Strona 1 z 1
Insignia by picky
: 27 kwie 2013, o 15:42
autor: picky
Re: Insignia by picky
: 7 maja 2013, o 12:17
autor: steq
ładna ładna - wrzuć jeszcze jakieś ze środka - chętnie obadam
Re: Insignia by picky
: 7 maja 2013, o 12:21
autor: peja-1991
najładniejszy kolor

Re: Insignia by picky
: 27 kwie 2014, o 21:36
autor: picky
Samochód pod względem noclegu sprawdzony. Japońska kapsuła do spania na kołach
-- 27 kwi 2014, o 22:22 --
Kilka miesięcy jeździłem z kablem i diodą w schowku i w końcu podłączyłem, frajda jest. Dzięki wojtasss za tutka. Dioda DPF'a w pełnej jasności.

Re: Insignia by picky
: 27 kwie 2014, o 22:05
autor: yarek82
jak moja
super
a zdjęcia z Wojtasem tylko umocniła mnie w przekonaniu że 20" to jest to

też muszę w końcu tą diodę wyciągnąć

Re: Insignia by picky
: 8 maja 2014, o 06:52
autor: picky
07.05.2014(Bydgoszcz Tesco) Spocik z Osą Pozdrawiam
