--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuSIGNIA by Wayward :)
-
wayward
SIGNIA by Wayward :)
Zrób to sam. To naprawdę nie takie trudne zajeło mi to 5 dni po jakies 5-6 godzin dziennie robiłem to po nocce
ale wyszło super. SIGNIA przyciąga uwagę
:D:D Oryginalnie SIGNIA jest srebrna poszlo mi na nią 16m x 1.52m foli czarny matt i 6m x 1.52m carbon 3D wydatek 280F
:D:D A robi wrażenie
:D:D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
- peja-1991
- V-ce Prezes ds organizacyjnych
- Posty: 4450
- Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
- Auto: Insignia
- Kod silnika: D16SHT
- Rok produkcji: 2019
- Miasto: Warszawa
- Postawił piwo: 3 razy
- Otrzymał piwo: 98 razy
- Kontakt:
Re: SIGNIA by Wayward :)
napisz coś więcej o aucie - silnik, rok, wyposażenie
co do zmiany koloru - czarny mat spoko, ale carbon na masce i klapie nie widzi mi się zupełnie - zostawiłbym sam dach w carbonie jak już
co do zmiany koloru - czarny mat spoko, ale carbon na masce i klapie nie widzi mi się zupełnie - zostawiłbym sam dach w carbonie jak już
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
-
marcinsobi
Re: SIGNIA by Wayward :)
no i jest git
jeszcze tylko większe felgi w karbonie i będzie rewelacja
maska w karbonie może być ,ale według mnie tylna nie pasuje
jeszcze tylko większe felgi w karbonie i będzie rewelacja
maska w karbonie może być ,ale według mnie tylna nie pasuje
Ostatnio zmieniony 14 mar 2014, o 09:33 przez marcinsobi, łącznie zmieniany 1 raz.
-
yarek82
Re: SIGNIA by Wayward :)
efekt bardzo fajny
ja klapę tez bym zrobił w czarny mat
ale każdy ma inny gust
na żywca pewnie lepiej to wygląda
na żywca pewnie lepiej to wygląda
-
jacek83
Re: SIGNIA by Wayward :)
Naprawdę super efekt. Pogratulować wykonania, wygląda całkiej profesjonalnie.
Przyznajcie koledzy, że jednak Insignia wygląda najlepiej wśród pozostałych klasowych konkurentów. Swym wyglądem bije wszystkie passaty, mondeo itp itd.
Przyznajcie koledzy, że jednak Insignia wygląda najlepiej wśród pozostałych klasowych konkurentów. Swym wyglądem bije wszystkie passaty, mondeo itp itd.
-
steq
Re: SIGNIA by Wayward :)
Super - tylko ja też leciałbym całość w macie - carbon nie do końca mnie przekonuje (przynajmniej nie w tego typu aucie) - ale efekt ogólny fajny:)
-
wayward
Re: SIGNIA by Wayward :)
dokladnie kwestia gustu
mi sie podobal taki motyw i tak zrobilem jak chcialem. chociaz mysle nad zmiana na bialy matt jak mi sie juz znudzi hehe bo tak naprawde to nieduzy koszt materialu tylko wlasna praca i nerwy - bezcenne za reszte zaplacisz VISA hehe zakupilem juz 20 calowe fele z oponami runflat tylko trzeba je dopiescic poniewaz poprzedni wlasciciel lubil jezdzic po kraweznkach hehe w planie jest jeszcze przyciemnienie szyb
kilka zdjec z prac jak nabierala koloru
:D:D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
-
wayward
Re: SIGNIA by Wayward :)
Dokladnie trzeba miec cierpliwosc. Zaczalem od przedniego zderzaka poniewaz doszedlem do wniosku, ze bedzie najtrud iej go zrobic i jesli zrobie zderzak zrobie wszystko. No i sie udalo
wszyscy sie ogladaja za SIGNIA i moja pania ktora ja prowadzi czesciej ode mnie hehe ja robie teraz BMW w gunmetall grey matt wrzucilbym foto ale nie to forum hehe
- peja-1991
- V-ce Prezes ds organizacyjnych
- Posty: 4450
- Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
- Auto: Insignia
- Kod silnika: D16SHT
- Rok produkcji: 2019
- Miasto: Warszawa
- Postawił piwo: 3 razy
- Otrzymał piwo: 98 razy
- Kontakt:
Re: SIGNIA by Wayward :)
foto zawsze możesz wrzucić 
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
-
wayward
Re: SIGNIA by Wayward :)
tym razem to nie vinyl wrap tylko PLASTI DIP
kolor to GUNMETALL GREY 5 warstw tego wyszlo z 5 litrow
na klapie dachu masce bedzie CARBON
:D:D
ocencie ja wyszlo
:D
pierwszy raz w rece trzymalem pistolet do malowania

kolor to GUNMETALL GREY 5 warstw tego wyszlo z 5 litrow
na klapie dachu masce bedzie CARBON
ocencie ja wyszlo
pierwszy raz w rece trzymalem pistolet do malowania
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
-
steq
Re: SIGNIA by Wayward :)
zamieść zdjęcie po zdjęciu gazet itp - wtedy będzie widać efekt 
-- 16 mar 2014, o 17:04 --
ogólnie - zaczyna mnie przekonywać mat
-- 16 mar 2014, o 17:04 --
ogólnie - zaczyna mnie przekonywać mat
-
wayward
Re: SIGNIA by Wayward :)
Jeszcze nie zdjalem gazet bo zastanawiam sie na jeszcze jedna warstwa ale nie mam juz PLASTDIPA jak zdejme gazety oczywiscie wrzuce foty
projekt caly czas w toku jest HeHe

