Strona 1 z 4

Inka by wojciechhh

: 26 gru 2013, o 19:08
autor: wojciechhh
Kupiona roczna z przebiegiem niecałe 30K km. Wersja INNOVATION 5 furtek.
Co ma ,czego niema.
Na pewno brakuje mi 7,5s do 100km/h ,które miałem w poprzednim opelku ,ale człowiek sie starzeje ,może i lepiej.
Silnik Diesel 2,0 cdti 160Km, srednie spalanie to 6,4 l /100km (wyliczone na ok.20K km za pomocą kalkulatora nie komp.pokladowego) Według komp. spalanie kształtuje sie miedzy 5,9 - 6,5. na stacji wychodzi około 6% więcej.
Koła alu na zime 17" na lato 19".
Zawieszenie FlexRide.
Dwu strefowy klima tronik.
Oba fotele częściowo elektryczne,podgrzewane ,kierowcy z wentylacją (fajna sprawa) .
Pełna skóra siedzenia perforowane.
Radio NAVI800 głośniki premium,usb,aux.
Ksenon,czujnik deszczu zmierzchu.
System parkowania,asystent pasa ruchu,asystent parkowania.
Kamera.
Jak mi się co przypomni to dopisze.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Jak sie podoba nowy grill ;)

Re: Inka by wojciechhh

: 26 gru 2013, o 22:26
autor: jaromat
ladna iska,kolor tez piekny,powodzenia
a jakies plany

Re: Inka by wojciechhh

: 27 gru 2013, o 07:10
autor: 7ups
Podoba mi sie 8-)

Wyglada prawie jak moja ;D
Szerokości i Bezawaryjności

Re: Inka by wojciechhh

: 27 gru 2013, o 10:39
autor: picky
Opcja wypas, fajna. W zagranicznych samochodach często występuję lepsze wyposażenie stąd dodatkowe przyciski, asystent pasa ruchu, asystent parkowania, czytanie znaków i u nas często występujący system parkowania. W podstawowej wersji występuje tylko przycisk systemu kontroli trakcji(lewa strona) i dodatkowo FlexRide.

Re: Inka by wojciechhh

: 27 gru 2013, o 11:41
autor: wojciechhh
Te trzy klawisze to asystent parkowania,pilot parkowania i asystent pasa ruchu. Pilot parkowania fajna rzecz ,choć korzystam z tego bardzo rzadko (zapominam o tej możliwości) . Auto potrafi zaparkować lepiej niż ja sam.

-- 27 gru 2013, o 11:18 --
jaromat pisze:ladna iska,kolor tez piekny,powodzenia
a jakies plany
Plany byly, ale w nastepnym roku czeka mnie duza inwestycja,wiec auto musi poczekac.
Pewne tylko przyciemnie szyb i hak .

Re: Inka by wojciechhh

: 27 gru 2013, o 13:54
autor: Wnuk
Jeszcze przycisk podgrzewania kierownicy jest umiejscowiony w tym miejscu.

A Insignia ładna, ale wolę kombi :)

Re: Inka by wojciechhh

: 27 gru 2013, o 14:39
autor: jaromat
wojciechhh a skad jestes z de jesli mozna wiedziec

Re: Inka by wojciechhh

: 27 gru 2013, o 14:52
autor: Kali
Byla podgrzewana kiera. Nawet w corsie to jest.

Obrazek

Re: Inka by wojciechhh

: 27 gru 2013, o 15:11
autor: picky
Tego przycisku to ja wcześniej nie widziałem. Wszystkie akcesoria się chyba nie mieszczą na tej konsoli ?!

Re: Inka by wojciechhh

: 27 gru 2013, o 18:00
autor: wojciechhh
jaromat pisze:wojciechhh a skad jestes z de jesli mozna wiedziec
Okolice Düren nordrhein-westfalen

-- 27 gru 2013, o 18:00 --


Re: Inka by wojciechhh

: 27 gru 2013, o 21:17
autor: jaromat
to tragedi nie ma 240 km

Re: Inka by wojciechhh

: 27 gru 2013, o 21:35
autor: wojciechhh
jaromat pisze:to tragedi nie ma 240 km
Mi pokazalo 278 km

Re: Inka by wojciechhh

: 27 gru 2013, o 21:45
autor: jaromat
patrzylem google maps

Re: Inka by wojciechhh

: 28 gru 2013, o 11:36
autor: wojciechhh
jaromat pisze:patrzylem google maps
Ja tez o:o

Re: Inka by wojciechhh

: 28 gru 2013, o 18:25
autor: jaromat
237 km, 2 godziny 25 min
Przy obecnym ruchu: 2 godziny 25 min
A31

Re: Inka by wojciechhh

: 29 gru 2013, o 15:58
autor: wojciechhh
Insignia znikła .
Wydaje mi sie ze lepiej bez.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Re: Inka by wojciechhh

: 29 gru 2013, o 16:06
autor: jaromat
pieknie to wyglada,powiedz czy te rejestracje to tylko do zdjec,czy mozna miec takie w de bo kiedys pytalem i powiedzieli mi ze w de tego nie ma

Re: Inka by wojciechhh

: 29 gru 2013, o 16:09
autor: wojciechhh
To tylko fotomontaż.
Trochę bawię się fotografią .

Re: Inka by wojciechhh

: 29 gru 2013, o 16:17
autor: jaromat
ach szkoda,bo sie kiedys dowiadywalem i oni takiego czegos nie znaja,bo w pl idzie takie tablice zrobic,bo jak by szlo to jutro bylbym juz w zullasungstelle

Re: Inka by wojciechhh

: 2 mar 2014, o 19:39
autor: wojciechhh
Nowosc od sonax
Taki efekt utrzymuje sie juz 2 tygodnie. Ocywiscie lakier jesienia byl woskowany.