--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Iska by Prezes :) kombi 2011/2012

Awatar użytkownika
Prezesikszczecin
Użytkownik
Posty: 318
Rejestracja: 22 wrz 2015, o 17:34
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTC
Rok produkcji: 2011
Miasto: szczecin

Iska by Prezes :) kombi 2011/2012

Post autor: Prezesikszczecin » 18 paź 2015, o 18:55

Witam od 2 tygodni stałem się właścicielem insigni pierwsza Rej 2012 2.0 d 130 km manual kombi. Najechane 190 tysi

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Z Winu wyszło takie cudo.
Spoiler:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ostatnio zmieniony 21 lis 2015, o 21:43 przez Prezesikszczecin, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Sebuś
Użytkownik
Posty: 201
Rejestracja: 14 kwie 2015, o 17:04
Auto: Insignia ST EcoFLEX
Kod silnika: A20DTL
Rok produkcji: 2010
Miasto: Czerwionka-Leszczyny
Otrzymał  piwo: 5 razy

Re: Iska by Prezes :) kombi 2011/2012

Post autor: Sebuś » 19 paź 2015, o 17:30

Ładny egzemplarz. Życzę wielu bezawaryjnych kilometrów ;)

viki2000

Re: Iska by Prezes :) kombi 2011/2012

Post autor: viki2000 » 23 paź 2015, o 10:14

Profesjonalna galeria, wszystko widać ... w pierwszym zdjęciu to nie wiem czy chciałeś pokazać garaż czy auto,a ta ścierka i miska z czymś po prostu rewelka.

Mimo wszystko życzę bezawaryjności, to najważniejsze.

Awatar użytkownika
Prezesikszczecin
Użytkownik
Posty: 318
Rejestracja: 22 wrz 2015, o 17:34
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTC
Rok produkcji: 2011
Miasto: szczecin

Iska by Prezes :) kombi 2011/2012

Post autor: Prezesikszczecin » 23 paź 2015, o 10:28

edit.
Akurat fotki robiłem jak czyściłem skory w aucie wybacz ze nie podpasowaly ci zdjęcia :)

Poprawie się jak tylko znajdę chwile specjalnie dla ciebie zrobię lepsze zdjęcia i je umieszczę w tym wątku :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ostatnio zmieniony 23 paź 2015, o 12:57 przez Engine, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Nie cytuj posta pod postem - Regulamin!

Pobo1315

Re: Iska by Prezes :) kombi 2011/2012

Post autor: Pobo1315 » 23 paź 2015, o 12:13

Ale koledze chodzi też między innymi o to, że zdjęcia Ci się rozjechały

Awatar użytkownika
KaMYk
Zapaleniec
Posty: 2234
Rejestracja: 2 lis 2014, o 16:33
Auto: Dodge Charger R/T
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2014
Miasto: Mochowo
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 12 razy

Re: Iska by Prezes :) kombi 2011/2012

Post autor: KaMYk » 23 paź 2015, o 12:16

Autko fajne.
natomiast co do zdjęć, to jeszcze poczytaj, jak wstawiać.
http://www.insignia-club.pl/viewtopic.php?f=9&t=2217

Masz do wyboru albo hosting zdjęć, który automatycznie wstawia miniaturę o szerokości max 500pix
albo samemu zmieniać rozmiar zdjęć.
Wstawione powyżej zdjęcia są poucinane, ponieważ na forum wyświetlane są poprawnie zdjęcia do 500pix, reszta jest ucinana.

Awatar użytkownika
Prezesikszczecin
Użytkownik
Posty: 318
Rejestracja: 22 wrz 2015, o 17:34
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTC
Rok produkcji: 2011
Miasto: szczecin

Re: Iska by Prezes :) kombi 2011/2012

Post autor: Prezesikszczecin » 21 lis 2015, o 21:41

Oki fotki w pierwszym poście zmienione.
Doszła dioda do wypalania DPF
i dzisiaj zmiana żarówek do doświetlania zakrętów:)
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
KaMYk
Zapaleniec
Posty: 2234
Rejestracja: 2 lis 2014, o 16:33
Auto: Dodge Charger R/T
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2014
Miasto: Mochowo
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 12 razy

Re: Iska by Prezes :) kombi 2011/2012

Post autor: KaMYk » 21 lis 2015, o 21:51

No brawo, udało się. Własnymi rączkami, czy zapożyczonymi :)

Awatar użytkownika
Prezesikszczecin
Użytkownik
Posty: 318
Rejestracja: 22 wrz 2015, o 17:34
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTC
Rok produkcji: 2011
Miasto: szczecin

Re: Iska by Prezes :) kombi 2011/2012

Post autor: Prezesikszczecin » 21 lis 2015, o 23:07

Własnymi wpadłem do garażu fotel browarki posiedziałem i jak już się zmobilizowałem to sobie powiedziałem ze nie wyjdę dopóki nie wymienię i chyba pomogło silne postanowienie hehehe. A żona powiedziała ze dzisiaj mi koszule będzie prasować i nie idzie do garażu :) wiec musiałem sam heh


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
KaMYk
Zapaleniec
Posty: 2234
Rejestracja: 2 lis 2014, o 16:33
Auto: Dodge Charger R/T
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2014
Miasto: Mochowo
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 12 razy

Re: Iska by Prezes :) kombi 2011/2012

Post autor: KaMYk » 21 lis 2015, o 23:13

Kolejny przykład że chcieć to znaczy móc :) jeszcze raz gratki. Światełka zupełnie inne.

Awatar użytkownika
Prezesikszczecin
Użytkownik
Posty: 318
Rejestracja: 22 wrz 2015, o 17:34
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTC
Rok produkcji: 2011
Miasto: szczecin

Iska by Prezes :) kombi 2011/2012

Post autor: Prezesikszczecin » 21 lis 2015, o 23:17

Teraz w planach mam
Nowe mapy (będzie bolało portfel Navi 900)
Wgranie nowego sofa gdzieś na YouTube widziałem muszę poszukać i poczytać denerwuje już mnie ten znaczek Opla po włączeniu auta czas to zmienić a kolorki ma wyswietlaczu nad radiem tez nie za bardzo mi się podobają

Kmy a może ty wiesz co i jak i jakiś link podeslesz :)

Ps ciekawe ile światełka wytrzymają w końcu to Chińczyk :)


Niby można składać lusterka pilotem ale w opcjach ustawień tego nie widzę

Mam tyle pytań i całkowity brak czasu żeby Isie dopieścić .

Jak Audi jeździłem więcej robiłem i więcej mi się chciało mi ale może jeszcze się jakoś zmotywuje Johny Walker zamiast piwka i będzie się bardziej chciało

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
Engine
Zapaleniec
Posty: 4602
Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
Auto: BMW F10 525D xDrive
Rok produkcji: 2015
Miasto: Śląsk
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

Re: Iska by Prezes :) kombi 2011/2012

Post autor: Engine » 21 lis 2015, o 23:52

Co do strony startowej radia i motywów to jak dołączysz do klubu ICP to będziesz miał dostęp do niestandardowych motywów, stron startowych, animacji (w części mojego autorstwa :D)

Wysłane z Sony Xperia Z3 przez Tapatalk

Awatar użytkownika
KaMYk
Zapaleniec
Posty: 2234
Rejestracja: 2 lis 2014, o 16:33
Auto: Dodge Charger R/T
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2014
Miasto: Mochowo
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 12 razy

Re: Iska by Prezes :) kombi 2011/2012

Post autor: KaMYk » 22 lis 2015, o 06:23

Te zapożyczone z ruskich stron są dostepne dla wszystkich:
http://insignia-club.pl/viewtopic.php?f=28&t=1088

ale polecam jednak zostać klubowiczem. Motywy kolegi @Engine są bezkonkurencyjne.

Awatar użytkownika
Prezesikszczecin
Użytkownik
Posty: 318
Rejestracja: 22 wrz 2015, o 17:34
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTC
Rok produkcji: 2011
Miasto: szczecin

Re: Iska by Prezes :) kombi 2011/2012

Post autor: Prezesikszczecin » 22 lis 2015, o 09:20

Kmy czekam aż bank stronę włączy po pracach nocnych i będę robił przelew hehe, motyw będę zmieniał na coś w kolor reszty oświetlenia bo te oryginały są do dupy. I jeszcze to logo Opla na starcie a czemu gola laska miałaby tam nie tańczyć ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
Engine
Zapaleniec
Posty: 4602
Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
Auto: BMW F10 525D xDrive
Rok produkcji: 2015
Miasto: Śląsk
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

Re: Iska by Prezes :) kombi 2011/2012

Post autor: Engine » 22 lis 2015, o 09:44

No takiej animacji nie ma ale mogę Ci zrobić :D

Wysłane z Sony Xperia Z3 przez Tapatalk

Awatar użytkownika
Prezesikszczecin
Użytkownik
Posty: 318
Rejestracja: 22 wrz 2015, o 17:34
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTC
Rok produkcji: 2011
Miasto: szczecin

Re: Iska by Prezes :) kombi 2011/2012

Post autor: Prezesikszczecin » 7 gru 2015, o 10:36

Isi jest teraz cięższa o naklejkę klubowąObrazek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
KaMYk
Zapaleniec
Posty: 2234
Rejestracja: 2 lis 2014, o 16:33
Auto: Dodge Charger R/T
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2014
Miasto: Mochowo
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 12 razy

Re: Iska by Prezes :) kombi 2011/2012

Post autor: KaMYk » 7 gru 2015, o 11:22

No i elegancko :)

Awatar użytkownika
Prezesikszczecin
Użytkownik
Posty: 318
Rejestracja: 22 wrz 2015, o 17:34
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTC
Rok produkcji: 2011
Miasto: szczecin

Re: Iska by Prezes :) kombi 2011/2012

Post autor: Prezesikszczecin » 17 gru 2015, o 17:17

Dziś kampania serwisowa zaliczona podnośnik tylnej klapy wymieniony. Dodatkowo mikrostyk tylnej klapy z okablowaniem cena z wymiana 130 zł Opel Kozlowski Szczecin


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
Prezesikszczecin
Użytkownik
Posty: 318
Rejestracja: 22 wrz 2015, o 17:34
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTC
Rok produkcji: 2011
Miasto: szczecin

Iska by Prezes :) kombi 2011/2012

Post autor: Prezesikszczecin » 16 sty 2016, o 22:54

Dzisiaj kupiony plasti dip i pomalowany gril

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
Engine
Zapaleniec
Posty: 4602
Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
Auto: BMW F10 525D xDrive
Rok produkcji: 2015
Miasto: Śląsk
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

Re: Iska by Prezes :) kombi 2011/2012

Post autor: Engine » 17 sty 2016, o 09:09

No no no dzieje się ;) chociaż moim zdaniem za ciemno ;) ale to już kwestia gustu jest :)

Wysłane z Sony Xperia Z3 przez Tapatalk

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Auta forumowiczów”