Strona 1 z 1

SIGNIA by Wayward :)

: 13 mar 2014, o 10:01
autor: wayward
Zrób to sam. To naprawdę nie takie trudne zajeło mi to 5 dni po jakies 5-6 godzin dziennie robiłem to po nocce :D ale wyszło super. SIGNIA przyciąga uwagę :D:D:D Oryginalnie SIGNIA jest srebrna poszlo mi na nią 16m x 1.52m foli czarny matt i 6m x 1.52m carbon 3D wydatek 280F :D:D:D A robi wrażenie :D:D:D

Re: SIGNIA by Wayward :)

: 13 mar 2014, o 10:03
autor: peja-1991
napisz coś więcej o aucie - silnik, rok, wyposażenie

co do zmiany koloru - czarny mat spoko, ale carbon na masce i klapie nie widzi mi się zupełnie - zostawiłbym sam dach w carbonie jak już

Re: SIGNIA by Wayward :)

: 13 mar 2014, o 10:10
autor: marcinsobi
no i jest git
jeszcze tylko większe felgi w karbonie i będzie rewelacja :D

maska w karbonie może być ,ale według mnie tylna nie pasuje

Re: SIGNIA by Wayward :)

: 13 mar 2014, o 10:16
autor: yarek82
efekt bardzo fajny ;) ja klapę tez bym zrobił w czarny mat ;) ale każdy ma inny gust :D
na żywca pewnie lepiej to wygląda

Re: SIGNIA by Wayward :)

: 14 mar 2014, o 08:58
autor: jacek83
Naprawdę super efekt. Pogratulować wykonania, wygląda całkiej profesjonalnie.
Przyznajcie koledzy, że jednak Insignia wygląda najlepiej wśród pozostałych klasowych konkurentów. Swym wyglądem bije wszystkie passaty, mondeo itp itd.

Re: SIGNIA by Wayward :)

: 14 mar 2014, o 09:06
autor: steq
Super - tylko ja też leciałbym całość w macie - carbon nie do końca mnie przekonuje (przynajmniej nie w tego typu aucie) - ale efekt ogólny fajny:)

Re: SIGNIA by Wayward :)

: 14 mar 2014, o 22:01
autor: wayward
isia8.jpg
dokladnie kwestia gustu ;) mi sie podobal taki motyw i tak zrobilem jak chcialem. chociaz mysle nad zmiana na bialy matt jak mi sie juz znudzi hehe bo tak naprawde to nieduzy koszt materialu tylko wlasna praca i nerwy - bezcenne za reszte zaplacisz VISA hehe zakupilem juz 20 calowe fele z oponami runflat tylko trzeba je dopiescic poniewaz poprzedni wlasciciel lubil jezdzic po kraweznkach hehe w planie jest jeszcze przyciemnienie szyb ;) kilka zdjec z prac jak nabierala koloru :D:D:D

Re: SIGNIA by Wayward :)

: 15 mar 2014, o 19:22
autor: marcinsobi
ja bym nie miał tyle cierpliwości :D

Re: SIGNIA by Wayward :)

: 15 mar 2014, o 20:02
autor: wayward
Dokladnie trzeba miec cierpliwosc. Zaczalem od przedniego zderzaka poniewaz doszedlem do wniosku, ze bedzie najtrud iej go zrobic i jesli zrobie zderzak zrobie wszystko. No i sie udalo :) wszyscy sie ogladaja za SIGNIA i moja pania ktora ja prowadzi czesciej ode mnie hehe ja robie teraz BMW w gunmetall grey matt wrzucilbym foto ale nie to forum hehe

Re: SIGNIA by Wayward :)

: 15 mar 2014, o 20:34
autor: peja-1991
foto zawsze możesz wrzucić ;)

Re: SIGNIA by Wayward :)

: 16 mar 2014, o 17:01
autor: wayward
tym razem to nie vinyl wrap tylko PLASTI DIP
kolor to GUNMETALL GREY 5 warstw tego wyszlo z 5 litrow
na klapie dachu masce bedzie CARBON :D:D:D
ocencie ja wyszlo :D:D
pierwszy raz w rece trzymalem pistolet do malowania ;D ;D ;D

Re: SIGNIA by Wayward :)

: 16 mar 2014, o 17:04
autor: steq
zamieść zdjęcie po zdjęciu gazet itp - wtedy będzie widać efekt :)

-- 16 mar 2014, o 17:04 --

ogólnie - zaczyna mnie przekonywać mat :D

Re: SIGNIA by Wayward :)

: 16 mar 2014, o 17:32
autor: wayward
Jeszcze nie zdjalem gazet bo zastanawiam sie na jeszcze jedna warstwa ale nie mam juz PLASTDIPA jak zdejme gazety oczywiscie wrzuce foty ;D projekt caly czas w toku jest HeHe