Strona 1 z 2
Silbersee By jaromat
: 28 wrz 2015, o 10:20
autor: jaromat
A więc tak,przyszedł czas na diesla jednak benzyna w moim przypadku jest za droga,to już trzecia insignia, model poliftowy w wersji inovation.
Silnik-diesel
Mic-163 ps
Przebieg w dzień zakupu-27 tys.km.
Wyposażenie
- Xenon
-Skóra
-siedzenia wentylowane i podgrzewane, kierowca i pasażer
-Czujnik kolizji
-Kamera cofania
-Tempomat
-Elektryczna klapa
-Intellink
-Pakiet opc zew.i wew.
-Kluczyk zbliżeniowy
Itd.a teraz parę zdjęć
Plany hmm napewno będzie podwójny wydech.
Przednia dokładka podoba mi się bardziej niż z przedlifta.
Re: Silbersee By jaromat
: 28 wrz 2015, o 10:30
autor: seba969
Gratki nowego zakupu, i oczywiscie bezawaryjności
Re: Silbersee By jaromat
: 28 wrz 2015, o 10:35
autor: MZŁOTY
piękna furka bezawaryjności życzę
Re: Silbersee By jaromat
: 28 wrz 2015, o 11:30
autor: jaromat
Dzięki, każda insignia jest bezawaryjna

Re: Silbersee By jaromat
: 28 wrz 2015, o 11:38
autor: nika84-24
No w końcu założyłes temat

jeszcze raz gratulacje.
Trza będzie na żywca oblukac może w kolejny weekend.
Re: Silbersee By jaromat
: 28 wrz 2015, o 11:55
autor: sonnenberg
najlepsza felga

Re: Silbersee By jaromat
: 28 wrz 2015, o 11:56
autor: Mikołaj
Piękna Jarku

Gratuluje.
To kiedy mnie odwiedzasz nowym cacuszkiem
Wysłane z iPhone 6 za pomocą Tapatalk
Re: Silbersee By jaromat
: 28 wrz 2015, o 12:01
autor: Bodex
Fajne się prezentuje , mój to istny Sokół Millenium ..
Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
Re: Silbersee By jaromat
: 28 wrz 2015, o 12:14
autor: Pałasz
Gratulację i miłej jazdy

Re: Silbersee By jaromat
: 28 wrz 2015, o 13:27
autor: Popek_Insignia
Gratulacje Zakupu, piękna Iska
Wysłane z Ipada
Re: Silbersee By jaromat
: 28 wrz 2015, o 14:19
autor: krisv84
W końcu sie pochwaliłeś
Super bryka.
Naklejki też na swoim miejscu

Re: Silbersee By jaromat
: 28 wrz 2015, o 14:33
autor: P405
Ładna, oby dobrze służyła.
Re: Silbersee By jaromat
: 28 wrz 2015, o 16:34
autor: piohib
Szkoda, że nie czarna.
Szerokości i bezawaryjności życzę.
Re: Silbersee By jaromat
: 28 wrz 2015, o 17:15
autor: Cinek
Gratulacje.
Ale to już zboczenie żeby 3 insignie kupić

Re: Silbersee By jaromat
: 28 wrz 2015, o 17:18
autor: Luk
Gratulacje

Jarek zmienia insignie jak rękawiczki
Trzecia inisgnia w 2 lata toż to chyba zboczenie

.
Re: Silbersee By jaromat
: 28 wrz 2015, o 18:14
autor: KaMYk
Możesz zrobić zdjęcia zegarów w różnych konfiguracjach wyświetlacza.
Z tego co czytałem, to w zależności od opcji to różne treści są wyświetlane.
Re: Silbersee By jaromat
: 28 wrz 2015, o 18:41
autor: Mikołaj
Cinek pisze:Gratulacje.
Ale to już zboczenie żeby 3 insignie kupić

Raczej prawdziwa miłość

Wysłane z iPhone 6 za pomocą Tapatalk
Re: Silbersee By jaromat
: 28 wrz 2015, o 18:49
autor: peja-1991
Ładna
Re: Silbersee By jaromat
: 28 wrz 2015, o 18:50
autor: Engine
Gratulacje

Dokładka faktycznie miodzio

Lepsza niż w przedlifcie - tu się zgodzę

Bezawaryjności

Re: Silbersee By jaromat
: 28 wrz 2015, o 19:26
autor: yerry
Fajnie że polift no i dobry wypas
