brązowa Insignia ST- klekot Socka
: 6 cze 2016, o 21:40
Witajcie 
Jestem tu dosyć nowy choć forum czytam już od jakiegoś czasu... Ostatnio w końcu doczekałem się na odbiór mojej "panny" więc już stoi w garażu
2,0 CDTi 130KM brązowe kombi z 2012roku... jak na razie jestem pod wrażeniem, podoba mi się szczególnie z zewnątrz
VIN kiedyś już tu wklejałem ale jakby co powtórzę
: W0LGM8EL2D1045797
Na razie szykują mi się kolejne wydatki i prace do zrobienia:
1) opony na lato - na 99% będą hankoki ventus prime3 w rozmiarze 225/55/R17. ma ktoś? może ktoś coś o nich powiedzieć? a może jakieś inne w rozsądnej cenie?
2) wymiana oleju i filtra- myślałem o millers 5W30 - co o tym sądzicie? do tego warto płukankę? poprzednie przeglądy niestety co 30tys km..
filtr pewnie mann
3) montaż diody wypalania DPF
4) pomalowanie zacisków
5) wymycie tapicerki- niestety jasne wnętrze ciężko utrzymać więc mam trochę śladów po poprzednim właścicielu
6) przyciemnienie tylnych szyb - tu też będę prosił o rady bardziej doświadczonych kolegów bo jestem zielony w tym temacie...na ile procent można przyciemnić, gdzie w podlaskim można zrobić to porządnie i za rozsądną cenę..
7) czy będzie coś więcej zobaczymy czy pozwoli na to czas oraz fundusze....
Postaram się wrzucić zdjęcie ale jako, że nigdy tu jeszcze tego nie robiłem to nie wiem czy się uda
noo i w przyszłości postaram się zrobić po umyciu itp... ta fotka była jeszcze z zimy na pierwszych oględzinach autka...
Pozdrawiam wszystkich i zachęcam do komentowania oraz udzielania dobrych rad
Jestem tu dosyć nowy choć forum czytam już od jakiegoś czasu... Ostatnio w końcu doczekałem się na odbiór mojej "panny" więc już stoi w garażu
VIN kiedyś już tu wklejałem ale jakby co powtórzę
Na razie szykują mi się kolejne wydatki i prace do zrobienia:
1) opony na lato - na 99% będą hankoki ventus prime3 w rozmiarze 225/55/R17. ma ktoś? może ktoś coś o nich powiedzieć? a może jakieś inne w rozsądnej cenie?
2) wymiana oleju i filtra- myślałem o millers 5W30 - co o tym sądzicie? do tego warto płukankę? poprzednie przeglądy niestety co 30tys km..
3) montaż diody wypalania DPF
4) pomalowanie zacisków
5) wymycie tapicerki- niestety jasne wnętrze ciężko utrzymać więc mam trochę śladów po poprzednim właścicielu
6) przyciemnienie tylnych szyb - tu też będę prosił o rady bardziej doświadczonych kolegów bo jestem zielony w tym temacie...na ile procent można przyciemnić, gdzie w podlaskim można zrobić to porządnie i za rozsądną cenę..
7) czy będzie coś więcej zobaczymy czy pozwoli na to czas oraz fundusze....
Postaram się wrzucić zdjęcie ale jako, że nigdy tu jeszcze tego nie robiłem to nie wiem czy się uda
Pozdrawiam wszystkich i zachęcam do komentowania oraz udzielania dobrych rad