--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Insignia HB by Kashi

kashi
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: 13 maja 2014, o 17:29
Auto: Insignia HB
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2010
Miasto: Oberschlesien

Insignia HB by Kashi

Post autor: kashi » 19 maja 2014, o 19:52

Przez 9 lat zwiazany z marka Seat, w koncu przyszedl czas na zmiany w zwiazku z pojawieniem sie kolejnego członka rodziny :)
Moim nowym nabytkiem został Opel Insignia Hatchback z silnikiem 2.0CDTi 160KM
co do wyposazenia to posiada:
-Bixenon
-podgrzewane siedzenia
-zawieszenie flexride
-navi

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

w planach jest obowiazkowo
-program bo poki co koni za mało (mysle ze zrobie go u Cinka)
-krotsze sprezyny
-wieksza felga
zobaczymy tylko w jakiej kolejnosci :)
Ostatnio zmieniony 19 maja 2014, o 20:52 przez kashi, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Alex
Zapaleniec
Posty: 2570
Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
Auto: Peugeot 508
Rok produkcji: 2017
Miasto: Iława
Otrzymał  piwo: 8 razy

Re: Insignia HB by Kashi

Post autor: Alex » 19 maja 2014, o 19:56

Nie widać zdjęć.
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca CZERWIEC 2014

Awatar użytkownika
Mikołaj
Użytkownik
Posty: 603
Rejestracja: 12 mar 2014, o 13:33
Auto: Insignia 1,6 Turbo
Kod silnika: A16LET
Rok produkcji: 2009
Miasto: Amsterdam/Sosnowiec

Re: Insignia HB by Kashi

Post autor: Mikołaj » 19 maja 2014, o 20:11

Fajne autko, ale dorzuć jeszcze kilka fotek wnętrza :)
Pozdrawiam i gratuluję zakupu :D

-- 19 maja 2014, o 21:11 --
Alex pisze:Nie widać zdjęć.
Widać Alex, tylko musisz skopiować tylko to co jest pomiędzy kwadratowymi nawiasami :(

Awatar użytkownika
Alex
Zapaleniec
Posty: 2570
Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
Auto: Peugeot 508
Rok produkcji: 2017
Miasto: Iława
Otrzymał  piwo: 8 razy

Re: Insignia HB by Kashi

Post autor: Alex » 19 maja 2014, o 20:18

mikolaj2481 pisze:Widać Alex, tylko musisz skopiować tylko to co jest pomiędzy kwadratowymi nawiasami :(
O to mi chodzi ;) Skoro są w nawiasach to powinny działać.
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca CZERWIEC 2014

jaromat

Re: Insignia HB by Kashi

Post autor: jaromat » 19 maja 2014, o 20:32

kashi pisze:Przez 9 lat zwiazany z marka Seat, w koncu przyszedl czas na zmiany w zwiazku z pojawieniem sie kolejnego członka rodziny :)
Moim nowym nabytkiem został Opel Insignia Hatchback z silnikiem 2.0CDTi 160KM
co do wyposazenia to posiada:
-Bixenon
-podgrzewane siedzenia
-zawieszenie flexride
-navi

[hsimg]http://i59.tinypic.com/20pya78.jpg[/hsimg]
[hsimg]http://i58.tinypic.com/9hmdyb.jpg[/hsimg]
[hsimg]http://i57.tinypic.com/nnofaw.jpg[/hsimg]
[hsimg]http://i60.tinypic.com/k2lpoj.jpg[/hsimg]
[hsimg]http://i60.tinypic.com/2dv1m2v.jpg[/hsimg]

w planach jest obowiazkowo
-program bo poki co koni za mało (mysle ze zrobie go u Cinka)
-krotsze sprezyny
-wieksza felga
zobaczymy tylko w jakiej kolejnosci :)
kolego zamiast linkow wstaw zdjecie,u mnie tez nie bangla

lgruszkos

Re: Insignia HB by Kashi

Post autor: lgruszkos » 19 maja 2014, o 21:13

No wreście jest temat...Pozdrawiam i czekamy na mody bo seat robił robote :D

gruby_stw

Re: Insignia HB by Kashi

Post autor: gruby_stw » 19 maja 2014, o 21:27

jak dla mnie petardka :)

gruby_stw

Re: Insignia HB by Kashi

Post autor: gruby_stw » 19 maja 2014, o 21:37

kurde ten kolor jest mega ładny ...

Awatar użytkownika
szogi84
Użytkownik
Posty: 331
Rejestracja: 9 kwie 2014, o 00:17
Auto: Insignia 2.0 benzyna
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: Insignia HB by Kashi

Post autor: szogi84 » 20 maja 2014, o 05:06

Furmanka pierwsza klasa !!!

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
wojciechhh
Użytkownik
Posty: 310
Rejestracja: 22 gru 2013, o 14:34
Auto: Insignia B
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2022
Miasto: Niemcy NRW
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: Odp: Insignia HB by Kashi

Post autor: wojciechhh » 20 maja 2014, o 06:38

Piękny kolor no i HB ;)

Wysłane z mojego XT890 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Cinek
Użytkownik
Posty: 610
Rejestracja: 27 kwie 2013, o 06:20
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2012
Miasto: Belgia, czasami Katowice
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Insignia HB by Kashi

Post autor: Cinek » 20 maja 2014, o 17:46

Ładne auto.
Widze ze auto na katowickich blachach, widze ze jest wiecej nas na Górnym Śląsku.

kashi
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: 13 maja 2014, o 17:29
Auto: Insignia HB
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2010
Miasto: Oberschlesien

Re: Insignia HB by Kashi

Post autor: kashi » 23 sie 2014, o 14:20

no to dzisiaj na pokład wpadly nowe kapcie 20 :-)
jutro postaram sie dołączyc zdjecia

7ups

Re: Insignia HB by Kashi

Post autor: 7ups » 23 sie 2014, o 15:15

Meskie koła :D szerokości :D

kashi
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: 13 maja 2014, o 17:29
Auto: Insignia HB
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2010
Miasto: Oberschlesien

Re: Insignia HB by Kashi

Post autor: kashi » 24 sie 2014, o 11:57

obiecane zdjecia
sorki za jakosc ale telefonem robione

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
szogi84
Użytkownik
Posty: 331
Rejestracja: 9 kwie 2014, o 00:17
Auto: Insignia 2.0 benzyna
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: Insignia HB by Kashi

Post autor: szogi84 » 24 sie 2014, o 14:12

Ladnie kozak furka
A fele to ori kolor czy mazane były


Namazane na galaxy S3

kashi
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: 13 maja 2014, o 17:29
Auto: Insignia HB
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2010
Miasto: Oberschlesien

Re: Insignia HB by Kashi

Post autor: kashi » 24 sie 2014, o 16:59

felgi byly mazane, kto wie jakie cisnienie opon powinno byc przy tym rozmiarze?? 245/35

7ups

Re: Insignia HB by Kashi

Post autor: 7ups » 24 sie 2014, o 17:03

ja wale na 40 psi

-- 24 sie 2014, o 18:03 --

A auto sie swietnie prezentuje

Luk
Użytkownik
Posty: 911
Rejestracja: 21 paź 2013, o 19:07
Auto: opel
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2013
Miasto:
Otrzymał  piwo: 6 razy

Re: Insignia HB by Kashi

Post autor: Luk » 24 sie 2014, o 17:40

Ładna iśka i to w jedynie słusznym kolorze :)

7ups

Re: Insignia HB by Kashi

Post autor: 7ups » 24 sie 2014, o 17:42

Aj tam Aj tam :D bo masz taki sam :D

lgruszkos

Re: Insignia HB by Kashi

Post autor: lgruszkos » 24 sie 2014, o 20:08

Kashi super wyszło...widzę że pomału do przodu. Bedzie tak nisko jak poprzednie auto?

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Auta forumowiczów”