Strona 1 z 1

Insignia by picky

: 27 kwie 2013, o 15:42
autor: picky
Sports Tourer Cosmo 160HP Automat :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

-- 6 maja 2013, o 22:56 --

Wrzucę foty jakieś nowe może ktoś coś napisze :roll:


Obrazek


Obrazek

Re: Insignia by picky

: 7 maja 2013, o 12:17
autor: steq
ładna ładna - wrzuć jeszcze jakieś ze środka - chętnie obadam

Re: Insignia by picky

: 7 maja 2013, o 12:21
autor: peja-1991
najładniejszy kolor ;)

Re: Insignia by picky

: 27 kwie 2014, o 21:36
autor: picky
Samochód pod względem noclegu sprawdzony. Japońska kapsuła do spania na kołach :lol:

-- 27 kwi 2014, o 22:22 --

Kilka miesięcy jeździłem z kablem i diodą w schowku i w końcu podłączyłem, frajda jest. Dzięki wojtasss za tutka. Dioda DPF'a w pełnej jasności.

Obrazek

Re: Insignia by picky

: 27 kwie 2014, o 22:05
autor: yarek82
jak moja :D
super
a zdjęcia z Wojtasem tylko umocniła mnie w przekonaniu że 20" to jest to :D
też muszę w końcu tą diodę wyciągnąć ;)

Re: Insignia by picky

: 8 maja 2014, o 06:52
autor: picky
07.05.2014(Bydgoszcz Tesco) Spocik z Osą Pozdrawiam

Obrazek