Strona 1 z 1

Insignia black

: 25 sie 2017, o 23:31
autor: nabdix
Cześć Wszystkim :)
Insignia 2.0 160@195km
2011/133tys km
Walczę cały czas z maksymalnym wyciszeniem auta

Re: Insignia black

: 26 sie 2017, o 08:06
autor: Rooff_
Jak bardzo pomogło to wyklejanie?

Re: Insignia black

: 26 sie 2017, o 08:55
autor: Alex
Pomaga, pomaga i to sporo. Do tego dobrze by było wygłuszyć jeszcze drzwi.
Wrzucisz zdjęcia jak wyklejasz ścianę grodziową i nadkola ?

Re: Insignia black

: 26 sie 2017, o 10:30
autor: nabdix
Najbardziej pomogła maska, największa różnica. Gold plus pianka 9mm odporna na wysokie temperatury. Trochę roboty jesteś ale warto. Bagaznik cały tył plus nadkola wg mnie nie warto.

-- 26 sie 2017, o 10:33 --

Nadkola tylko mata bez pianki. Później baranek w sprayu. Brak miejsca na gabke

Re: Insignia black

: 26 sie 2017, o 11:08
autor: Alex
Również wygłuszyłem maskę matą AB-2 firmy BitMat i do tego pianka GMS-01A 3mm ale jakiegoś szaleństwa nie ma. Jest poprawa ale nie wiem czy to nie efekt placebo :)
Natomiast na drzwi, cały bagażnik oraz klapę bagażnika poszła mata Standartplast model iSilver + pianka GMS-01A 5 mm i ewidentnie "słychać" różnicę.
https://www.insignia-club.pl/viewtopic. ... &start=140