Śląska Isia 1.4 :-)
: 23 lut 2018, o 00:25
Witam. Po pobycie na forum fiata Punto (Punto II), pózniej Hyundai Klub Polska (i30) przyszedł czas na zakup OPLA INSIGNI.
Długo szukałem tej „mojej” ale udało się.
Auto z Niemiec, z leasingu od osoby prywatnej.
Przebieg 170 tys (169tys ostatni serwis miesiąc temu w ASO Niemcy).
Kolor - czarny
Rok: 2012
Silnik: 1.4 turbo 140 km
Liftback
Wersja: BUSINESS
Samochód sprowadził dla mnie kolega, także mam nadzieje, ze będzie Ok.
W samochodzie przy 145 tys był w ASO wykonywany remont skrzyni biegów, także mam nadzieje, ze magiczne m32 nie da się we znaki.
W dniu jutrzejszym dodam zdjęcia
!
Samochód jeździ po Mysłowicach, będziecie mogli czasem mnie zobaczyć na weselach wśród znajomych.
Pozdrawiam i czekam na jakiś śląski zlot
Długo szukałem tej „mojej” ale udało się.
Auto z Niemiec, z leasingu od osoby prywatnej.
Przebieg 170 tys (169tys ostatni serwis miesiąc temu w ASO Niemcy).
Kolor - czarny
Rok: 2012
Silnik: 1.4 turbo 140 km
Liftback
Wersja: BUSINESS
Samochód sprowadził dla mnie kolega, także mam nadzieje, ze będzie Ok.
W samochodzie przy 145 tys był w ASO wykonywany remont skrzyni biegów, także mam nadzieje, ze magiczne m32 nie da się we znaki.
W dniu jutrzejszym dodam zdjęcia
Samochód jeździ po Mysłowicach, będziecie mogli czasem mnie zobaczyć na weselach wśród znajomych.
Pozdrawiam i czekam na jakiś śląski zlot