Strona 1 z 1

Niuniek by Dejvu

: 1 cze 2015, o 11:03
autor: Dejvu
20150501_1704492.jpg
Opel Insignia 2009
134kM / 337Nm ~> 190kM / 411Nm
Silnik A20DTJ - 17444550
Skrzynia M32

Wyposazenie
Ksenon AFL
Skora jasna
Klapa elek.
itp sporo tego... ;)

Zrobiono
Chip
Kompletne oswietlenie wew LED
Swiatla tyl sprayem :lol:

Plany
Felga ori 20' ( czarny polmat :?: )
Sprezyna EIBACH Pro Kit -30
Dach + lusterka w kolorze felgi
Ksenon w mgielne

Niuniek by Dejvu

: 1 cze 2015, o 14:55
autor: Popek_Insignia
Elegancka Iska w eleganckim kolorze :D

Powiec coś o remapie, widze ze masz mocno podniesioná moc.

Nie masz żadnych problemów ze skrzyniá przy tej mocy. Jak auto sie zbiera ?


Wysłane z Ipada

Re: Niuniek by Dejvu

: 1 cze 2015, o 18:22
autor: Gregorius
Ładne autko, jakie wrażenia z jazdy?bo widzę że fajną moc uzyskałeś z tego silnika

Re: Niuniek by Dejvu

: 1 cze 2015, o 18:42
autor: Dejvu
Wrazenia bezcenne :D ale troszke za duzo i chyba bedzie 180kM... troche pojezdzilem a tu nagle cos sie zdu**lo.. i mechanik gada niby panewka na wale niby cisnienia oleju nie ma i tak narazie nie wiadomo ale chip polecam :D
Popek_Insignia pisze: Nie masz żadnych problemów ze skrzyniá przy tej mocy. Jak auto sie zbiera ?
Popek skrznia jeszcze ok auto troszke szarpalo przy ruszaniu z 1 ale jakos ucichlo ;)

Re: Niuniek by Dejvu

: 30 cze 2015, o 10:31
autor: nika84-24
Wiadomo co z tą panewką? Co było przyczyną? Zrobiłeś auto?