--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

SIGNIA by Wayward :)

ODPOWIEDZ
wayward

SIGNIA by Wayward :)

Post autor: wayward » 13 mar 2014, o 10:01

Zrób to sam. To naprawdę nie takie trudne zajeło mi to 5 dni po jakies 5-6 godzin dziennie robiłem to po nocce :D ale wyszło super. SIGNIA przyciąga uwagę :D:D:D Oryginalnie SIGNIA jest srebrna poszlo mi na nią 16m x 1.52m foli czarny matt i 6m x 1.52m carbon 3D wydatek 280F :D:D:D A robi wrażenie :D:D:D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4450
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 98 razy
Kontakt:

Re: SIGNIA by Wayward :)

Post autor: peja-1991 » 13 mar 2014, o 10:03

napisz coś więcej o aucie - silnik, rok, wyposażenie

co do zmiany koloru - czarny mat spoko, ale carbon na masce i klapie nie widzi mi się zupełnie - zostawiłbym sam dach w carbonie jak już
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

marcinsobi

Re: SIGNIA by Wayward :)

Post autor: marcinsobi » 13 mar 2014, o 10:10

no i jest git
jeszcze tylko większe felgi w karbonie i będzie rewelacja :D

maska w karbonie może być ,ale według mnie tylna nie pasuje
Ostatnio zmieniony 14 mar 2014, o 09:33 przez marcinsobi, łącznie zmieniany 1 raz.

yarek82

Re: SIGNIA by Wayward :)

Post autor: yarek82 » 13 mar 2014, o 10:16

efekt bardzo fajny ;) ja klapę tez bym zrobił w czarny mat ;) ale każdy ma inny gust :D
na żywca pewnie lepiej to wygląda

jacek83

Re: SIGNIA by Wayward :)

Post autor: jacek83 » 14 mar 2014, o 08:58

Naprawdę super efekt. Pogratulować wykonania, wygląda całkiej profesjonalnie.
Przyznajcie koledzy, że jednak Insignia wygląda najlepiej wśród pozostałych klasowych konkurentów. Swym wyglądem bije wszystkie passaty, mondeo itp itd.

steq

Re: SIGNIA by Wayward :)

Post autor: steq » 14 mar 2014, o 09:06

Super - tylko ja też leciałbym całość w macie - carbon nie do końca mnie przekonuje (przynajmniej nie w tego typu aucie) - ale efekt ogólny fajny:)

wayward

Re: SIGNIA by Wayward :)

Post autor: wayward » 14 mar 2014, o 22:01

isia8.jpg
dokladnie kwestia gustu ;) mi sie podobal taki motyw i tak zrobilem jak chcialem. chociaz mysle nad zmiana na bialy matt jak mi sie juz znudzi hehe bo tak naprawde to nieduzy koszt materialu tylko wlasna praca i nerwy - bezcenne za reszte zaplacisz VISA hehe zakupilem juz 20 calowe fele z oponami runflat tylko trzeba je dopiescic poniewaz poprzedni wlasciciel lubil jezdzic po kraweznkach hehe w planie jest jeszcze przyciemnienie szyb ;) kilka zdjec z prac jak nabierala koloru :D:D:D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

marcinsobi

Re: SIGNIA by Wayward :)

Post autor: marcinsobi » 15 mar 2014, o 19:22

ja bym nie miał tyle cierpliwości :D

wayward

Re: SIGNIA by Wayward :)

Post autor: wayward » 15 mar 2014, o 20:02

Dokladnie trzeba miec cierpliwosc. Zaczalem od przedniego zderzaka poniewaz doszedlem do wniosku, ze bedzie najtrud iej go zrobic i jesli zrobie zderzak zrobie wszystko. No i sie udalo :) wszyscy sie ogladaja za SIGNIA i moja pania ktora ja prowadzi czesciej ode mnie hehe ja robie teraz BMW w gunmetall grey matt wrzucilbym foto ale nie to forum hehe

Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4450
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 98 razy
Kontakt:

Re: SIGNIA by Wayward :)

Post autor: peja-1991 » 15 mar 2014, o 20:34

foto zawsze możesz wrzucić ;)
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

wayward

Re: SIGNIA by Wayward :)

Post autor: wayward » 16 mar 2014, o 17:01

tym razem to nie vinyl wrap tylko PLASTI DIP
kolor to GUNMETALL GREY 5 warstw tego wyszlo z 5 litrow
na klapie dachu masce bedzie CARBON :D:D:D
ocencie ja wyszlo :D:D
pierwszy raz w rece trzymalem pistolet do malowania ;D ;D ;D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

steq

Re: SIGNIA by Wayward :)

Post autor: steq » 16 mar 2014, o 17:04

zamieść zdjęcie po zdjęciu gazet itp - wtedy będzie widać efekt :)

-- 16 mar 2014, o 17:04 --

ogólnie - zaczyna mnie przekonywać mat :D

wayward

Re: SIGNIA by Wayward :)

Post autor: wayward » 16 mar 2014, o 17:32

Jeszcze nie zdjalem gazet bo zastanawiam sie na jeszcze jedna warstwa ale nie mam juz PLASTDIPA jak zdejme gazety oczywiscie wrzuce foty ;D projekt caly czas w toku jest HeHe

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Auta forumowiczów”