Strona 1 z 1

Vauxhall Insignia by Emilio89

: 25 kwie 2014, o 12:47
autor: Emilio89
Witam wszystkich
Chciałbym się pochwalić kilkoma fotkami mojej Isi
W planach kilka modyfikacji wizualnych i chip :)... ale to jak Bozia da czas i pienądze xD

Wersja Executive 2.0 cdti 160KM

A20DTH
hatchback
manual

Rozkodowany VIN:
Spoiler:
1922402_601851266568757_1320191894_n.jpg
10153185_601851396568744_2002543295_n.jpg
1958161_601851336568750_1209411796_n.jpg
1920598_601851413235409_65536473_n.jpg

Re: Vauxhall Insignia by Emilio89

: 25 kwie 2014, o 13:37
autor: peja-1991
ładna hb - wrzuć jakieś alusy

Re: Vauxhall Insignia by Emilio89

: 25 kwie 2014, o 13:44
autor: Emilio89
Będą będą ale to z czasem jakieś 19" zawitają :)

Re: Vauxhall Insignia by Emilio89

: 25 kwie 2014, o 17:40
autor: kiego
Przyjezdzaj w niedzielę na zlot!

Re: Vauxhall Insignia by Emilio89

: 25 kwie 2014, o 17:53
autor: Emilio89
Dzięki za zaproszenie! :)
Następnym razem z chęcią zawitamy z żonką ale teraz weeken busy bo przeprowadzamy się w poniedziałek 8-)

Re: Vauxhall Insignia by Emilio89

: 25 kwie 2014, o 22:58
autor: szogi84
ładne sreberko gratki

Re: Vauxhall Insignia by Emilio89

: 25 cze 2015, o 13:08
autor: Emilio89
Witam!

Czas na mały update moje ISI :)
Felga 19" z oponami 245/40/19
Wyrzucony DPF oraz zrobiony remap silnika na okolo 200km

Obrazek
Obrazek

Re: Vauxhall Insignia by Emilio89

: 25 cze 2015, o 14:34
autor: Alex
Co to znaczy "zrobiony na około 200 KM" ? Proces odbył się bez pomiarów ?

Re: Vauxhall Insignia by Emilio89

: 25 cze 2015, o 16:11
autor: piohib
@Emilio89, Ty lepiej powiedz, jak wyjechałeś z miejsca parkingowego (ostatnie zdjęcie w pierwszym poście)? ;) 8-)

Re: Vauxhall Insignia by Emilio89

: 25 cze 2015, o 17:22
autor: Zbyszek01
Miejsca sporo, raz do przodu, raz do tyłu i wyjazd ;D

Re: Vauxhall Insignia by Emilio89

: 25 cze 2015, o 17:38
autor: Emilio89
Hahah normalnie takie zycie w UK
Jak na codzien Vanem jezdze to sie juz przyzwyczailem

-- 25 cze 2015, o 17:39 --
Zbyszek01 pisze:Miejsca sporo, raz do przodu, raz do tyłu i wyjazd ;D
Tak jak mowisz ;D

-- 25 cze 2015, o 17:42 --
Alex pisze:Co to znaczy "zrobiony na około 200 KM" ? Proces odbył się bez pomiarów ?
No niestety bez :( znajomy od mojego mechanika wyciagnal kompa i zrobil remap. Na tyle mam pewnosc ze jest tak jak mowi bo nie jestem pierwszym klintem u niego, przewaznie jak ktos potem byl na hamowni to wynik sie zgadzal stad napisane "okolo" ;)

Re: Vauxhall Insignia by Emilio89

: 25 cze 2015, o 21:17
autor: Alex
Tu nie chodzi o wynik końcowy, tylko pogląd na to jak wartości rosną względem obrotów i czy wszystko jest odpowiednio ustawione, aby nawet przypadkiem nie zabić paru podzespołów podczas eksploatacji. Podsumowując, modyfikacje bez pomiarów są najgorszą droga w robieniu remapów.

Re: Vauxhall Insignia by Emilio89

: 25 cze 2015, o 21:28
autor: Emilio89
Alex pisze:Tu nie chodzi o wynik końcowy, tylko pogląd na to jak wartości rosną względem obrotów i czy wszystko jest odpowiednio ustawione, aby nawet przypadkiem nie zabić paru podzespołów podczas eksploatacji. Podsumowując, modyfikacje bez pomiarów są najgorszą droga w robieniu remapów.
Facet co robił remap dogrywał wszystko względem podzespołów ( nie wiem dokładnie jak to opisać bo nie znam się na tej kwestii ale wszystko było ustalane z moim mechanikiem) itp. Tylko wynik na hamowni nie był sprawdzany, więc nie jestem pewien ile jest dokładnie mocy (powinno byc 195-198km). Reszta jest ok :). Tak jak pisałem wcześniej sprawdzone źródło w nic innego bym się nie bawił gdybym nie miał pewności bądź gwarancji. Inaczej kaplica, łatwo jest coś uśmiercić w takim przypadku i tu się z Tobą zgodzę. ;)

Re: Vauxhall Insignia by Emilio89

: 25 cze 2015, o 21:31
autor: mesel
Tyle, że to nie moc a moment obrotowy psuje auto ;) . Pojedź na hamownię przy najbliższej okazji. Dla świętego spokoju.

Re: Vauxhall Insignia by Emilio89

: 25 cze 2015, o 21:37
autor: Emilio89
Mam taki zamiar :) narazie wszystko jest ok. Ten facet robił już pare Insigni i wiele innych aut i nie było z nimi żadnych problemów więc myślę że i w moim przypadku jest wszystko dograne. Tak czy inaczej jak znajdę chwilę to zawitam na hamowni i sprawdzimy :)

-- 25 cze 2015, o 21:38 --

Mam taki zamiar :) narazie wszystko jest ok. Ten facet robił już pare Insigni i wiele innych aut i nie było z nimi żadnych problemów więc myślę że i w moim przypadku jest wszystko dograne. Tak czy inaczej jak znajdę chwilę to zawitam na hamowni i sprawdzimy :)

Re: Vauxhall Insignia by Emilio89

: 25 cze 2015, o 21:56
autor: nika84-24
w życiu bym się na "gotowca" nie zgodził 8-) Równie dobrze mogłeś sobie boxa kupić, gratuluję odwagi

Re: Vauxhall Insignia by Emilio89

: 25 cze 2015, o 22:05
autor: Emilio89
Nie mam się czego obawiać mam gwarancję od gościa a w razie problemów też służy pomocą 8-) Bezpłatnie :)

Re: Vauxhall Insignia by Emilio89

: 26 cze 2015, o 08:18
autor: Pobo1315
Gwarancje na co jak nie masz na papierze wartości o których piszą koledzy ? Nie wspomniałeś też nic o momencie obrotowym, a to on jest najważniejszy, ważniejszy od wyniku KM. Wiesz w ogóle jaki masz moment ? Rozumiem, że masz do gościa zaufanie ale ja nigdy nie poszedłbym na coś takiego. Coś się uśmierci a on CI powie, że tego nie tykał i co ?...ale Twoje auto Twoja sprawa :)

Re: Vauxhall Insignia by Emilio89

: 26 cze 2015, o 16:10
autor: lukasz2008
w UK sporo firm robi remap bez hamowni z gwarancja deklarowanej mocy .remapy maja opanowane . oczywiście nie pochwalam tylko stwierdzam fakt. sam myślę o czipie bo 130km to nie jedzie ;(

Re: Vauxhall Insignia by Emilio89

: 26 cze 2015, o 19:16
autor: Emilio89
lukasz2008 pisze:w UK sporo firm robi remap bez hamowni z gwarancja deklarowanej mocy .remapy maja opanowane . oczywiście nie pochwalam tylko stwierdzam fakt. sam myślę o czipie bo 130km to nie jedzie ;(
Dokladnie kolego. Sporo jak nie wiekszosc! Smigam już tak pare tysieęcy mil i nic się nie dzieje więc jest ok. Niedawno wymieniałem filtry oleje itp. Mechanik sprawdził całe auto pod każdym względem nic nie wykrył. Wszystko hula jak należy. Jeżeli chodzi o moc to dekoarowana jest 195km oraz 440Nm