Strona 1 z 1
Insignia 2.0 CDTI 160KM - kubak
: 25 mar 2014, o 23:05
autor: kubak
Witam

. Przyszła kolej na mnie, więc wstawiam to, co tam mam. Póki co, tylko dwa zdjęcia zrobione na szybko - niebawem więcej. Nie mam rozkodowanego VIN, więc poniżej wypisuję najważniejsze elementy wyposażenia.
Insignia 2.0 CDTI 160KM, sedan, prod. 2009, rejestracja 2010.
- biksenon skrętny
- radio CDC 400
- skórzana tapicerka
- felgi lato 18", zima strukturalne 17"
Szykowane zmiany:
- wymiana głośników / dołożenie woofera
- wymiana felg strukturalnych na aluminiowe na zimę
- oklejenie dekorów na piano black
- zmiana koloru dachu na czarny pomysk (?)
Poniżej kilka zdjęć


Re: Insignia 2.0 CDTI 160KM - kubak
: 26 mar 2014, o 00:12
autor: alex_k
Na tym 3cim to ty? ;/
Wysłane z mojego GT-I9505
Re: Insignia 2.0 CDTI 160KM - kubak
: 26 mar 2014, o 01:08
autor: kubak
Taki ładny to ja nie jestem

, ja zdjęcie robiłem

Re: Insignia 2.0 CDTI 160KM - kubak
: 26 mar 2014, o 07:04
autor: Niedzwiedz
3 zdjęcie najlepsze to twoja żonka?

aż grzech by się nie pochwalić
Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Re: Insignia 2.0 CDTI 160KM - kubak
: 26 mar 2014, o 07:34
autor: marcinsobi
3 zdjęcie wstawiaj od razu do konkursu

na marzec
coś tam w końcu o insigni widać
Re: Odp: Insignia 2.0 CDTI 160KM - kubak
: 26 mar 2014, o 07:35
autor: wojciechhh
Piękna
Wysłane z mojego XT890 przy użyciu Tapatalka
Re: Insignia 2.0 CDTI 160KM - kubak
: 26 mar 2014, o 07:50
autor: alex_k
2 pozostałe tez ładne. Trochę malo naturalne kolory, ale ładne
Wysłane z mojego GT-I9505
Re: Insignia 2.0 CDTI 160KM - kubak
: 26 mar 2014, o 10:40
autor: kubak
Nie wysyłajcie mnie jeszcze na ołtarz

. To koleżanka

Re: Insignia 2.0 CDTI 160KM - kubak
: 26 mar 2014, o 11:05
autor: marcinsobi
zdradź chociaż jej imię
Re: Insignia 2.0 CDTI 160KM - kubak
: 26 mar 2014, o 11:19
autor: Grzegorz
No trójeczka niczego sobie, koleżanka świetnie współgra z Insignią

Re: Insignia 2.0 CDTI 160KM - kubak
: 26 mar 2014, o 11:45
autor: kubak
Patrycja

A przed zlotem muszę usunąć zarysowania z tylnego nadkola, bo tak to wstyd ;P
Re: Insignia 2.0 CDTI 160KM - kubak
: 26 mar 2014, o 11:58
autor: peja-1991
Wojtek Ci na zlocie usunie

chyba, że przywieziesz koleżankę to pewnie nikt się nie dopatrzy rys na zderzaku

Re: Insignia 2.0 CDTI 160KM - kubak
: 26 mar 2014, o 12:31
autor: kubak
Panowie, spokojnie

. Moja dziewczyna raczej nie byłaby zadowolona jakbym miał przyjechać z Patrycją i wcale bym się jej nie dziwił

.
Re: Insignia 2.0 CDTI 160KM - kubak
: 26 mar 2014, o 13:01
autor: Radek_TRN
Mysle ze nikt sie nie pogniewa jak bys przyjechał we trójeczke. Miejsca w autku raczej starczy
Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
Re: Insignia 2.0 CDTI 160KM - kubak
: 27 mar 2014, o 14:43
autor: kiego
Gratuluje odwagi
Gdyby moja zona sie dowiedziala ze robie fotki kolezance z autem w tle to raczej by nie byla zadowolona

Re: Insignia 2.0 CDTI 160KM - kubak
: 27 mar 2014, o 15:59
autor: 7ups
Już widzę jak bym dostał w pałę i spał sobie w Isce

Re: Insignia 2.0 CDTI 160KM - kubak
: 29 mar 2014, o 07:55
autor: kubak
Zdjęcia to coś, czym zarabiam na życie, więc u mnie sprawa wygląda trochę inaczej

, poza tym u mnie brak obrączki na palcu

Re: Insignia 2.0 CDTI 160KM - kubak
: 29 mar 2014, o 08:04
autor: kiego
Brak obraczki niewiele zmienia,po jej zalozeniu tylko slowo kompromis nabiera innego znaczenia....