Strona 1 z 1

Śląska Isia 1.4 :-)

: 23 lut 2018, o 00:25
autor: adiszek
Witam. Po pobycie na forum fiata Punto (Punto II), pózniej Hyundai Klub Polska (i30) przyszedł czas na zakup OPLA INSIGNI.
Długo szukałem tej „mojej” ale udało się.
Auto z Niemiec, z leasingu od osoby prywatnej.
Przebieg 170 tys (169tys ostatni serwis miesiąc temu w ASO Niemcy).
Kolor - czarny
Rok: 2012
Silnik: 1.4 turbo 140 km
Liftback
Wersja: BUSINESS
Samochód sprowadził dla mnie kolega, także mam nadzieje, ze będzie Ok.
W samochodzie przy 145 tys był w ASO wykonywany remont skrzyni biegów, także mam nadzieje, ze magiczne m32 nie da się we znaki.
W dniu jutrzejszym dodam zdjęcia :-)!

Samochód jeździ po Mysłowicach, będziecie mogli czasem mnie zobaczyć na weselach wśród znajomych.
Pozdrawiam i czekam na jakiś śląski zlot ;-)

Re: Śląska Isia 1.4 :-)

: 23 lut 2018, o 00:28
autor: Igorwlkp
Fotki jutro czy dzisiaj? Bo już po 0:0 :D
Szerokosci

Re: Śląska Isia 1.4 :-)

: 23 lut 2018, o 00:40
autor: adiszek
A wiec fotki dzis :-))) tylko pomniejsze bo tu ograniczenia

Re: Śląska Isia 1.4 :-)

: 23 lut 2018, o 09:40
autor: yerry
Nie musisz pomniejszać jeśli wrzucisz przez serwer zewnętrzny jak tu np. https://insignia-club.pl/viewtopic.php?f=9&t=2217