Strona 1 z 2

Insignia cdti by GruRN

: 16 mar 2017, o 20:44
autor: GruRN
Siemanko!

Chciałbym się pochwalić moją pięknością.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ogólnie jestem zadowolonym posiadaczem.
Ale nie wiem czy to normalne, że się tak psuje, ale w końcu to opel Obrazek

Pozdrawiam!

Wysłane z mojego HTC One

Re: Insignia cdti by GruRN

: 16 mar 2017, o 21:22
autor: AydeeN
Gdzie można ogólnie odblokować auto ;P ?

Re: Insignia cdti by GruRN

: 17 mar 2017, o 09:50
autor: GruRN
A jest zablokowane ? Chyba, że 2,8 Turbo. ;-)

Wysłane z mojego HTC One

Re: Insignia cdti by GruRN

: 17 mar 2017, o 22:23
autor: _Michal_
Mnie również szczególnie podoba się zdjęcie nr 4 ;-)
Kolor felgi niecodzienny, ale wygląda dobrze.

Szerokości i bezawaryjności!

Re: Insignia cdti by GruRN

: 17 mar 2017, o 22:34
autor: michalm83
Podobuje mi sie na tych białych felgach.

Re: Insignia cdti by GruRN

: 18 mar 2017, o 09:36
autor: GruRN
Dzięki Panowie! Dużo osób mi mówi, że brzydko wyglądają te felgi. Ale w końcu mają mi się podobać, nie innym. Pozdrawiam!

Wysłane z mojego HTC One

Re: Insignia cdti by GruRN

: 28 mar 2017, o 18:21
autor: GruRN
Słońce świeci, ciepło się robi..
Czas coś zrobić ze swoim autkiem :D

Zmiana kół na letnie.
Wcześniej oczywiście wyważone i dobrze umyte.
IMAG1755.jpg
IMAG1754.jpg
IMAG1753.jpg
IMAG1757.jpg
Koła dokręcam kluczem dynamometrycznym Hazet.
Zawsze robiłem to s siłą 120 Nm i nigdy nie miałem z tym problemów.
Dziś jednak wyczytałem w instrukcji obsługi od Insigni, że producent zaleca 150Nm.
Zrobiłęm na 130Nm, bo jak na mój gust to trochę za dużo ;D

Na dniach przyjdą mi aluminiowe nakładki na pedały, a dziś zamawiam oświetlenie ledowe do wnętrza.
W dalszej przyszłości chce zrobić wydech na 2 strony.
Widziałem to u @Engine i bardzo mi się spodobało.
Pozdrawiam Serdecznie! GruRN

Re: Insignia cdti by GruRN

: 28 mar 2017, o 21:09
autor: michalm83
Ja mam 100 Nm i koła nie odpadają.

Re: Insignia cdti by GruRN

: 31 mar 2017, o 17:19
autor: ARTUR.L
Witam

mogę zapytać co to za model felg i gdzie zakupione ?
ciekawie wyglądają - sam szukam "jakiś oryginalnych "

Dzięki za inf

Re: Insignia cdti by GruRN

: 31 mar 2017, o 19:34
autor: Alex
To żaden model. Po prostu nazywają się "felga aluminiowa 19" – 10-ramienna" albo numer katalogowy 10 02 618, pomalowana na biało.

Re: Insignia cdti by GruRN

: 31 mar 2017, o 22:08
autor: GruRN
Dokladnie tak jak pisze @Alex. Standardowa 19-stka.
Lakier Biała perła od Lexusa.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Re: Insignia cdti by GruRN

: 3 kwie 2017, o 20:43
autor: GruRN
Dziś zabrałem się za czyszczenie MAP Sensora. Przebieg 156tys, ale wydaje mi się, że już ktoś to robił, bo śrubka była lekko zjechana. Tu zdjęcie jak wyglądał:
Obrazek

Po wyczyszczeniu turbo zaczęło niżej pompowac. Nie ma tak dużej turbo dziury.

Przyszły mi nakładki na pedały, ale zapomniałem zrobić zdjęcia. Jutro wrzucę Obrazek

Przyszły mi też już lampki oswietlania tablicy:
Obrazek
Jednak nie pasuje mi kostka. Jutro przerobie końcówki i zamontuje.
Czekam na oświetlenie wnętrza i op coma Obrazek

Pozdrawiam!

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Re: Insignia cdti by GruRN

: 4 kwie 2017, o 20:38
autor: GruRN
Nakładki na pedały są.
Obrazek

Podświetlenie tablicy.
Obrazek

Przyszły mi już też ledowe żarówki do wnętrza.
Obrazek
Obrazek

Zdjęcia nie oddają tego jak wygląda w realu Obrazek
Wy też macie w bagażniku lampkę tylko z jednej strony, a po przeciwnej tylko otwór i żadnych kabli ?

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Re: Insignia cdti by GruRN

: 4 kwie 2017, o 20:45
autor: Paweł Pablo
To i tak masz dobrze bo w kombi po bokach wcale nie ma chyba że ktoś dołoży.

Re: Insignia cdti by GruRN

: 4 kwie 2017, o 20:48
autor: k.olix
Wszystkie mają tylko otwór i lampkę z jednej strony. ;) Kup sobie lampkę (może być nawet z Vectry B z bagażnika; jest taka sama) pociąg kabel pod tylnym plastikiem od lampki i będziesz miał fajnie oświetlony bagażnik z dwóch stron. :D

Re: Insignia cdti by GruRN

: 4 kwie 2017, o 20:49
autor: GruRN
To jednak dobrze, że mam chociaż gotowy otwór
W przyszłości przeciągne tam kabel i zrobię to, chociaż teraz jak jest Led to i tak jest więcej światła.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Re: Insignia cdti by GruRN

: 4 kwie 2017, o 20:55
autor: k.olix
Też mam led tylko z dwóch stron. :D

Re: Insignia cdti by GruRN

: 4 kwie 2017, o 20:56
autor: Sebuś
Również od pewnego czasu czekam na przesyłkę z nakładkami na pedały, przyznam że świetnie się prezentują ;)

Re: Insignia cdti by GruRN

: 4 kwie 2017, o 21:02
autor: GruRN
@k.olix Ja dostałem znak, żeby to zrobić, bo kupiłem komplet ledów i teraz jedna żarówka mi została. Akurat pasowna w to miejsce 8-)

@Sebuś Powiem Ci, że ładnie wyglądają, ale jeśli pada deszcz i podeszwy od butów są mokre, to wtedy troszkę się ślizga noga na pedale..

Re: Insignia cdti by GruRN

: 4 kwie 2017, o 21:18
autor: Sebuś
Może z czasem się wyrobi ta guma i będzie lepiej przylegała do podeszwy...