Wyposażenie:
- kombi
- rocznik 2011
- przebiek 78000km
- silnik benzynowy 2.0T o seryjnej mocy 220hp po mojej modyfikacji 266hp
- napęd 4x4
- wszelakiego rodzaje kontrole trakcji ble ble...
- dach panorama
- nagłośnienie infinity
- skórzana tapicerka kremowa
- wentylowane siedzenie kierowcy(wentylatorki
- podgrzewane siedzenia
- automatycznie otwierana i zamykana klapa bagażnika
- czujniki zmierzchu, deszczu, włączania długich świateł,
- czujniki parkowania oraz park assist
- elektrycznie przyciemniane wszystkie lusterka
- przyciemniane oryginalnie szyby
- 4x elektryka szyb
- gniazdo 230V
- kolorowe navi
- multimedialna kierownica
- elektrycznie regulowane siedzenia z Pamięcią kierowcy wraz z możliwością przypisania kluczyka
- tempomat
- organizer bagażnika
- chrom pakiet
- magiczny przycisk Sport który poza zmianą barwy i może sztywniejszym zawieszeniem nic moim zdaniem niedaje
- i najpiękniejsze manual skrzynia
- letnie ori oplowskie 18"
- zimówki 17"
dużo tego i pewnie coś pominąłem
Plany( w których szukam podpowiedzi):
- nowa mapa silnika - wykonana
- zmiana brzmienia wydechu
- większe alusy na lato
- jakieś dokładki delikatne do zderzaków i progów
- zmiana navi na coś z systemem Android lub po prostu podłączenie dekodera aby puszczać dzieciakowi bajki
- przyciemnienie szyby od klapy bagażnika
- montaż LPG ( z tym jest ogromny teraz problem w tym silniku w szczególności po zmianie mapy....szukam pomocy w tym temacie jak by ktoś mógł pomóc)


