Inka by wojciechhh
: 26 gru 2013, o 19:08
Kupiona roczna z przebiegiem niecałe 30K km. Wersja INNOVATION 5 furtek.
Co ma ,czego niema.
Na pewno brakuje mi 7,5s do 100km/h ,które miałem w poprzednim opelku ,ale człowiek sie starzeje ,może i lepiej.
Silnik Diesel 2,0 cdti 160Km, srednie spalanie to 6,4 l /100km (wyliczone na ok.20K km za pomocą kalkulatora nie komp.pokladowego) Według komp. spalanie kształtuje sie miedzy 5,9 - 6,5. na stacji wychodzi około 6% więcej.
Koła alu na zime 17" na lato 19".
Zawieszenie FlexRide.
Dwu strefowy klima tronik.
Oba fotele częściowo elektryczne,podgrzewane ,kierowcy z wentylacją (fajna sprawa) .
Pełna skóra siedzenia perforowane.
Radio NAVI800 głośniki premium,usb,aux.
Ksenon,czujnik deszczu zmierzchu.
System parkowania,asystent pasa ruchu,asystent parkowania.
Kamera.
Jak mi się co przypomni to dopisze.









Jak sie podoba nowy grill
Co ma ,czego niema.
Na pewno brakuje mi 7,5s do 100km/h ,które miałem w poprzednim opelku ,ale człowiek sie starzeje ,może i lepiej.
Silnik Diesel 2,0 cdti 160Km, srednie spalanie to 6,4 l /100km (wyliczone na ok.20K km za pomocą kalkulatora nie komp.pokladowego) Według komp. spalanie kształtuje sie miedzy 5,9 - 6,5. na stacji wychodzi około 6% więcej.
Koła alu na zime 17" na lato 19".
Zawieszenie FlexRide.
Dwu strefowy klima tronik.
Oba fotele częściowo elektryczne,podgrzewane ,kierowcy z wentylacją (fajna sprawa) .
Pełna skóra siedzenia perforowane.
Radio NAVI800 głośniki premium,usb,aux.
Ksenon,czujnik deszczu zmierzchu.
System parkowania,asystent pasa ruchu,asystent parkowania.
Kamera.
Jak mi się co przypomni to dopisze.









Jak sie podoba nowy grill



