Strona 1 z 1
Insignia ST by michal26
: 17 sty 2014, o 23:04
autor: michal26
Witam wszystkich
Chciałbym przedtawić Wam moje wozidełko

.
Insignia Sport Tourer
Data Produkcji: 09.2009
Silnik: 2.0 CDTI 160 KM
Wersja wyposażeniowa: Edition
Kolor (wg katalogu Opla): Granatowy Luxor (wg mnie niebieski

)
Wyposażenie
*biksenony z AFL
*sportowe fotele
*dwustrefowa klima
*tempomat
*radio CD300
*wielofunkcyjna kierownica
*halogeny przednie
*częściowo elektryczne sterowanie fotela (podnoszenie, podparcie lędzwiowe )
*felgi strukturalne 17 "
*poduszki powietrzne czołowe i boczne kurtynowe
*czujnik deszcu
*czujnik zmierzchu
..... i coś tam pewnie jeszcze ale nie pamiętam
Podsumowując szału nie ma ale ma wszystko co potrzebne

.
Plany
*alufelgi na lato
*montaż CB
*chrom na klamkach
*dopieszczenie lakieru żeby był bez skazy
...co dalej wpadnie do głowy czas pokaże
A oto i ona

.
20140103084.jpg
20140103088.jpg
20140103087.jpg
Re: Insignia ST by michal26
: 17 sty 2014, o 23:16
autor: jaromat
piekna maszyna,proponuje na klamki zalozyc chrom
Re: Insignia ST by michal26
: 17 sty 2014, o 23:17
autor: lgruszkos
Nie jest źle, fajnie że masz xenon, podobna jak moja
Re: Insignia ST by michal26
: 17 sty 2014, o 23:25
autor: michal26
jaromat pisze:piekna maszyna,proponuje na klamki zalozyc chrom
na wiosnę zawita chrom bo te czarne klamki faktycznie są wkurzające

Re: Insignia ST by michal26
: 17 sty 2014, o 23:35
autor: jaromat
czytam w myslach,ale naprawde nie pasuje,podszybia w chromie a klamki czorne,ale maszyna jest swietna,to taki samochod ktory jak dla mnie po ponad trzech latach uzytkowania jeszcze mi sie nie znudzil
Re: Insignia ST by michal26
: 18 sty 2014, o 00:09
autor: Alex
Rzadko widuje się ją w takim kolorze, szczególnie w ST. A to zdecydowanie na plus

Klamki pomaluj w kolor, lepiej będzie wyglądać niż z chromem. Tak w ogóle, czemu są czarne ? Kaprys poprzedniego właściciela ?
Re: Insignia ST by michal26
: 18 sty 2014, o 16:10
autor: michal26
Alex pisze:Rzadko widuje się ją w takim kolorze, szczególnie w ST. A to zdecydowanie na plus

Klamki pomaluj w kolor, lepiej będzie wyglądać niż z chromem. Tak w ogóle, czemu są czarne ? Kaprys poprzedniego właściciela ?
z naklejeniem nakładki będzie mniej zabawy poza tym w katalogu opla widziałem ten kolor z chromem i dla mnie bomba

. a dlaczego tak mam, gość z ASO jak ją kupowałem mówił że w tej wersji takie były ale nie chce mi się wierzyć, pewnie były tylko komuś się spodobały na parkingu

. a co do koloru, to faktycznie, osobiście nie widziałem ani jednej w tym kolorze a przecież insigni jeździ od cholery
-- 18 sty 2014, o 16:03 --
wojtassss pisze:Świetny, nietuzinkowy kolor. Ile tych czarnych może jeździć. Świetne auto

widać mam fart do takich kolorów. wisniowego civica w sedanie widziałem w sumie 3 w tym jeden mój, a zielonych jeździ na pęczki

podziękował
-- 18 sty 2014, o 16:10 --
jaromat pisze:czytam w myslach,ale naprawde nie pasuje,podszybia w chromie a klamki czorne,ale maszyna jest swietna,to taki samochod ktory jak dla mnie po ponad trzech latach uzytkowania jeszcze mi sie nie znudzil
też mi się tak wydaje, chromu nigdy za dużo

.
Re: Insignia ST by michal26
: 19 sty 2014, o 21:40
autor: peja-1991
niecodzienny kolor - mam nadzieję, że na spocie zobaczę na żywo.
Re: Insignia ST by michal26
: 22 cze 2014, o 21:11
autor: michal26
Pierwszy (chyba) na forum ślubny Sports Tourer
A dzień przed mycie, glinkowanie, ultimate compoud, wosk od megsa i takie tam /cenzura/
Na żywo wyglądała lepiej, po prostu nie mam ręki i sprzętu do zdjęć .
Re: Insignia ST by michal26
: 25 cze 2014, o 04:16
autor: szogi84
Kolor zacny
Klamki tylko na kolor bez chromu takie moje zdanie miljona km i bezawaryjnosci
Namazane na galaxy S3
Re: Insignia ST by michal26
: 25 cze 2014, o 22:18
autor: michal26
wojtassss pisze:No patrz, a myślałem, że tylko ja kombiakiem będę jechał

Ładnie wygląda

no to nie zapomnij się pochwalić jak wygląda czarnuch obsypany kwiatami

. uprzedzając pytanie, lakier porysuje się tylko troszkę
szogi84 pisze:Kolor zacny
Klamki tylko na kolor bez chromu takie moje zdanie miljona km i bezawaryjnosci
dzięki

. chyba tak zrobie bo żadne chromowane nakładki nie będą wyglądały jak ori cosmo, a nie znajdę nigdzie od cosmo w moim kolorze
