Strona 1 z 1

Opel Insignia OPC Line 1.8 140 KM 2015

: 11 wrz 2015, o 11:49
autor: viki2000
Witam wszystkich forumowiczy.

Przyszedł czas na sprzedaż Vectry C OPC Line i oto Viki zastąpiona została Iśką.

Insignia odebrana z salonu 1 sierpnia 2015 z przebiegiem 9 kilometrów.

A poniżej kilka danych szczegółowych oraz zdjęcia :

VIN - WOLGT6EC5F1090372

Marka - Opel
Producent - Opel
Model - Insignia
Rodzaj nadwozia - Hatchback / Limuzyna
Kraj pochodzenia – Niemcy, Rüsselsheim
Kolor - Czarny Flasch Carbon GAR
Silnik - A18XER
Pojemność silnika [cm3] - 1796
Moc silnika - 103kW (140KM)
Typ paliwa - Benzyna
Wersja wyposażenia : Cosmo plus indywidualnie zamówione dodatki min. :

Pakiet OPC Line Wewnętrzny (ciemna podsufitka, sportowe pedały aluminiowe, kierownica OPC pokryta perforowaną skórą) oraz pakiet Zewnetrzny ( spoilery zderzaków przedni i tylny, nakładka progów, widoczna rura wydechowa, lotka tylnej klapy )
Wyświetlacz 8 cali zamiast zegarów
18 calowe alufelgi wzór PXR
Climatronic
Składane elektrycznie lusterka
Rolety przeciwsłoneczne tylnych szyb
Przednia szyba odbijająca promienie słoneczne
Alarm
Owiewki szyb bocznych
Komfortowe fotele przednie z podnóżkiem dla kierowcy
Lampy przeciwmgielne
Relingi dachowe Opel
Czujniki ciśnienia kół do zestawu opon zimowych
Dywaniki welurowe

i wiele innych

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam.

Re: Opel Insignia OPC Line 1.8 140 KM 2015

: 11 wrz 2015, o 18:11
autor: jaromat
Ładna insignia, myślałem że w poliftach te silniki już nie są dostępne,trzeba było dobrać ciemne szyby

Re: Opel Insignia OPC Line 1.8 140 KM 2015

: 11 wrz 2015, o 19:24
autor: mxw
Śliczna nowa Insi - gratulacje! :)

Ładny, nierzucający się w oczy kolor.
Tylko nie dziw się, że wszyscy przed Tobą będą jeździć czterdziestką. ;)

Jedynie owiewki, no proszę... ;)

pozdro.,
mxw.

Wysłano z D802 za pomocą Tapatalk2.

Re: Opel Insignia OPC Line 1.8 140 KM 2015

: 11 wrz 2015, o 21:05
autor: piohib
Piękna. :)
Szerokości i bezawaryjności życzę.
Wrzuć jeszcze zdjęcie tego wyświetlacza zza kierownicy.

Re: Opel Insignia OPC Line 1.8 140 KM 2015

: 11 wrz 2015, o 21:52
autor: viki2000
Zdjęcia wyświetlacza wrzucę, bardzo fajny bajer.
Auto skonfigurowałem wg moich potrzeb, wybór silnika, brak bixów i czujników parkowania to świadomy wybór, robię max 15 tyś rocznie.
Obecnie na liczniku 1800 km z czego 1100 nad morze zrobiłem.

Re: Opel Insignia OPC Line 1.8 140 KM 2015

: 12 wrz 2015, o 00:28
autor: klimatolog
juz Cie nie lubie :P piekne autko bezawaryjnosci życzę

Re: Opel Insignia OPC Line 1.8 140 KM 2015

: 12 wrz 2015, o 07:19
autor: hajt
Piszę się na drugiego właściciela :) :D

Re: Opel Insignia OPC Line 1.8 140 KM 2015

: 12 wrz 2015, o 12:26
autor: viki2000
Oto fotki wyświetlacza.
To tylko kilka możliwości wyświetlania informacji na tym wyświetlaczu, prawdopodobnie tak samo jest na wyświetlaczach tych mniejszych, 4,3 cala ?.
Cała obsługa informacjami, ustawieniami, telefonem odbywa się na wyświetlaczu z kierownicy, lub ekranu dotykowego na konsoli środkowej.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Dzięki wszystkim za miłe słowa, za pozostałe tez.

Re: Opel Insignia OPC Line 1.8 140 KM 2015

: 12 wrz 2015, o 22:36
autor: jaromat
Jezdziłem ostatnio poliftem i jakoś mnie ten licznik się nie podoba,gdy licznik jest w trybie sport to wskazówka od prędkościomierza się nieco przycina a to mnie najbardziej zdziwiło,gdy zapytałem sprzedawce powiedział hmm digital :lol: