Moim nowym nabytkiem został Opel Insignia Hatchback z silnikiem 2.0CDTi 160KM
co do wyposazenia to posiada:
-Bixenon
-podgrzewane siedzenia
-zawieszenie flexride
-navi





w planach jest obowiazkowo
-program bo poki co koni za mało (mysle ze zrobie go u Cinka)
-krotsze sprezyny
-wieksza felga
zobaczymy tylko w jakiej kolejnosci




