Strona 1 z 2
insignia by Radekczpl
: 15 lut 2014, o 19:01
autor: Radekczpl
Na razie tak to wyglada. Mialem ja wczoraj wieczorem odebrac, ale wlasciciel rano zadzwonil, ze jest mu bardzo przykro i ze przeprasza, ale na swiatlach ktos mu w tyl wiechal i uciekl. Gosciu pojechal do serwisu opla, tam powiedzieli, ze mu wymienia zderzak na nowy w tym samym kolorze. Samochod ma byc gotowy do srody. Koszt to 2300 euro.
Czy ten termin jest mozliwy i czy ten nowy zderzak faktycznie nie bedzie sie roznil kolorem?
Czy to jest normalne, ze na klapie od bagaznika nie ma zadnych oznaczen (marka, model, 4x4)?
Re: insignia by Radekczpl
: 15 lut 2014, o 19:02
autor: peja-1991
raczej nie powinien się różnić
Re: insignia by Radekczpl
: 15 lut 2014, o 19:14
autor: picky
Na plastiku farba inaczej się "układa". Każdy zderzak w insigniach jest w innym odcieniu niż karoseria. Jakoś w tych samochodach jest to rażące, czy to biały czy czarny, idealnie nie pasują. Na twoich zdjęciach już widać różnice, więc się nie przejmuj jak nowy będzie odbiegał od lakieru na karoserii. Mam ten sam kolor i ta sama różnica, ten typ tak ma. W innych markach nie zauważyłem takiej różnicy, może się nie za bardzo przyglądałem

Re: insignia by Radekczpl
: 15 lut 2014, o 19:19
autor: peja-1991
Damian - chyba właśnie się za bardzo nie przyglądałeś bo w każdej marce auta zderzaki się różnią.
Jest to spowodowane tym, że lakier inaczej jest przyswajany przez blachę a inaczej przez plastik.
Re: insignia by Radekczpl
: 15 lut 2014, o 19:21
autor: Radekczpl
A jak sie sprawa ma z oznaczeniami?
Re: insignia by Radekczpl
: 15 lut 2014, o 19:51
autor: wojciechhh
Mam ten sam kolor, nigdy zderzaki nie były malowane, a jak ładnie wybłyszczę to widać jakby zderzaki nie od tego auta. Zależy od światła, jak auto lekko przybrudzone to nie widać. Tak że nie przejmuj się ,będzie widać

Re: insignia by Radekczpl
: 15 lut 2014, o 19:52
autor: peja-1991
Radekczpl pisze:A jak sie sprawa ma z oznaczeniami?
jakimi oznaczeniami ?
Re: insignia by Radekczpl
: 15 lut 2014, o 19:53
autor: Luk
O te na klapie bagażnika, OPEL INSIGNIA 4x4

Re: insignia by Radekczpl
: 15 lut 2014, o 19:59
autor: wojciechhh
luk59 pisze:O te na klapie bagażnika, OPEL INSIGNIA 4x4

Niektórzy z nas specjalnie usunęli oznaczenia,możne facet tez zaszalał i oderwał literki.
Re: insignia by Radekczpl
: 15 lut 2014, o 20:00
autor: peja-1991
luk59 pisze:O te na klapie bagażnika, OPEL INSIGNIA 4x4

przecież na tym aucie nie ma oznaczeń więc ktoś je pewnie usunął- co ma zmiana zderzaka do oznaczeń ?
Re: insignia by Radekczpl
: 15 lut 2014, o 20:03
autor: Luk
Radekczpl pisze:Czy to jest normalne, ze na klapie od bagaznika nie ma zadnych oznaczen (marka, model, 4x4)?
peja-1991 pisze:luk59 pisze:O te na klapie bagażnika, OPEL INSIGNIA 4x4
przecież na tym aucie nie ma oznaczeń więc ktoś je pewnie usunął- co ma zmiana zderzaka do oznaczeń ?
Kolega o to pytał

Re: insignia by Radekczpl
: 15 lut 2014, o 20:15
autor: Cinek
Mógł sobie wlasciciel powiedziec kupujac auto ze maja nie dawac naklejek na klape.
Re: insignia by Radekczpl
: 15 lut 2014, o 20:52
autor: Adam10
w numerze VIN jest zapisane czy oznaczenia są widoczne czy usuwane - łatwo więc sprawdzić

Re: insignia by Radekczpl
: 15 lut 2014, o 20:55
autor: Radekczpl
Adam10 pisze:w numerze VIN jest zapisane czy oznaczenia są widoczne czy usuwane - łatwo więc sprawdzić

A dokladnie jak to sprawdzic?
Re: insignia by Radekczpl
: 15 lut 2014, o 20:55
autor: Adam10
podaj mi numer VIN to Ci go rozkoduje

Re: insignia by Radekczpl
: 15 lut 2014, o 21:01
autor: Radekczpl
Adam10 pisze:podaj mi numer VIN to Ci go rozkoduje

Prosze:
WOLGT57EX91023733
Re: insignia by Radekczpl
: 15 lut 2014, o 21:02
autor: sonnenberg
ja po zakupie zleciłem usunięcie znaczków na tylnej klapie, są przyklejane więc to żaden problem
insignia by Radekczpl
: 15 lut 2014, o 21:16
autor: Radek_TRN
Chyba nic nie ma o usunięciu oznaczeń.
Pierwszy raz za to spotkałem sie z taka informacja o skrzyni biegów
TRANSMISSION MAN 6 SPD, OPEL, 83MM, 3.92 1ST, 0.745 6TH (F40 CR)
Zmienione wartości przełożeń??
Wysłane przez Tapatalk
Re: insignia by Radekczpl
: 16 lut 2014, o 18:54
autor: bolek
Albo walnął na ubezpieczenie,zawsze to 5tyś.zł do przodu

Re: insignia by Radekczpl
: 16 lut 2014, o 20:44
autor: Radekczpl
bolek pisze:Albo walnął na ubezpieczenie,zawsze to 5tyś.zł do przodu

To na 100% nie to. Gosciu nie czeka na decyzje ubezpieczalni, sam naprawia, a pozniej byc moze odzyska pieniadze.
Troche wiary w ludzi.