015, o 20:49
autor: arturosar
pegenige pisze:Gratuluję, życzę bezawaryjności. Z wideorejestratora jesteś zadowolony ?
Zadowolony w 100%. Spróbuje wrzucić jakiś filmik niebawem.
-- 17 kwi 2015, o 21:49 --
piohib pisze:Wreszcie jakaś nowa klubowa Iśka.
Szerokości życzę.
Nie dziękuje kolego

Re: Insignia by arturosar
: 17 kwie 2015, o 22:01
autor: Engine
Fure widziałem, dotykałem, siedziałem - kawał bryki

Zazdroszczę czarnej skóry i systemu odczytywania znaków

Re: Insignia by arturosar
: 18 kwie 2015, o 13:52
autor: Putridum
Ładna "bryczka" jednak gustuję w sedanach bądź habetach ale to kwestia gustu. Co do wnętrza to zazdroszczę tych skórek;)
Re: Insignia by arturosar
: 18 kwie 2015, o 17:36
autor: arturosar
Pobo1315 pisze:Gratuluję, życzę bezawaryjności. Z wideorejestratora jesteś zadowolony ?
Tak jak obiecałem, poznajcie po części moją wieś i możliwośći kamerki z nagrywania w pętli.
https://www.youtube.com/watch?v=8R1Z3z54pGc
Re: Insignia by arturosar
: 18 kwie 2015, o 17:43
autor: Pobo1315
No jakość bardzo dobra moim zdaniem...muszę też zaopatrzyć się w taką zabawkę, ale ja na oku mam od jakiegoś czasu Overmax Camroad 6.1
Re: Insignia by arturosar
: 18 kwie 2015, o 17:52
autor: arturosar
Pobo1315 pisze:No jakość bardzo dobra moim zdaniem...muszę też zaopatrzyć się w taką zabawkę, ale ja na oku mam od jakiegoś czasu Overmax Camroad 6.1
Też tą oglądałem ale wybór padł na prestigio. Różnica polega na tym że moja nie ma gps, ale bez tego da się żyć.

Re: Insignia by arturosar
: 18 kwie 2015, o 17:56
autor: TJung
Fajny wóz, na dobrym wypasie i właściciel spoko gość. Co do kamerki, to fajna jakość, ale coś duże "rybie oko" robi. To kwestia ustawień?
Tutaj filmik z mojej taniej kamerki Overmax Activecam 2.1 w trybie wideorejestratora
https://www.youtube.com/watch?v=pTMqBk4tiPk
Re: Insignia by arturosar
: 18 kwie 2015, o 17:59
autor: Pobo1315
arturosar pisze:Też tą oglądałem ale wybór padł na prestigio. Różnica polega na tym że moja nie ma gps, ale bez tego da się żyć.
Też na gpsie mi nie zależy, ale jakoś tak mi ten overmax przypadł do gustu

Jaki kąt ma Twoja prestigo ?
Re: Insignia by arturosar
: 18 kwie 2015, o 18:13
autor: arturosar
170*, tylko o 5 więcej od tej co zamierzasz kupić. Wielkiej różnicy chyba nie ma.
-- 18 kwi 2015, o 19:13 --
TJung pisze:Fajny wóz, na dobrym wypasie i właściciel spoko gość. Co do kamerki, to fajna jakość, ale coś duże "rybie oko" robi. To kwestia ustawień?
Tutaj filmik z mojej taniej kamerki Overmax Activecam 2.1 w trybie wideorejestratora
https://www.youtube.com/watch?v=pTMqBk4tiPk
Nie wiem odnośnie tego rybiego oka, muszę sprawdzić. A może dlatego że Twoja filmuje 120* a moja 170*
-- 28 maja 2015, o 19:48 --
Wakacje się zbliżają i płytkę sobie zakupiłem.
IMG_20150528_185753.jpg