Strona 1 z 2
Insignia cdti by GruRN
: 16 mar 2017, o 20:44
autor: GruRN
Siemanko!
Chciałbym się pochwalić moją pięknością.
Ogólnie jestem zadowolonym posiadaczem.
Ale nie wiem czy to normalne, że się tak psuje, ale w końcu to opel
Pozdrawiam!
Wysłane z mojego HTC One
Re: Insignia cdti by GruRN
: 16 mar 2017, o 21:22
autor: AydeeN
Gdzie można ogólnie odblokować auto ;P ?
Re: Insignia cdti by GruRN
: 17 mar 2017, o 09:50
autor: GruRN
A jest zablokowane ? Chyba, że 2,8 Turbo.
Wysłane z mojego HTC One
Re: Insignia cdti by GruRN
: 17 mar 2017, o 22:23
autor: _Michal_
Mnie również szczególnie podoba się zdjęcie nr 4

Kolor felgi niecodzienny, ale wygląda dobrze.
Szerokości i bezawaryjności!
Re: Insignia cdti by GruRN
: 17 mar 2017, o 22:34
autor: michalm83
Podobuje mi sie na tych białych felgach.
Re: Insignia cdti by GruRN
: 18 mar 2017, o 09:36
autor: GruRN
Dzięki Panowie! Dużo osób mi mówi, że brzydko wyglądają te felgi. Ale w końcu mają mi się podobać, nie innym. Pozdrawiam!
Wysłane z mojego HTC One
Re: Insignia cdti by GruRN
: 28 mar 2017, o 18:21
autor: GruRN
Słońce świeci, ciepło się robi..
Czas coś zrobić ze swoim autkiem
Zmiana kół na letnie.
Wcześniej oczywiście wyważone i dobrze umyte.
IMAG1755.jpg
IMAG1754.jpg
IMAG1753.jpg
IMAG1757.jpg
Koła dokręcam kluczem dynamometrycznym Hazet.
Zawsze robiłem to s siłą 120 Nm i nigdy nie miałem z tym problemów.
Dziś jednak wyczytałem w instrukcji obsługi od Insigni, że producent zaleca 150Nm.
Zrobiłęm na 130Nm, bo jak na mój gust to trochę za dużo
Na dniach przyjdą mi aluminiowe nakładki na pedały, a dziś zamawiam oświetlenie ledowe do wnętrza.
W dalszej przyszłości chce zrobić wydech na 2 strony.
Widziałem to u @Engine i bardzo mi się spodobało.
Pozdrawiam Serdecznie! GruRN
Re: Insignia cdti by GruRN
: 28 mar 2017, o 21:09
autor: michalm83
Ja mam 100 Nm i koła nie odpadają.
Re: Insignia cdti by GruRN
: 31 mar 2017, o 17:19
autor: ARTUR.L
Witam
mogę zapytać co to za model felg i gdzie zakupione ?
ciekawie wyglądają - sam szukam "jakiś oryginalnych "
Dzięki za inf
Re: Insignia cdti by GruRN
: 31 mar 2017, o 19:34
autor: Alex
To żaden model. Po prostu nazywają się "felga aluminiowa 19" – 10-ramienna" albo numer katalogowy 10 02 618, pomalowana na biało.
Re: Insignia cdti by GruRN
: 31 mar 2017, o 22:08
autor: GruRN
Dokladnie tak jak pisze @Alex. Standardowa 19-stka.
Lakier Biała perła od Lexusa.
Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
Re: Insignia cdti by GruRN
: 3 kwie 2017, o 20:43
autor: GruRN
Dziś zabrałem się za czyszczenie MAP Sensora. Przebieg 156tys, ale wydaje mi się, że już ktoś to robił, bo śrubka była lekko zjechana. Tu zdjęcie jak wyglądał:
Po wyczyszczeniu turbo zaczęło niżej pompowac. Nie ma tak dużej turbo dziury.
Przyszły mi nakładki na pedały, ale zapomniałem zrobić zdjęcia. Jutro wrzucę
Przyszły mi też już lampki oswietlania tablicy:

Jednak nie pasuje mi kostka. Jutro przerobie końcówki i zamontuje.
Czekam na oświetlenie wnętrza i op coma
Pozdrawiam!
Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
Re: Insignia cdti by GruRN
: 4 kwie 2017, o 20:38
autor: GruRN
Nakładki na pedały są.
Podświetlenie tablicy.
Przyszły mi już też ledowe żarówki do wnętrza.
Zdjęcia nie oddają tego jak wygląda w realu
Wy też macie w bagażniku lampkę tylko z jednej strony, a po przeciwnej tylko otwór i żadnych kabli ?
Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
Re: Insignia cdti by GruRN
: 4 kwie 2017, o 20:45
autor: Paweł Pablo
To i tak masz dobrze bo w kombi po bokach wcale nie ma chyba że ktoś dołoży.
Re: Insignia cdti by GruRN
: 4 kwie 2017, o 20:48
autor: k.olix
Wszystkie mają tylko otwór i lampkę z jednej strony.

Kup sobie lampkę (może być nawet z Vectry B z bagażnika; jest taka sama) pociąg kabel pod tylnym plastikiem od lampki i będziesz miał fajnie oświetlony bagażnik z dwóch stron.

Re: Insignia cdti by GruRN
: 4 kwie 2017, o 20:49
autor: GruRN
To jednak dobrze, że mam chociaż gotowy otwór
W przyszłości przeciągne tam kabel i zrobię to, chociaż teraz jak jest Led to i tak jest więcej światła.
Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
Re: Insignia cdti by GruRN
: 4 kwie 2017, o 20:55
autor: k.olix
Też mam led tylko z dwóch stron.

Re: Insignia cdti by GruRN
: 4 kwie 2017, o 20:56
autor: Sebuś
Również od pewnego czasu czekam na przesyłkę z nakładkami na pedały, przyznam że świetnie się prezentują

Re: Insignia cdti by GruRN
: 4 kwie 2017, o 21:02
autor: GruRN
@k.olix Ja dostałem znak, żeby to zrobić, bo kupiłem komplet ledów i teraz jedna żarówka mi została. Akurat pasowna w to miejsce
@Sebuś Powiem Ci, że ładnie wyglądają, ale jeśli pada deszcz i podeszwy od butów są mokre, to wtedy troszkę się ślizga noga na pedale..
Re: Insignia cdti by GruRN
: 4 kwie 2017, o 21:18
autor: Sebuś
Może z czasem się wyrobi ta guma i będzie lepiej przylegała do podeszwy...