Strona 1 z 2

Czerwona Rodzinna ST

: 24 paź 2019, o 16:15
autor: smogf
Witam,

Jako, że minął już miesiąc od zakupu Isi postanowiłem się/ją przedstawić. oraz podziękować za ogrom informacji jakie znajdują się tutaj na forum.
Poszukiwane było autko z zamiarem rodzinnego, bezawaryjnego poruszania się głównie po polskich drogach. Pewnego razu przejeżdżając obok domu rodziców zobaczyłem ją i z miejsca sie zakochałem. Do tego niezawodny 1.8 z troszkę bardziej zawodną skrzynia m32 no ale coś za coś. Szybki telefon, wycieczka z właścicielem do Frankfurtu nad Odrą gdzie autko było kupione oraz serwisowane. Sprawdzona historia, dodatkowo sprawdzone pod komputerem. Szybkie zejście z ceny ze względu na drobne uszczerbki lakieru. I tak miesiąc temu w moim życiu pojawiła się ona z przekulanymi 102kkm na liczniku.

A teraz troszkę Info z VINu:
Spoiler:
Plany (w większości czysto kosmetyczne póki co):
  • Forumowe ramki i breloczek :) - ZROBIONE dzięki @yerry
  • Wycieczka do ASO w przyszłym miesiącu na coroczną kontrole :)
  • Wymiana oświetlenia wnętrza na LED - ZROBIONE
  • Aktualizacja softu w DVD800 wraz z motywem - ZROBIONE dzięki @Engine za Red Theme. Jest boski.
  • Aktualizacja map do 2019 - ZROBIONE
  • Instalacja interfejsu wideo
  • Dodatkowe oświetlenie boczne w bagażniku
  • Zabezpieczenie antykorozyjne
  • Profesjonalna korekta+zabezpieczenie lakieru - Warto? - mam właściwie po drugiej stronie ulicy firmę co się tym zajmuje i autka co wyjeżdżają z tamtąd wyglądają nieziemsko.
  • Rozszerzenie komputera
Z czasem coś tam w planach pewnie dojdzie.
No i na razie z racji na pogodę dwie szybkie fotki, bo znowu zaczął padać deszcz :(
Więcej fotek jak wyjdzie jakieś słoneczko.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Re: Czerwona Rodzinna ST

: 24 paź 2019, o 20:09
autor: Rooff_
Kolejny fascynat Insigni :D

Fajny kolor, rzadko spotykany ;) Niech się sprawuje i bezawaryjności!

Re: Czerwona Rodzinna ST

: 24 paź 2019, o 20:15
autor: dokia
Piękna. 😍🤗 Szerokości i bezawaryjności 🤗

Kolor piękny. Ja jak szukałam sobie na allegro to najpierw otwierałam czerwone ogłoszenia 😍 potem czarne, dalej inne, a opuszczałam te w kolorze białym bo są jak tampony OB 😁 zresztą białe kojarzą się z flotą.

Re: Czerwona Rodzinna ST

: 24 paź 2019, o 21:03
autor: xul
piękny kolor, +10 do szybkości, widziałem kiedyś OPC w tym kolorze, ogień

Re: Czerwona Rodzinna ST

: 25 paź 2019, o 06:35
autor: smogf
Dzięki za przywitanie i ciepłe słowa :)
Rooff_ pisze:
24 paź 2019, o 20:09
Fajny kolor, rzadko spotykany ;) Niech się sprawuje i bezawaryjności!
Podobno jest "jedyna taka na mieście"
dokia pisze:
24 paź 2019, o 20:15
Kolor piękny. Ja jak szukałam sobie na allegro to najpierw otwierałam czerwone ogłoszenia 😍
No widzisz, a moja drugia połówka ciągle mówi, że jakiś taki strażacki ;) Ale jak ma gdzieś jechać to jakoś już do Renówki się nie pcha.
xul pisze:
24 paź 2019, o 21:03
piękny kolor, +10 do szybkości, widziałem kiedyś OPC w tym kolorze, ogień
Podobno czerwone szybsze :) To samo powiedział mi mój agent ubezpieczeniowy. +500 do AC za lakier :P

Re: Czerwona Rodzinna ST

: 25 paź 2019, o 17:17
autor: mazmarcin
Ale powinien odliczyć -500 za osiągi silnika :lol:
Ciekawy kolor. Szerokości ;)

Re: Czerwona Rodzinna ST

: 25 paź 2019, o 21:50
autor: norbi333
Gratki zakupu i niech się sprawuje

Re: Czerwona Rodzinna ST

: 1 lis 2019, o 13:51
autor: smogf
mazmarcin pisze:
25 paź 2019, o 17:17
Ale powinien odliczyć -500 za osiągi silnika :lol:
:lol:

Tymczasem zimowe temperatury zmusiły do zmiany papci, niestety zanim ogarnąłem temat nowych felg na zime. No ale jak już te przybyły razem z autem to nie ma chyba co wybrzydzać.
Więc cóż. Baloniki ;)
isiazima.jpg

Re: Czerwona Rodzinna ST

: 1 lis 2019, o 16:53
autor: Bartol
Niezłe balony.
Proponuję czarne, ledowe kierunki do czerwonego lakieru.

Re: Czerwona Rodzinna ST

: 1 lis 2019, o 17:18
autor: Robakkk
Z tymi kierunkami sam jestem ciekawy,jak to by wyglądało...też mam czerwoną.
Jaki rozmiar opon?

Re: Czerwona Rodzinna ST

: 1 lis 2019, o 17:39
autor: smogf
No właśnie się zastanawiam nad dynamicznymi kierunkami. Ale jednak chyba wybór padnie na jasne, nie dymione. Tu właściwie ciemny akcent to tylko zaślepki przeciwmgłowych oraz opony. Przy tych chromach i tym kolorze chyba ładniej bedą wyglądać białe. Tym bardziej, że praktycznie trzymają linię klamek.

@Robakkk
215/60R16
Swoją drogą nie znalazłem takich w mojej instrukcji. Z kolei w instrukcji do rocznika 2012 już są. :o

Re: Czerwona Rodzinna ST

: 1 lis 2019, o 20:50
autor: Robakkk
Może ktoś już ma i się pochwali efektem.

Do mnie 16 cali nie wejdzie...będą 17.

Re: Czerwona Rodzinna ST

: 1 lis 2019, o 20:58
autor: Bartol
Naklejcie na kierunek czarną taśmę izolacyjną i będzie pogląd na sprawy estetyczne.

Dodano po 34 sekundach:
Wg mnie z czerwonym lakierem będzie wyglądało bardzo dobrze.

Re: Czerwona Rodzinna ST

: 1 lis 2019, o 23:36
autor: Krzychu99
Wszystkie chromy na czarno i będzie kosa :D

Re: Czerwona Rodzinna ST

: 2 lis 2019, o 08:17
autor: smogf
Bartol pisze:
1 lis 2019, o 20:59
Naklejcie na kierunek czarną taśmę izolacyjną i będzie pogląd na sprawy estetyczne.
A wiesz, że to nie głupie nawet? :)
Krzychu99 pisze:
1 lis 2019, o 23:36
Wszystkie chromy na czarno i będzie kosa :D
To też jakieś wyjście. Bo polerowanie tego po każdym myciu jest troszkę hymmm.....

A może by tak też taśma oblkeić najpierw i zobaczyć :?: :lol:

Re: Czerwona Rodzinna ST

: 2 lis 2019, o 09:35
autor: Krzychu99
Starczy folią okleić, albo gumą w sprayu. Ja tak miałem w Signumie i wyglądało bardzo fajnie.

Re: Czerwona Rodzinna ST

: 12 lis 2019, o 13:01
autor: smogf
Bartol pisze:
1 lis 2019, o 16:53
Proponuję czarne, ledowe kierunki do czerwonego lakieru.
Robakkk pisze:
1 lis 2019, o 17:18
Z tymi kierunkami sam jestem ciekawy,jak to by wyglądało...też mam czerwoną.
No i zamówiłem czarne dynamiczne. Zobaczymy jak to wygląda w.... hmmm... styczniu? :D

Re: Czerwona Rodzinna ST

: 12 lis 2019, o 13:21
autor: Rafi3040
Gratki zakupu niech się sprawuję :D

Re: Czerwona Rodzinna ST

: 13 lis 2019, o 18:35
autor: Robakkk
To pochwal się efektem...sam dzisiaj się zastanawiałem, czy nie wziąć.

Re: Czerwona Rodzinna ST

: 26 lis 2019, o 09:51
autor: smogf
Uwielbiam po prostu jak w trakcie dłuższej trasy słyszę z tylnej kanapy: "Tato, telefon mi się rozładował". "Tato, naładujesz mi tablet?".
Ładowarka jaką posiadam niestety troszkę duża i występuje ryzyko wyrwania ładowarki razem z całym gniazdem. Czy tylko moje dzieciaki potrafią nogę na sufit w aucie założyć czy to tak ogólnie norma :?:
Tak więc dzisiaj na szybko przed pracą godzinka roboty i wpadł wkład 2 x USB 5V 2.1A zamiast gniazda zapalniczki. Teraz jak zapomną kabla to już nie mój problem :D
IMG_1712.jpg