Strona 1 z 1

WHITE ISIA mateuszg2

: 18 cze 2014, o 21:17
autor: mateuszg2
Insignia 2010 2.0 cdti 160
Plany podwójny wydech, spoilery opc, chip 195 km, atrapa irmscher, kubełki opc, oświetlenie wnętrza ledowe,

Re: WHITE ISIA mateuszg2

: 18 cze 2014, o 21:30
autor: szogi84
Konkret furka iska w bieli jest mega ladna gratki

Namazane na galaxy S3

Re: WHITE ISIA mateuszg2

: 19 cze 2014, o 00:58
autor: jaromat
Piękna jest i ten czarny dach

Re: WHITE ISIA mateuszg2

: 19 cze 2014, o 06:35
autor: lgruszkos
Piękna. Super wygląda czarny dach i lusterka do białego. Do szczęścia widzę że brakuje xenonu

-- 19 cze 2014, o 07:35 --

Piękna. Super wygląda czarny dach i lusterka do białego. Do szczęścia widzę że brakuje xenonu

Re: WHITE ISIA mateuszg2

: 19 cze 2014, o 09:01
autor: szogi84
Nawet pakiet opc jest zbedny a taka ładna ze nie zauważyłam braku xeninu

Namazane na galaxy S3

Re: WHITE ISIA mateuszg2

: 19 cze 2014, o 10:11
autor: Radek_TRN
Zacna sztuka

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Re: WHITE ISIA mateuszg2

: 19 cze 2014, o 15:17
autor: mateuszg2
Ramki i relingi seryjne, a co do zawiechy myślałem o gwincie ale szkoda wachaczy bo na tych felgach to i tak twardo jest....noo trochę szkoda ze brak xenona moze kiedyś... Narazie chip, wydech atrapa i foteliki opc

-- 2 maja 2016, o 18:50 --

ehh iska na sprzedaz i to z wielkim bólem...